W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jestem bi i wcale sie tego nie wstydze.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alfio
    Świntuszek
    • Feb 2009
    • 80

    Jestem biseksualny, ale nie widzę żadnego powodu, żeby to ogłaszć na jakimś placu, czy w marszu mniejszości. Co to kogo obchodzi?

    Skomentuj

    • nudystka1992
      Świętoszek
      • Apr 2011
      • 6

      Napisał radzio_z
      Ja akurat znalazłem fajną definicję osób takich jak Ty. Nie jesteś bi, tylko jesteś "otwarty na doznania", tj. jestes wstanie czerpać przyjemność z sexu zarówno z facetem jak i kobietą. Że jesteś bi mógłbyś powiedzieć gdybyś był wstanie ulokować u faceta równiez uczucia, tj. założyć związek.
      Tak jak napisał radzio. Mnie również podnieca sex z kobietą, raz namówiłam kolezanke i było extra, włączylismy potem w to mojego chłopaka, marzy mi sie żeby jeszcze to powtórzyć tylko muszę znaleść odpowiednia kolezankę

      Skomentuj

      • hapysmile

        I racja nie ma sie czego wstydzić...Żeby życie miało smaczek raz dziewczna raz chłopaczek

        Skomentuj

        • myraxidos
          Świntuszek
          • Nov 2009
          • 91

          ja mam faceta ale od zawsze kręcą mnie laski, może dlatego że jeszcze nigdy nic nie ten... ;P

          dlatego moim małym skrytym marzeniem jest iśc w tango z laską albo przynajmniej wymieniać z nią gorące pocałunki, ahh ))

          tylko jak tu trafić na jakąs ehh.. no i jeszcze nie na jakąś byle jaką, tylko taką co by mi się podobała !

          Skomentuj

          • viva.guide
            Świętoszek
            • May 2011
            • 7

            Ja tez jestem zadowolony z tego kim jestem :-)
            | Boys for Boys |

            Skomentuj

            • Alexandra
              Banned
              • Mar 2011
              • 382

              Dlaczego ktokolwiek ma się wstydzić jakiej jest orientacji? Nie uważam, żeby to było coś wstydliwego.

              viva.guide - a czemu nie napisałeś jeszcze 'girls for girls'?

              @down - dzięki
              Myślałam, że masz coś do lesbijek
              0statnio edytowany przez Alexandra; 06-05-11, 02:25.

              Skomentuj

              • viva.guide
                Świętoszek
                • May 2011
                • 7

                zaraz dopisze

                2 minuty pozniej . . .

                i juz jest
                0statnio edytowany przez viva.guide; 06-05-11, 02:19.
                | Boys for Boys |

                Skomentuj

                • Darksoul84
                  Świętoszek
                  • Apr 2012
                  • 32

                  No i tak trzymaj

                  Skomentuj

                  • barmetr
                    Perwers
                    • Feb 2009
                    • 1399

                    Biseksualizm może być chyba dla mężczyzny strasznie upokarzający, gdy dziewczyna patrzy, jak inny facet go sodomizuje.
                    Kobiety biseksualne takich odczuć pewnie nie doznają, mają lepiej.

                    Skomentuj

                    • Wredocia
                      Świętoszek
                      • Mar 2014
                      • 39

                      Napisał barmetr
                      Biseksualizm może być chyba dla mężczyzny strasznie upokarzający, gdy dziewczyna patrzy, jak inny facet go sodomizuje.
                      Kobiety biseksualne takich odczuć pewnie nie doznają, mają lepiej.
                      A ja czasem mialabym ochote zobaczyc jak sie moj z innym mizia narazie to taka chec - fantazja a ja bi jestem choc jeszcze ciagle dziewica w tym kierunku ale mysle jak okazja sie nadazy to sobie poszaleje
                      Czasem los podejmuje za nas decyzje

                      Skomentuj

                      • kamaro10
                        Erotoman
                        • Jul 2009
                        • 374

                        A ja jestem mega szczęśliwy że jestem hetero !!!!

                        Skomentuj

                        • barmetr
                          Perwers
                          • Feb 2009
                          • 1399

                          Zresztą ten facet, który sodomizuje mężczyznę w obecności dziewczyny, też się upokarza, wedle mojej opinii.

                          Skomentuj

                          • tronko_mallorca
                            Świntuszek
                            • May 2009
                            • 51

                            Od kiedy to dobrowolny stosunek seksualny dorosłych ludzi jest upokarzający? Upokorzeniem to może być gwałt - tak homo jak i het*******ualny, ale nie dobrowolne zbliżenie. Co za typowo polska kołtuneria, hahaha
                            Ale czego się spodziewać po ludziach którzy używają określenia "sodomizacja". Ten neologizm wymyślono w środowiskach katolickiego talibanu.
                            0statnio edytowany przez tronko_mallorca; 06-04-14, 04:58. Powód: Rozwinięcie wątku
                            "Vivir para uno significaría vivir a medias. El que vive para otros comparte muchas vidas"

                            Skomentuj

                            • barmetr
                              Perwers
                              • Feb 2009
                              • 1399

                              Moim zdaniem można się dobrowolnie upokorzyć.
                              Słowa "sodomizacja" użyłem", albowiem sformułowanie "seks analny" oznacza dla mnie przyjemność damsko-męską.
                              Terminologia katolickiej ekstremy nie jest natomiast zakazana na forum.

                              Skomentuj

                              • barmetr
                                Perwers
                                • Feb 2009
                                • 1399

                                Napisał Nagietka
                                Nie wiem barmetr na czym polega twój problem z powyższym tematem, ale już trochę wymyślasz. Co ty masz z tym upokorzeniem?
                                To nie problem, a jedynie moja opinia. Napisałem o przypadkach, kiedy można współżyć z osobami obu płci, a wybiera się wspołżycie z mężczyzną i to w obecności kobiety.
                                Seks analny z kobietą wydaje mi się czymś odmienny niż podobna czynność z mężczyzną. Kobiety są tak przez naturę ukształtowane, aby zaznawać z facetem przyjemności analnej. Mężczyźni tacy nie są. Już kiedyś chyba o tym pisałem na forum.
                                Świadomość, że robi się z mężczyzną coś, co można by uczynić z kobietą, nie może poprawiać nastroju. Takie jest moje teoretyczne przemyślenie, którym się na forum podzieliłem.
                                Ale zapewne biseksualiści są mentalnie bliżsi gejom niż tej zwyczajnej wiekszości mężczyzn, do której ja należę.

                                Skomentuj

                                Working...