W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Portale seks randkowe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dzikis
    Banned
    • Mar 2021
    • 1

    Portale seks randkowe

    Czy możecie mi polecić jakiś dobry portal seks randkowy? Nie wiem tak szczerze gdzie mogę kogoś znaleść, nie chce kogoś na dłużej.
  • Feniksw
    Seksualnie Niewyżyty
    • Sep 2013
    • 210

    #2
    Nie

    Na takich stronach jest niewiele profili prawdziwych kobiet, a jeśli już się trafią to w większości przypadków należą do prostytutek.

    Skomentuj

    • Kalilah
      Administrator
      • Mar 2012
      • 2723

      #3
      Napisał Feniksw
      ...a jeśli już się trafią to w większości przypadków należą do prostytutek.
      Które, jakby nie było, są jednak prawdziwymi kobietami
      My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

      Regulamin forum

      Skomentuj

      • Scaramanga
        Perwers
        • Dec 2010
        • 860

        #4
        Czego przedmówca nie negował

        Skomentuj

        • Feniksw
          Seksualnie Niewyżyty
          • Sep 2013
          • 210

          #5
          Tak swoją drogą to kobiety z portali erotycznych skutecznie zmniejszają moją ochotę na seks. Rzadko odpisują, ale jak już to zrobią to w taki sposób, ze odechciewa mi się kontaktu z nimi.

          Skomentuj

          • Kalilah
            Administrator
            • Mar 2012
            • 2723

            #6
            Napisał Scaramanga
            Czego przedmówca nie negował
            a rzeczywiście, racja
            My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

            Regulamin forum

            Skomentuj

            • rainboksik
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2007
              • 199

              #7
              Była mowa o prostytutkach na portalach randkowych, a te kobiety mimo ze miały duuuuzo pisiorów w różnych dziurkach to one znają potrzeby faceta. ona cie z domu z pełnymi jajc,cami nie wypuści zadba o to żebyś na inne nie poszedł no i ją głowa nie boli, także te panie z najstarszego zawody świata wiedzą jak faceta utrzymać przy swojej szparce .....

              Skomentuj

              • Feniksw
                Seksualnie Niewyżyty
                • Sep 2013
                • 210

                #8
                Jeśli już to wolałbym skorzystać ze strony gdzie nie kryją się ze swoim zawodem. Problem polega na tym, że w większości przypadków nie ma powodu, dla którego względnie atrakcyjna kobieta miałaby się ogłaszać na portalu z seks randkami. Bez wysiłku znajdzie bez tego towarzystwo do spotkań erotycznych.

                Skomentuj

                Working...