W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Balonowy fetysz

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • delta2
    Świntuszek
    • Apr 2010
    • 71

    #61
    Wiesz pomysł nie jest zły ale to ciężki kawałek chleba i miewałem już podobne pomysły . No to będzie problem znaleźć taką dziewczynę no i jeszcze taką by dało się z nią dogadać. Powiem szczerze że myślałem by przynajmniej do współpracy nakłonić dziewczyny less i bi w zamian za np znalezienie kogoś do stosunku lub zabawy a gdyby się udało to mogło by ok . Często wchodzę na czat i do pokoju dla less i bi podając się za kobietę ( i mam w tym dużą wprawę) i co się okazuje wiele jest tym zainteresowanych (dobrze wspominam dwie sadystki lubiące rozkazywać . Trzeba się nad tym zastanowić a co do seksu to raczej przydało by się parę razy spotkać i poznać z taką osobą. Choć opcja posiadania stałej partnerki na seks i zabaw jest kusząca poza tym w moim planie można by stworzyć pewien rodzaj poligamij , zawsze się zastanawiałem nad stworzeniem związku z wieloma kobietami na płaszczyźnie luźnego związku poza tym w przypadku bi i less mogły by się wiązać i być ze sobą nawzajem ( trudno to wytłumaczyć o co mi chodzi ). No i daje to inne możliwości jak kontakt z młodymi jak i dorosłymi kobietami a i może dało by się je namówić na inne rzeczy jak seks czy zabawa i fetysz . Np można by ją namówić na jakąś małą wycieczkę za miasto, nad rzekę lub jezioro , na jednodniowy namiot , jazdę konną (nie wiem dlaczego ale kręcą mnie dziewczyny jeżdżące konno zwłaszcza w wysokich oficerkach) i inne rzeczy. Mogło by być fajnie i może by do czegoś doszło . Co o tym sądzicie .

    Skomentuj

    • shabovy
      Świętoszek
      • Sep 2010
      • 2

      #62
      ktoś zamawiał z tej strony jakieś filmy ? http://www.blown-up.net/start/index.htm

      Skomentuj

      • delta2
        Świntuszek
        • Apr 2010
        • 71

        #63
        Witam. Wracam do tematu po naprawde długiej przerwie.

        Zaczne od tego że powstało nowe forum:

        www.balonoweforum.xn.pl

        Zapraszam na nie. A kontynłując temat powoli grupa ludzi się lubiących ten fetysz się powiekszą a ja jak i inni dostrzegamy możliwości tego fetyszu. Prawda jest taka że choć nietypowy nie jest wcale dziwny poprostu inny. W wielu miejscach coraz cześciej pojawia sie jego temat. Dla mało zorientowanych balony można wykorzystać w naprawde wielu sytuacjach tylko trzeba chcieć i mieć pomysł.

        Oto jeżeli nie widzieliście małe co nieco o tym fetyszu.



        A co do możliwości to ostatnio mam zapedny do zabawy balonami z Dominująca Panią lub coś w stylu ekshibicjonizmu polegającego na zabawach z balonami w nietypowych miejscach. Np w biurze pewniej firmy w której załatwiałęm moje sprawy i spotkałem piękną sekretatke i cóż zdradziłem co nieco o mnie. Wejść np na niewykończone pietro lub w inne ustrone miejsce i zacząć się bawić balonem tak by to dojrzała i patrzyć jak na to zareaguje. Co zrobi na przeciw mojego zachowania. Czy bedzie mnie prosiła bym przestał , może poszła by po szpilkę by rozwiązać sprawe ze mną i balonem co najbardziej by mi sie spodobało no i styl czy by mi nią groziła czy załatwiła szybko sprawe. Może mam troche chorą wyobraźnie ale mi to nie przeszkadza . Poza tym balonami można sie bawić na codzien, urozmaicić nimy życie erotyczne lub robić inne szalone rzeczy. Np jak ja myślałem o pływaniu na ogormnych balonach. A zainteresowanych czymś lepszym kieruje tu:

        www.topballoon.de

        Sami powiedzcie co o tym myślicie bo jestem tego naprawde ciekaw i oby temat wrócił do łask. Miłego dnia. Pozdor.

        Skomentuj

        • montilla
          Świntuszek
          • Nov 2010
          • 59

          #64
          Balonowy może nie, ale ja mam fetysz fotelowy - uwielbiam siedzieć wygodnie w fotelu i pić piwo.

          Skomentuj

          • Bambiii
            Perwers
            • Feb 2009
            • 852

            #65
            Napisał delta2
            Może sprubuszej karookarolina będzie ciekawie .
            co to znaczy?
            Eat shit.

            Skomentuj

            • KP
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2010
              • 301

              #66
              Bambiii, strzelam: anagram + literówka + coś jeszcze od spróbujesz?
              Nothing's wrong today.

              'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

              Skomentuj

              • delta2
                Świntuszek
                • Apr 2010
                • 71

                #67
                Może to nie balony ale i tak warte obejrzenia:





                a to już balony:



                I akcja w biurze:

                Skomentuj

                • km50
                  Świntuszek
                  • Oct 2023
                  • 54

                  #68
                  Zarejestrowałem się w zasadzie tylko dla tego tematu. Szkoda, że temat umarł. Kiedyś było fajne forum www.looners.dbv.pl ale też umarło. Tematem jestem zainteresowany bardzo i bardzo chciałbym popisać, powymieniać wspomnienia, spostrzeżenia, preferencje, itp. Powiem tylko, że najbardziej lubię przebijanie balonów paznokciami przez dziewczyny i kobiety. Sam też oczywiście próbowałem i nie powiem, niezły relaks, ale to już nie to co u płci przeciwnej. Z tym, że u mnie niekoniecznie ma to podłoże czysto erotyczne, raczej jest to rodzaj orgazmu mózgu niż narządów płciowych. U mnie bardziej podchodzi to pod ASMR.
                  Załączone Pliki
                  0statnio edytowany przez km50; 15-10-23, 21:33.

                  Skomentuj

                  • km50
                    Świntuszek
                    • Oct 2023
                    • 54

                    #69
                    Napisał PabloXM
                    Nie czuję bluesa w tym fetyszu. Kawałek gumy, nic więcej.
                    W samych balonach to faktycznie w zasadzie nic nie ma. Ale już jeśli jest interakcja "balon - człowiek", a zwłaszcza "balon - kobieta", zaczyna się robić ciekawie.

                    Skomentuj

                    Working...