W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Po jakim czasie był ten wasz "wspólny" pierwszy raz?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • słowenka
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2011
    • 259

    @Gogol

    Koleś, ja kompletnie nie rozumiem Twojego najazdu na mnie.
    Czytałeś w ogóle ten topic??
    Bo to co piszesz, napisali już userzy przed Tobą.
    Przyczepiłeś się do mojej pierwszej wiadomości w tym temacie, mimo iż napisałam potem jeszcze kilka innych i dokładnie wyjaśniłam w czym rzecz. Cytując samą siebie:

    Zarzucacie mi stereotypowość. Ok, ale te "stereotypy" skądś się biorą?? I są ciągle aktualne, czyli faceci (spora grupa) nadal myślą w ten sposób. A tezę o facecie-zdobywcy potwierdza m.in. Lew- Starowicz.

    Więc ok, są faceci, którzy nie oceniają laski przez pryzmat tego, jak szybko pójdzie z nim do łóżka (może Ci bardziej otwarci, nowocześni, Ci, którzy przesiadują na forach erotycznych)

    Skoro tacy istnieją, spoko. Skoro ktoś 5 razy poszedł do łóżka po godzinie i 5 razy trafił na tego typu faceta, super. Wydaje mi się to jednak być bardziej kwestią szczęścia niż jakiejś wyjątkowej intuicji czy umiejętności dobierania partnerów, bo nie wiem jak można mieć taką pewność po godzinie rozmowy, ale ok.

    Napisałam na początku, że zdaję sobie sprawę z istnienia takich związków, tylko że należą one do rzadkości. Więc zaskoczyły mnie wypowiedzi w tym temacie, bo okazuje się, że przynajmniej na BT wcale taką rzadkością nie są.
    To, że Ty jesteś facetem, który nie ocenia kobiet pod tym względem, to nie znaczy, że tacy nie istnieją.
    Jeszcze to nieszczęsne "coś najcenniejszego", do którego się tak przyczepiliście, to nie był mój punkt widzenia, ale punkt widzenia tych facetów (no i było to uproszczenie, skrót myślowy, może zamiast "coś najcenniejszego" powinnam napisać: coś, na co samce z reguły zwracają uwagę).

    Do czego zmierza ta dyskusja? Jak rozumiem Ty i tobie podobni radzicie laskom nie powstrzymywać się z seksem, jak tylko mają ochotę i dawać ujście chcicy nawet i po 10 minutach.. Ja radzę tego nie robić, przynajmniej z facetem, z którym się chce na poważnie kręcić. Bo oczami wyobraźni potrafię zobaczyć, jak to się może niefajnie skończyć (chociaż nie musi).
    A każdy i tak zrobi jak uważa.

    Skomentuj

    • Lukasix
      Świętoszek
      • May 2009
      • 20

      Hmm nie wiem na ile takich kolesi trafiłaś z takimi stereotypami ze ci to potwierdzają ze są aktualne...

      może są aktualne bo Tobie tak się wydaje ?

      a co do pójścia po 5 minutach czy godzinie i wiedzy ze to ten to raczej jak już ktoś pisał ta chemia a nie poziom poznania drugiej osoby

      Zbyt bardzo tak chyba przedmiotowo do tego podchodzisz albo nie byłaś w kimś zakochana tak do szaleństwa bo myślę ze jak się ktoś w kimś zakocha tak naprawdę to jest w stanie to zrobić nawet po godzinie i nie żałować nawet jeżeli związek wytrzyma kilka miesięcy.

      Nawet jak jest koleś który ,,zalicza" kobietę po godzinie i myśli potem ze jest dziwka i nie warta bycia z taka to sam jest po prostu zwichrowany(ze szmacony) i ma nie równo pod sufitem nie mówiąc o tym ze tak samo jak kobieta w jego toku myślenia jest yymm kobieta lekkich obyczajów to on w tym momencie jest męską dziwką bo tez dal się ,,wyruchać" , a nie kobieta wiec to raczej nie stereotyp a po prostu koleś jest nie dorobiony bo normalny chłopak który uprawia seks z kobieta nawet po godzinie nie myśli ze jest dziwka tylko myśli ze naprawdę coś dla niej znaczy i stara się aby to nie była jedna noc..
      Takie jest moje zdanie i tego się trzymam ja wiec sam trafiając na dziewczynę z która zacząłem od zlej strony nie skreśliłem jej tylko już leci nam 7 miesiąc razem

