W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ania, Paweł i Maciej - poniżająca historia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hyperspeed
    Świętoszek
    • Apr 2012
    • 14

    Ania, Paweł i Maciej - poniżająca historia

    Ania miała na sobie wełniany, gruby sweter, czarne, grube pończochy, była w wysokich szpilkach.
    Miała założone bardzo skąpe majteczki z koralikami. Paweł był bardzo na nią napalony. Przywiązał Anię do łóżka, osobno ręce i nogi grubym sznurem. Ania była już bardzo mokra. Starała się ocierać cipką, w którą wchodziły delikatnie koraliki. Gorący śluz, dosłownie ociekał z warg i kapał na prześcieradło. Wypięty tyłeczek poruszał się rytmicznie. Ania była na granicy podniecenia. Jej sutki stały, twarde i gotowe na pieszczoty. Maciej leżał pod wysokim łóżkiem. Dostał pozwolenie żeby tam być ale musi być bardzo cicho. Był nagi. Nie widział co się dzieje na łóżku. Jedynie czuł zapach i słyszał dokładnie jak cipka Ani, mlaszcze od nadmiaru soków. Wiedział, że Paweł jest już nagi i czeka przy łóżku, masując swoją twardą pałę. Paweł patrzył jak Ania wije się z podniecenia. Widział jej mokre wargi sromowe. Widział jak robi się, śliska plama na prześcieradle. Maciej leżąc pod łóżkiem, masował swojego żelka. Nagle usłyszał jak Ania, dobrze mu znanym bardzo podnieconym głosem , powiedziała „Proszę wejdź we mnie. zerżnij moją cipę. Chce czuć w niej, twoją spermę. Nadziej ją. na kutasa. i mnie wyruchaj. na ostro.” Maciej słyszał jak łózko skrzypnęło i obniżyło się nad nim. To Paweł położył się na podnieconej i mokrej do granic Ani. Ania szepnęła „wejdź. we mnie. i mnie. Wyruchaj. Chce mieć. Mega mocny. długi i. pulsujący orgazm.”. Maciej leżąc podniecony pod łóżkiem, usłyszał jak Paweł wchodzi swoim twardym , jak skała, penisem w gorąco i mokrą cipę Ani. Słychać było że jest bardzo ale to bardzo mokra. Ania zaczęła coraz szybciej oddychać. Jęczała coraz głośniej. Mówiła „O, tak. ****a. Tak,. tego mi brakowało. twój kutas. Jest. Cudowny. zaraz, będę miała, orgazm. Paweł też dyszał, słychać było, ze jest na granicy i zaraz wystrzeli spermą w sam środek, gorącej cipy Ani. Maciej leżąc pod łóżkiem cały czas masował swojego penisa. Czuł że jest bardzo podniecony. Miał przy swoim nosie mokre majtki Ani i czuł zapach jej cipki. Nagle Paweł powiedział „zaraz będę miał. już nie mogę się powstrzymywać. Trysnę ci się do środka. gorącą spermą. ” Cała trójka w jednym momencie zaczyna dochodzić. Maciej pod łóżkiem głośno jęczy. Ania ma bardzo mocny orgazm i Paweł dochodzi w niej do swojego orgazmu. Cały ładunek, gorącej spermy ląduje w pulsującej cipie Ani. Cześć ścieka po wewnętrznej stronie ud Ani. Skapuje na kałuże śluzu, która cały czas kapała z jej cipy. Maciej słyszy, że oboje wyszli z pokoju i poszli do łazienki. Został sam. Na łóżku zostały wszystkie rzeczy, jakie Ania miała na sobie. Maciej zakłada jej mokry sweter, stringi z koralikami i naciąga na nogi pończochy.
    W tym stroju Maciej pochyla się nad dużą, mokrą plamą na środku prześcieradła. Wącha ją i zlizuje soki i nasienie. Jest ponowie bardzo podniecony. Nagle słyszy że z łazienki dochodzą dźwięki jak Ania ma orgazm. Maciej stanął pod uchylonymi drzwiami łazienki i ostrożnie zagląda do środka. Widzi jak Paweł bierze Anię od tyłu. Jej twarz jest odwrócona w stronę drzwi, więc widać ten grymas rozkoszy na ich twarzach. Ania dochodzi kolejny raz. Maciej podchodzi do niej i zaczyna się z nią delikatnie całować. To co go teraz bardzo podnieca to świadomość, że kutas Pawła, mocno rucha cipę Ani. Paweł mocno trzyma Anię za biodra i bardzo szybko i mocno wchodzi w cipę.
    Maciej całując się z Anią, czuje jak wielką rozkosz ona przeżywa. Cały czas, masuje swoją główkę. Ania i Paweł doszli już dawno do wspólnego orgazmu i siedli sobie wygodne w wielkiej wannie. Patrzą na Macieja, który w przebraniu Ani, próbuje dojść do orgazmu. Intensywnie masuje swojego kutasa. Ania i Paweł patrzą się na niego z politowaniem. Paweł mówi do Ani „teraz rozumiem to wszystko co mi opowiadałaś. To jest jakieś chore. Żeby dorosły facet, mając taka seksowną kobietę, wolał sobie walić konia ?. Ja to ruchałbym Cię codziennie kilka razy i ciągle się spuszczał do środka. Maciej słysząc te słowa prawie dochodzi ale coś go rozproszyło. Paweł postanawia podniecić Maćka aby ten w końcu skończył. Mówi do niego „zaraz doprowadzę Anię do rozkoszy, zobacz jaką ma cudowną, mokrą cipę. „ Mówiąc to wkłada palce do pochwy Ani. Drugą ręką masuje jej łechtaczkę. Ania nie pozostaje dłużna i mocno masuje kutasa Pawła. Razem osiągają orgazm. Penis Pawła strzela spermą prosto na uda Ani. Wtedy dopiero Maciej dochodzi do orgazmu i chlapie spermą na włosy Ani.
Working...