W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kobiecy wytrysk

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KGrzes
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 3

    #46
    a nam ostatnio sie to udalo zrobic po lekturze tego artykulu i powiem wam jest to boskie i juz nie moge sie doczekac kiedy to powtorzymy, pieknie tryskala moja pani, i na bank nie byl to mocz bo tuz przed tym ladnie sie wysiusiala wiec jestesmy pod wielkim wrazeniem tego, oboje bylismy sceptyczni, wiecej ona anizeli ja ale teraz juz wiemy iz chcemy wiecej i wiecej...

    Skomentuj

    • Axmen
      Świętoszek
      • Oct 2006
      • 7

      #47
      Napisał Asiulek
      ty czytales moje posty , bo mam wrazenie , że nie ?
      Przerywalam kiedys , na samym poczatku zwiazku !
      Jak juz wczesniej napisalem piszesz i sama nie wiesz co juz piszesz
      Na poczatku zwiazku przerywalas a ten zwiazek trwa pol roku tak

      Skomentuj

      • wendy
        Ocieracz
        • Feb 2007
        • 171

        #48
        bardzo często miewam takie wytryski podczas orgazmu i nie jestem w stanie nad nimi zapanować i powstrzymać ich w żaden sposób... dodatkowym bodźcem, który wytwarza te soczki jest pieszczenie punktu g podczas palcówki.
        Mój partner uwielbia moje mokre orgazmy, mnie na początku one bardzo krępowały, teraz są mi obojętne.
        Namiętność nie zna czasu przyszłego.

        Skomentuj

        • flowing
          Świętoszek
          • Feb 2007
          • 3

          #49
          nie zbyt często ale jednak są te tak zwane "mokre orgazmy"..... ahhh.... i to jakie przyjemne

          Skomentuj

          • Poli
            Ocieracz
            • Jan 2007
            • 167

            #50
            Cholera,a ja zawsze jak czułam parcie na pecherz to przerywałam akcje i biegłam do kibelka Trzeba to zmienic ,tylko jakos ostatnio juz nie czuje tego parcia na pęcherz, moze juz zaniklo u mnie . Mam nadzieje ,że uda dojsc mi się do takiego mokrego orgazmu.

            Skomentuj

            • flowing
              Świętoszek
              • Feb 2007
              • 3

              #51
              ja osobiscie zadengo parcia na pęcherz nie czulam.... ale zycze ci poli zebys wkoncu przezyla cos takiego o czym tu mowa

              Skomentuj

              • YoungStallion
                Perwers
                • Jul 2005
                • 1184

                #52
                Napisał Poli
                Cholera,a ja zawsze jak czułam parcie na pecherz to przerywałam akcje i biegłam do kibelka Trzeba to zmienic ,tylko jakos ostatnio juz nie czuje tego parcia na pęcherz, moze juz zaniklo u mnie . Mam nadzieje ,że uda dojsc mi się do takiego mokrego orgazmu.
                a kto wczesniej pisal o parciu na pecherz bo czytac mi sie nie chce

                Swoją drogą moja dziewczyna parcie na pęcherz ma 1-2 razy w ciagu stosunku ale jak idzie do kibelka to wylatuje z niej tylko kilka kropelek i nie wydaje mi sie, zeby bylo to związane z mokrym orgazmem.
                "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                Stanisław Lem

                Skomentuj

                • Poli
                  Ocieracz
                  • Jan 2007
                  • 167

                  #53
                  Napisał YoungStallion
                  a kto wczesniej pisal o parciu na pecherz bo czytac mi sie nie chce
                  .
                  W załączonym linku.

                  „Parcie na pęcherz” odczuwane przez kobiety w momencie najwyższego pobudzenia to pierwsza faza prawdziwego wytrysku. Kiedy kobieta pozna już uczucie związane z wytryskiem, będzie w stanie spotęgować go odpowiednimi skurczami mięśni pochwy.
                  0statnio edytowany przez Poli; 19-02-07, 20:11.