      Skomentuj

      • Lukasix
        Świętoszek
        • May 2009
        • 20

        Napisał Anuszka
        Kochani... Poczytajcie o działaniu oksytocyny podczas seksu. Sądzę, że to naprawdę wiele wyjaśni.
        oo na temat chemii takiej wole się nie wypowiadać

        Skomentuj

        • Kolekcjoner

          Napisał Lukasix
          Jak ja nie lubie ludzi myslacych stereotypami po prostu nie umie z nimi rozmiawaic ....
          W takim razie po cholerę zabierasz głos w dyskusji? "Kończ Waść, wstydu oszczędź"

          Napisał Lukasix
          Mysle ze powinnas poznac wiecej mężczyzn i zastanowic sie nad ich uczuciami a nie samcow....
          Mężczyzna nie jest samcem?

          Napisał Lukasix
          a co do pójścia po 5 minutach czy godzinie i wiedzy ze to ten to raczej jak już ktoś pisał ta chemia a nie poziom poznania drugiej osoby
          Może skończmy już wszyscy z tą chemią...

          Napisał Lukasix
          Zbyt bardzo tak chyba przedmiotowo do tego podchodzisz albo nie byłaś w kimś zakochana tak do szaleństwa bo myślę ze jak się ktoś w kimś zakocha tak naprawdę to jest w stanie to zrobić nawet po godzinie i nie żałować nawet jeżeli związek wytrzyma kilka miesięcy.
          Zakochać się do szaleństwa po godzinie... Pytanko? Zastanawiałeś się kiedyś nad sensem swoich wypocin?

          Napisał Lukasix
          Nawet jak jest koleś który ,,zalicza" kobietę po godzinie i myśli potem ze jest dziwka i nie warta bycia z taka to sam jest po prostu zwichrowany(ze szmacony) i ma nie równo pod sufitem nie mówiąc o tym ze tak samo jak kobieta w jego toku myślenia jest yymm kobieta lekkich obyczajów to on w tym momencie jest męską dziwką bo tez dal się ,,wyruchać" , a nie kobieta wiec to raczej nie stereotyp a po prostu koleś jest nie dorobiony bo normalny chłopak który uprawia seks z kobieta nawet po godzinie nie myśli ze jest dziwka tylko myśli ze naprawdę coś dla niej znaczy i stara się aby to nie była jedna noc..
          Pomijając fakt poprawnej polszczyzny, interpunkcji, sensu... Czy jak mysz wpadnie w pułapkę, to pułapka też wpadła w mysz? Czy jak myśliwy upoluję sarnę, to sarna też upolowała myśliwego? Czy ten myśliwy jest "zwichrowany" i "ma nie równo pod sufitem" bo też dał się upolować?

          Skomentuj

          • Lukasix
            Świętoszek
            • May 2009
            • 20

            Napisał Kolekcjoner
            W takim razie po cholerę zabierasz głos w dyskusji? "Kończ Waść, wstydu oszczędź"


            Mężczyzna nie jest samcem?


            Może skończmy już wszyscy z tą chemią...


            Zakochać się do szaleństwa po godzinie... Pytanko? Zastanawiałeś się kiedyś nad sensem swoich wypocin?


            Pomijając fakt poprawnej polszczyzny, interpunkcji, sensu... Czy jak mysz wpadnie w pułapkę, to pułapka też wpadła w mysz? Czy jak myśliwy upoluję sarnę, to sarna też upolowała myśliwego? Czy ten myśliwy jest "zwichrowany" i "ma nie równo pod sufitem" bo też dał się upolować?

            Face plam te twoje odpowiedzi skolekcjonuj sobie może mózg?

            zakochać się do szaleństwa ehh przykre jak nigdy nie poczułeś czegoś takiego w sobie ze to jest ta własnie osoba i zrobisz prawie wszystko by z nią być zresztą jak określasz pojecie zakochać..?

            Co do mojej interpunkcji to nie jest wypracowanie z polskiego..

