W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Piss Sex

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jay
    Erotoman
    • May 2006
    • 456

    jak sikanie to na co?? na którą część ciała chcieli byście żeby ktoś wam nasikał?? bo ja bym chciał żeby dziewczyna zrobiła to na moje przyrodzenie
    .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

    Skomentuj

    • befel
      Świętoszek
      • Dec 2006
      • 17

      Napisał breathed
      Parę razy zdarzyło się podczas minetki (i nie tylko), że moja pani troszkę popuściła. Zwłaszcza podczas orgazmu. Nie powiem żeby to było niemiłe. Raczej takie urozmaicenie smaków i zapachów. Mnie to zbytnio nie przeszkadzało ani wtedy ani teraz ani w przyszłości. I chciałbym kiedyś spróbować tak podczas minetki poczuć ciepłą strużkę w gardle... Ale moja pani nie chce o tym słyszeć
      Wspaniała rzecz, ja raz probowalem sikow mojego kociaka prostoz cipki, bylo cudnie, ja sikam jej czasem pod prysznicem na cycuszki, stopy, brzuch. Ale marze wlasnie by podczas orgazmu przy minetce siknela mi w twarz goracym strumieniem lub choc troszke popuscila.

      Skomentuj

      • lab6
        Świętoszek
        • Nov 2006
        • 22

        My z moją partnerką uwielbiamy Pissing.
        Robimy to po jej orgazmie lub orgazmach. Najpierw ona siusia w moje usta potem ja w jej usta.
        Kończyny seksem oralnym i wytryskiem w usta. Oczywiście jeżeli chodzi o mój wytrysk to wszystko połyka. Gdy moja partnerka siusia na mnie i w moje usta bardzo mnie to podnieca.
        Uwielbiam czuć jej siuśki w ustach. Silny strumyk uderz w moje gardło. Część z tego co płynie mi do ust połykam. W drugą stronę jest podobnie gdy tylko zacznę siusiać moja partnerka nie może się powstrzymać i bierze mojego penisa w usta, a mój strumień uderza w jej gardło, część połyka.
        Prze perwersyjnym wieczorem należy się przygotować pijąc tylko wodę.

        Skomentuj

        • toxicgirl
          Banned
          • May 2006
          • 783

          Napisał lab6
          My z moją partnerką uwielbiamy Pissing.
          Robimy to po jej orgazmie lub orgazmach. Najpierw ona siusia w moje usta potem ja w jej usta.
          Kończyny seksem oralnym i wytryskiem w usta. Oczywiście jeżeli chodzi o mój wytrysk to wszystko połyka. Gdy moja partnerka siusia na mnie i w moje usta bardzo mnie to podnieca.
          Uwielbiam czuć jej siuśki w ustach. Silny strumyk uderz w moje gardło. Część z tego co płynie mi do ust połykam. W drugą stronę jest podobnie gdy tylko zacznę siusiać moja partnerka nie może się powstrzymać i bierze mojego penisa w usta, a mój strumień uderza w jej gardło, część połyka.
          Prze perwersyjnym wieczorem należy się przygotować pijąc tylko wodę.
          chyba sie wyrzygamm :[

          Skomentuj

          • toxicgirl
            Banned
            • May 2006
            • 783

            tak sie składa ze napisac co o tym sadze mi wolno a jak masz jakis zadatki na nauczycielke co wolno a co nie to zglos sie do pracy w pprzedszkolu albo zerowce! bo w regulaminie forum nie pisze ze nie mozan sie wypowiadac niepochlebnie na tematy ktore sie nie podobają! a jak ci sie nie podobaja moje wypowiedzi to ich nie czytaj -proste

            Skomentuj

            • DarkAngel
              Perwers
              • Nov 2006
              • 1020

              Drogie Panie, spokojnie...

              Odnośnie tematu: mnie pissing również nigdy nie kręcił, uważam to za lekko chore... W ogóle nie podoba mi się "uzwierzęcanie" ludzkich zachowań, aczkolwiek jeśli ktoś to lubi - ok.