                  Skomentuj

                  • rainboksik
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2007
                    • 199

                    #54
                    dla mnie kobiecy wtrysk to coś wspaniałego ...................szkoda że u mojej żony takiego nie ma

                    Skomentuj

                    • Kasia21
                      Świętoszek
                      • Dec 2005
                      • 34

                      #55
                      Wiesz nie bardzo wierze, ze to wytrysk kobiecy. Ja sama mam wytryski( nie zawsze, ale często) i to wcale tak nie wygląda. To ma dokłądnie taką samą konstyntencję jak sperma. A to akurat co było w tych linkach to uważam, ze to był mocz. Przecież mocz nie zawsze ma kolor żółtawy( u mnie w ciągu dnia ma takowy własnie kolor jak w tych linkach). A faktem przemawiającym za tym, że to był mocz jest to, ze podczas takiej pozycji penic uderza w cewkę moczową i kobietka poprostu popuściła, a ktoś umieścił to jako klip o wytrysku kobiety.

                      Skomentuj

                      • Szlajfka
                        Perwers
                        • Oct 2005
                        • 1057

                        #56
                        a jeśli partner opryska Cie sperma to co wtedy, jest ok czy nie?
                        Też nie przepadam.
                        hahahaha bardziej estetyczny sex? jaki to? w ubraniu? sex chyba nie ma byc estetyczny. no bo co jest estetycznego w lizaniu cipki lub ssaniu kutasa? ale kazdy chce to robic i robi wiec mysle ze nie o estetyke w tym chodzi, co?
                        No bez przegięć, ze w ubraniu. Być może dla Ciebie to bardzo dziwne, ale nie lubię jak w czasie lub po seksie wszystko jest mokre, lepiące, przepocone i zamiast przytulić się do partnera trzeba wstać sięgać po papier i się wycierać. Wiesz, nie lubię spać w łóżku, które jest pełne mokrych lub już zaschniętych plam po spermie, śluzie, pocie.... Może przeginam, ale tak już mam, że nie przepadam za tarzaniem sie we własnych fizjologicznych płynach....

                        A jeszcze zapomiałam o tym lizaniu cipki/penisa - to akurat jest estetetyczne bo wszystkie płyny zostają w ustach zamiast wylewać sie wszędzie wokół
                        Nadzieja umiera ostatnia....

                        Skomentuj

                        • Proud_Slut
                          Świętoszek
                          • Feb 2007
                          • 19

                          #57
                          Ja bardzo często mam wytrysk podczas stymulacji "punktu G" i rzadko jest to wytrysk pod dużym ciśnieniem (choć i takie się zdarzały), ale wydzielina jest rzadsza, niż ta z pochwy, więc wiem, że to jednak wytrysk
                          Można spróbować doprowadzić się do orgazmu z wytryskiem podczas masturbacji, dzięki temu ma się samokontrolę i wie się, co może najprawdopodobniej doprowadzić do tego wytrysku...
                          Is there, we wonder, some virtue in being difficult?

                          Skomentuj

                          • wendy
                            Ocieracz
                            • Feb 2007
                            • 171

                            #58
                            nawiązując do postu @Proud_Slut
                            sama nigdy nie doprowadziłam się do wytrysku.
                            Namiętność nie zna czasu przyszłego.

                            Skomentuj

                            • Proud_Slut
                              Świętoszek
                              • Feb 2007
                              • 19

                              #59
                              Napisał wendy
                              nawiązując do postu @Proud_Slut
                              sama nigdy nie doprowadziłam się do wytrysku.
                              To, że Ci się nie udało, nie oznacza, że jest to niemożliwe, jak zresztą pokazuje mój przykład. Jeszcze nie miałam potrzeby wywołania wytrysku uprawiając seks z partnerem, ale ten temat przypomniał mi o tym i postanowiłam następnym razem spróbować
                              Is there, we wonder, some virtue in being difficult?

                              Skomentuj

                              • wendy
                                Ocieracz
                                • Feb 2007
                                • 171

                                #60
                                @Proud_Slut

                                może i tak...
                                chociaż nie odczuwam potrzeby robienia sobie samej dobrze ;] jest to naprawde rzadkość.
                                Namiętność nie zna czasu przyszłego.

                                Skomentuj

                                Working...