W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Obciachowe upodobania :-)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • 495f50
    Perwers
    • May 2011
    • 1118

    Też zbieram, ale co w tym obciachowego? Mam kilkadziesiąt resoraków, sporo 1:43, trochę 1:24 i ponad 70 sztuk 1:18

    Skomentuj

    • for-fun
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2010
      • 290

      W tej chwili ok. 400 sztuk;D w tym ponad 100 w H0 (1:85), troszkę 1:48, 1:24 i 1:18, jeden w skali 1:5. Zdecydowana większość jednej, jedynie słusznej marki z Zuffenhausen choć jest też ponad 80 sztuk kultowych aut z różnych epok motoryzacyjnych (Bugatti Atlantic, Mercedes 300SL Gullwing )
      Oprócz tego na podwórku kultowa polska terenówka w skali 1:1

      A co w tym obciachowego? Dla mnie nic, ale moja jużnieżona zawsze twierdziła, że mam 40kę a zachowuję się jak dziecko Parę moich przyjaciółek wciąż twierdzi to samo tylko one w odróżnieniu od ex podobno między innymi za to mnie kochają
      "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

      Skomentuj

      • 495f50
        Perwers
        • May 2011
        • 1118

        Każdy wie, że faceci dorastają do 5 roku życia a potem już tylko rosną

        Zresztą, nie oszukujmy się - jakieś hobby trzeba mieć. Mnie co chwila rodzina pyta o coś w stylu: "a co jeśli znajdziesz dziewczynę której nie będzie się podobać to, że zbierasz modele?". Odpowiedź jest niezwykle prosta: taka osoba nie będzie moją partnerką.

        Skomentuj

        • for-fun
          Seksualnie Niewyżyty
          • Sep 2010
          • 290

          Coś w tym jest Choć przyznaję, że dla mnie modele są raczej hobby dodatkowym - uzupełnieniem pasji związanej z zabawkami raczej w skali 1:1
          W modelach mam wszystko co mi się marzy w garażu, w garażu tylko tyle na ile wystarcza miejsca i finansów

          A z partnerką masz rację Albo pokocha to co ja albo nie będzie partnerką
          "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

          Skomentuj

          • 495f50
            Perwers
            • May 2011
            • 1118

            Pokochać nie musi, ale tolerować - pasowałoby

            Skomentuj

            • for-fun
              Seksualnie Niewyżyty
              • Sep 2010
              • 290

              Ojtam, ojtam, czepiasz się jak mówi jedna moja młoda przyjaciółka
              A obawiam się, że w moim przypadku, niestety musi pokochać Bo oprócz wspomnianej jedynie słusznej marki, uwielbiam stare auta A jeśli nie pokocha - może dojść do wniosku, że takimi starymi rupieciami wstyd jeździć A wtedy niestety musi odejść
              "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

              Skomentuj

              • 495f50
                Perwers
                • May 2011
                • 1118

                To wtedy się mówi (całkowicie słusznie zresztą), że jeżdżąc starymi rupieciami jest się bardziej "eko" niż ci którzy wymieniają samochód co 3 lata na nowy

                Ale nie spamujmy już tu, zajrzyj do tego tematu: http://beztabu.com/showthread.php?t=8358 - jego nazwa jest jaka jest, ale w praktyce zrobił się z niego ogólny temat o motoryzacji, do dyskusji będzie w sam raz

                Skomentuj

                • for-fun
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Sep 2010
                  • 290

                  Ale wiesz...kobiety takich rzeczy nie rozumieją ale zmiana wątku
                  "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

                  Skomentuj

                  • Hal
                    Perwers
                    • Oct 2010
                    • 1366

                    for-fun witaj w klubie, to jest nas trzech

                    Skomentuj

                    • for-fun
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Sep 2010
                      • 290

                      W sensie 3 zbieraczy samochodzików czy wielbicieli oldtimerów?
                      "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

                      Skomentuj

                      • Hal
                        Perwers
                        • Oct 2010
                        • 1366

                        Jedno i drugie, choć modele tylko wybrane.
                        Taaaak jestem fanem oldtimerów, chodzi za mną kupno samochodu z lat 58-65 najlepiej amerykańca. Problem jednak w tym że nie lubię podnosić maski do góry a w oldtimerach to nie uniknione .

                        Skomentuj

                        • for-fun
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Sep 2010
                          • 290

                          Przesadzywasz Mam na podwórku takiego ponad 30letniego staruszka, sam też nie lubię grzebać pod maską i jakoś daję radę a bydle jest wrażliwe
                          "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

                          Skomentuj

                          • Hal
                            Perwers
                            • Oct 2010
                            • 1366

                            Jeszcze walczę z pokusą ale rozglądam się, to musi być kabriolet

                            Moim nieosiągalnym marzeniem byłby Mercedes 500 K z 38 roku

                            Skomentuj

                            • 495f50
                              Perwers
                              • May 2011
                              • 1118

                              Panowie...

                              http://beztabu.com/showthread.php?t=8358 - pozwolę sobie przypomnieć, bo nas stąd wywalą z banami

                              Skomentuj

                              • for-fun
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Sep 2010
                                • 290

                                No dobra pingwin... Masz racje przenosze wątek tam
                                "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

                                Skomentuj

                                Working...