              Pozdrawiam
              >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                Zgadzam się z Asiulkiem. Dezaprobatę można wyrazić w sposób spokojny:
                - Nie odpowiada mi to
                - Nie podoba mi się to
                - To nie w moim stylu
                etc.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • DarkAngel
                  Perwers
                  • Nov 2006
                  • 1020

                  Ja również się z tym zgadzam .
                  W każdym razie uważam, że mimo 'obraźliwych' słów powinno się pominąć to milczeniem i nie ciągnąć tego dalej. Nie odbijać piłeczki, gdyż wtedy powstaje błędne koło...
                  Trzeba dawać przykład, dlatego napisałem "spokojnie"...


                  Oczywiście nikogo tutaj nie krytykuję .
                  >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                  Skomentuj

                  • wawaktiv
                    Świętoszek
                    • Dec 2006
                    • 17

                    jest boski, uwielbiam
                    lepiej się nie kochać, niż kochać się byle jak

                    Skomentuj

                    • lab6
                      Świętoszek
                      • Nov 2006
                      • 22

                      Sorki.
                      Wszystko przeze mnie. Jeszcze raz sorki.
                      „Robić Wszystko Z Elegancją Żeby Nie Było Wiadomo Gdzie Jest Granica Między Normą A Perwersją”
                      Rewelacyjny cytat. Dla nas wygląda to tak: jeżeli nikomu nie szkodzimy ( dorosłej części społeczeństwa jak i dzieciom) to znaczy, że wszystko jest OK. Kochamy się tak jak mamy na to ochotę i czasami nie posuwamy się bardzo daleko. I co z tego. To jest dla nas, a nie dla ciebie gumeczka2312.
                      Kochamy się i uwielbiamy różnorodną miłość fizyczną tylko we dwoje.
                      Wielu rzeczy nie zrobimy bo uważamy je za dziwne. Nie będę opisywał o co dokładnie chodzi ponieważ nie w tym rzecz. Nie interesują nas jeżeli nie ingeruje w nasze życie.
                      Planujemy jeszcze parę fajnych pozycji seksualnych.
                      Powiem, że zainspirowała nas Asiulek.
                      PZDR

                      Skomentuj

                      • Swing_Para
                        Świntuszek
                        • Oct 2005
                        • 82

                        Napisał gumeczka2312
                        chyba sie wyrzygamm :[
                        Tak bardzo lubisz vomit-sex, że musisz nim epatować tutaj na Forum?

                        Wymiotujesz na partnera, czy on na Ciebie? Połykacie, czy wypluwacie?

                        buźka od nas
                        SwingPara

                        Skomentuj

                        • My.Wave
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Oct 2006
                          • 194

                          wow... ostry temat się zrobił, gorąco jak w piecu;P A co do samego piss sex-u - coś takiego mnie nie kręci, a zwłaszcza w formie opisanej przez lab6.. w sumie to wręcz odpycha. Ale jak komuś coś takiego pasuje to prosze bardzo
                          "Don't come over here and piss on my gate, save it just keep it off my wave"

                          Skomentuj

                          • se7en
                            Świętoszek
                            • Dec 2006
                            • 18

                            nie ktorzy uwazaja to za chore bo nigdy nie probowali, ja sie odwazylem i wcale takie złe nie było.... i do dziś robię.

                            Skomentuj

                            • SYLWESTEREK
                              Świętoszek
                              • Nov 2006
                              • 19

                              nie ma to jak laska naszcze ci na twarz a potem jescze wmasuje ci to swoja cipka (face sitting), pomieszczenie wydzieliny z pochwy i moczu to wspaniała mieszanka,kutas sam mi tryska sperma...

                              Skomentuj

                              • julianna
                                Banned
                                • Dec 2006
                                • 1036

                                oj to musi byc rozkosz nieziemska

                                Skomentuj

                                Working...