W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Całowaliście się kiedyś z osobą tej samej płci?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kolekcjoner

    Nie i będę się tego trzymał

    Skomentuj

    • Asia22perw
      Świntuszek
      • Jun 2012
      • 67

      tak czesto to robie, dla mnie to normalne.

      Skomentuj

      • Narihen
        Świętoszek
        • Apr 2012
        • 5

        Podobało mi się

        Skomentuj

        • khan
          Banned
          • Jan 2010
          • 3

          Całowałem się kiedyś z najlepszym przyjacielem - i tu uwaga - na oczach jego dziewczyny (ona jest moją najlepszą przyjaciółką, znamy się 12 lat) i to jeszcze za jej namową D

          Skomentuj

          • Mascot

            To ja miałam dwie koleżanki, z którymi się całowałam, a nawet lizałam ich cipki
            Ogólnie to jestem hetero, mam faceta itd., ale czasem zdarza mi się romans z koleżanką.
            Nie uważam to za nic specjalnego. Nie fascynuje mnie to, ani nie odrzuca. Takie ot zabawy z tą samą płcią...
            0statnio edytowany przez Gość; 15-07-12, 22:55.

            Skomentuj

            • Marlene
              Świętoszek
              • Jul 2012
              • 41

              Kilka razy, w gimnazjum i liceum... było znacznie delikatniej niż z chłopakiem. Poza całowaniem było jeszcze kilka bardziej wyuzdanych epizodów.Jednak to nie dla mnie!

              Skomentuj

              • for-fun
                Seksualnie Niewyżyty
                • Sep 2010
                • 290

                jeszcze nie, ale... W końcu trudno zakładać co się w życiu zdarzy
                "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

                Skomentuj

                • Corine
                  Świntuszek
                  • Jul 2012
                  • 62

                  Na mocno zakrapianej imprezie. Dawno temu. Ona była dobrą znajomą, dobra w te klocki. Ja byłam nowicjuszką. Drugi raz był tym samym razem, ale z inną. To były dość "głębokie" pocałunki. Z moją przyjaciółką regularnie na "cześć" czy na pożegnanie dajemy sobie jedynie całusy w usta. Choć kiedyś rozmawiałyśmy o tym, czy by nie pójść o krok dalej... No nic, czekam na rozwój sytuacji.

                  Skomentuj

                  • Arletta
                    Świętoszek
                    • May 2012
                    • 40

                    Często szukam okazji i często ją znajduję
                    Chyba tylko jednego nie dała mi druga kobieta - tej samczej siły, wulgarności i ... spermy

                    Skomentuj

                    • Lilana
                      Świętoszek
                      • Jun 2012
                      • 3

                      Z przyjaciółką całuje się zawsze gdy wypije trochę więcej na jakiejś imprezie. To już norma. W fantazjach posuwam się znaczne dalej. Jednak to tylko fantazje.

                      Skomentuj

                      • Still
                        Świętoszek
                        • Jul 2012
                        • 18

                        Nie całowałem się tak póki co, jestem hetero, ale nie wiadomo czemu chciałbym kiedyś spróbować :>.

                        Skomentuj

                        • jelonek3
                          Ocieracz
                          • Oct 2011
                          • 99

                          Ja sie calowalam z kolezanka dla zarty, zakladu... Bez rewelacji...Ale chcialabym sprobowac w innej sytuacji

                          Skomentuj

                          • pamela_m
                            Świętoszek
                            • Aug 2012
                            • 42

                            Raz, z przyjaciółką. Po duużej ilości alkoholu

                            Skomentuj

                            • cykliczna
                              Świętoszek
                              • Feb 2012
                              • 14

                              Owszem, zdarzyło mi się całować z przyjaciółką. Zdarzył nam się również wspólny prysznic podczas którego kilka ciekawych rzeczy miało miejsce. Nieco później odświeżyłyśmy swoje doświadczenia i od tamtej pory nie miałam żadnych kontaktów seksualnych z osobą tej samej płci.

                              Napisał Still
                              Nie całowałem się tak póki co, jestem hetero, ale nie wiadomo czemu chciałbym kiedyś spróbować :>.
                              Nie każdy musi być 100% hetero czy homo.
                              Jest takie coś jak "Tabela orientacji seksualnej Kleina" oraz "Skala Kinseya"
                              Do wygooglowania
                              0statnio edytowany przez iceberg; 08-08-12, 05:50.

                              Skomentuj

                              • badacz
                                Ocieracz
                                • Oct 2009
                                • 156

                                tak całowałem sie i to doś często i bylo super o niebo lepiej całował mój przyjaciel niż moja panna...
                                --->>>DaNgEruSe<<<---
                                ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

                                Skomentuj

                                Working...