W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Swingers kluby

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marcino92
    Świętoszek
    • Mar 2021
    • 3

    Swingers kluby

    Witam,

    To mój pierwsz post i nie ukrywam że założyłem konto głównie aby rozeznać się w tym temacie ale widzę że forum fajnie wygląda jest wiele tematów także na pewno będę aktywny.
    Więc przejdę do rzeczy, ja 29lat moja kobieta 25lat.Pomalu,zaznaczam pomału zastanawiamy się nad szalonym wypadem do któregoś z Polskich swingers klubów. Znalazłem kilka na internecie, wydają się ok ładne opisy zdjęcia wszystko wydaje się super ale czy jest tak w rzeczywistości? Chciałbym zaznac opinii ludzi którzy tam rzeczywiście byli a nie tylko słyszeli co nie co.
    Druga kwestia to taka że wśród naszych znajomych raczej nikogo że sobą nie zabierzemy więc może znalazłaby się chętna para na taki wspólny wypadzik wyjazd do któregoś z większych miast na weekend bądź 3noce,razem myślę że raźniej i fajnie jakby była to para w naszym wieku bądź niewiele starsza bo podejrzewam że 20paro latkowie raczej do takich klubów nie chodzą więc na pierwszy raz może być niezręcznie a nie chciałbym żeby to okazało się totalną klapą.

    Oczywiście zdaję sobie sprawę że teraz wszystko jest utrudnione w covidzie i kluby są pewnie zawieszone ale mówię o najbliższej przyszłości, może już na lato wszystko ruszy i będzie można się zacząć zastanawiać jaki klub i termin wybrać.

    Pozdrawiam i liczę na Wasze odpowiedzi 😉
Working...