            Sory wole określenie mężczyzna nie samiec... Ale ty możesz być samcem...

            A co do chemia to chyba nie wiesz co to przenośnia

            A co do Twojego przykładu to jest trochę z d*** patrząc ze mówimy o kobiecie jako damie o o mężczyźnie jako bezuczuciowej maszynie która pragnie tylko się zaspokoić ale widzę ze bardzo ogarniasz...

            Analogicznie jeżeli myśliwy upoluje sarnę i zamknie w zagrodzie, zbliżając się dostanie kopa w jaja i sarna ucieknie to kto wtedy kogo upolował dalej myśliwy sarnę??

            hmm pyzatym nie jestem tu aby się z Tobą kłócić wyraziłem swoje zdanie i na tym koniec a skoro go nie zrozumiałeś to Twój problem
            0statnio edytowany przez Lukasix; 23-05-12, 21:29.

            Skomentuj

            • ogierek007
              Świętoszek
              • May 2012
              • 10

              U mnie było jakieś miesiąc po poznaniu się, ale 2 tygodnie po byciu ze sobą. Związek był szybki. Tak szybko się wszystko zaczęło jak skończyło. Dzisiaj mam wrażenie, że chyba tylko dla seksu razem byliśmy. Wyciągnałem z tego takie wnioski, że z następną dziewczyną jak będe się spotykał to raczej będę seks odwlekał odrobinę niż do niego dążył. Oczywiście też bez przesady Uważam jednak, że 2 tygodnie to o wiele za wcześnie.

              Skomentuj

              • Kolekcjoner

                Napisał Lukasix
                hmm pyzatym nie jestem tu aby się z Tobą kłócić wyraziłem swoje zdanie i na tym koniec a skoro go nie zrozumiałeś to Twój problem
                Masz rację skończmy na tym. Temat stoi na zbyt wysokim poziomie, aby psuć go Twoimi wypowiedziami. Chcesz mi jeszcze napisać coś miłego? Zapraszam na priv.

                Skomentuj

                • Lukasix
                  Świętoszek
                  • May 2009
                  • 20

                  Napisał Kolekcjoner
                  Masz rację skończmy na tym. Temat stoi na zbyt wysokim poziomie, aby psuć go Twoimi wypowiedziami. Chcesz mi jeszcze napisać coś miłego? Zapraszam na priv.
                  To prawda zbyt wysoki poziom;]

                  Sory ale na Priv to nie ta liga złe trafiłeś

                  ale zawsze możesz zabłysnąć swoja wypowiedzią

                  Skomentuj

                  • tedwape
                    Świętoszek
                    • May 2012
                    • 44

                    P: po 3 miesiącach

                    Skomentuj

                    • Greedo
                      Banned
                      • Dec 2006
                      • 1657

                      Nie myślę, wiem.

                      Skomentuj

                      • ktwa
                        Świntuszek
                        • Oct 2009
                        • 70

                        najgorsze ze dla 1 dziewczyny to moga byc 1-3 miesiace, a dla innej rok :/ i nie wiadomo jak to poznac po niej czy tak czy tak, a nie ukrywajac chcialbym sie kochac w najblizszym czasie, ale widzimy sie 1-2 razy na tydzien, chodzimy juz ze soba miesiac i tyle tez sie znamy

                        Skomentuj

                        • polizmnielize
                          Świętoszek
                          • May 2011
                          • 16

                          całe życie znajomości i 1.5 miesiaca razem

                          Skomentuj

                          • londonerka
                            Świntuszek
                            • Aug 2010
                            • 74

                            z obecnym facetem po 1,5 roku znajomosci, po tygodniu bycia oficjalnie razem

                            Skomentuj

                            • npi91
                              Świętoszek
                              • Jun 2012
                              • 49

                              Przejechałem się troszkę na kobieta dlatego teraz staram się od końca, czyli na początku sex a potem zobaczymy, jeśli jest dobra w łóżku to jest duży + i można myśleć coś dalej

                              Wiem, że ten tok myślenia może się wielu osobom nie spodobać ale niestety przykre wspomnienia
                              Piwa i seksu nigdy nie odmawiam!

                              Skomentuj

                              Working...