W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Szwagierka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Adam z Raju
    Świętoszek
    • Sep 2005
    • 19

    Szwagierka

    No właśnie...
    zawróciła mi w głowie, wkradła sie jak wirus do wszystkich myśli. kiedy ją widzę pólnagą serce chce sie urwać, kiedy mnie dotknie to zawsze iskrzy, a w dodatku ma najpiekniejszą i najjędrniejszą pupcię jaką można sobie wymarzyć
    mówię wam sama słodycz, czujesz ale nie możesz spróbować
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Ale to żona brata, czy siostra żony?
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Avery
      Seksualnie Niewyżyty
      • May 2005
      • 293

      #3
      Napisał rojze
      Ale to żona brata, czy siostra żony?
      co by nie bylo ale wydaje mi sie to kazirodztwem:/
      Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #4
        Jakie kaziroctwo? Przeciez tu nie ma zadnego spokrewnienia... ale s****ysynstwem to byloby ogromnym.
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • Falcon
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2005
          • 369

          #5
          Oj zgadzam sie z przedmowca trzeba by byc straszna swinia
          Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

          Skomentuj

          • Jakub
            Perwers
            • Jun 2005
            • 702

            #6
            Świat nie takie świństwa już widział więc jedno mniej czy więcej - apokalipsy nie zrobi A ja jestem daleki od dawania jakiś życiowych rad przez internet Twoje życie twoja sprawa

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #7
              Jeśli dzieje się to za wolą i zgodą wszystkich zainteresowanych, to chyba ok...
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • Bender
                Administrator
                • Feb 2005
                • 3026

                #8
                No w sumie... byl temat co zrobic z dziewczyna kumpla... tam juz to potepilem. Ale zona/dziewczyna brata! Boj sie Boga Dla mnie poprostu to ze jest z kumplem czy bratem etc jzu jest aseksualna i skreslona.
                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                Billy Crystal

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #9
                  Bender, a więc wola tej kobiety już się nie liczy, tak?
                  Jasne, po co się odnosić do kobiety podmiotowo, skoro lepiej podmiotowo się odnieść do jej właściela...
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • Jakub
                    Perwers
                    • Jun 2005
                    • 702

                    #10
                    Czuje że zaś będzie burza

                    Zgadzam sie z rojze, różne są losy ludzkie i różni ludzie wybierają, a uczucia, romans, sex itd jest wynikiem woli obu stron i obie strony mają na to taki sam wpływ (przynajmniej powinny mieć)

                    Skomentuj

                    • Bender
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 3026

                      #11
                      Ja wyznaje zasade ze do tanga trzeba dwojga. Nie mam brata - to fakt. Jednak przyjaciel, brat to ktos na cale zycie. Sorry, ale nie poswiecilbym tego dla kobiety. Poprostu jesli ona by tego chciala ja bym to nawet w sobie tlumil, nie wiem. Poprostu jakbym potem spojrzal w oczy. Jak to napisalas w innym temacie - najpierw jest zauroczenie, ale potem klapki opadna. I co wtedy? Koniec "romansu", a przyjaciel/brat stracony? Jak to pisalas w innym temacie - ludzie to nie zwierzeta. Maja rozum, nie tylko instynkty i popedy. I powinien go uzywac.
                      Ja jestem stanowczo na nie - dla mnie to jest juz zblizone do kaziroctwa - prawie przez taki sam pryzmat na to patrze.
                      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                      Billy Crystal

                      Skomentuj

                      • Jakub
                        Perwers
                        • Jun 2005
                        • 702

                        #12
                        Albo was tak mało albo ja tak tylko trafiam, bo naprawde mało ludzi spotkałem którzy tak by trzymali sie tej zasady którą przedstawiasz Bender.

                        Cenie u ludzi stanowczość i własne zdanie.

                        Chodz naprawde ja jeszcze nie spotkałem sie z takimi zasadami, zawsze ludzie mieli głęboko gdzieś patrzyli swojego i nie przejmowali sie przyjaźniami rodziną itd. Więc ja też za bardzo się nie przejmuje. Jeżeli miało by coś takiego miejsce i kobieta chciała by tego, nie oglądał bym sie na nic.

                        Jeżeli naprawde w życiu potrafisz realizować to co piszesz to czapka z głowy (za konsekwęcje oczywiście, bo z waszym zdaniem sie nie zgadzam zresztą wypowiedziałem sie jaki jest moje na ten temat )

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          #13
                          Podziwiam i szanuję ludzi, którzy poświęcają namiętności i uczucia dla szczytnych zasad. Ale nie zechcę wchodzić z nimi w bliższe relacje, bo nie będzie mi miło, gdy moja osoba wraz z uczuciami, planami i nadziejami zostanie poświęcona wyższym celom.
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • DajMiTęNoc
                            Perwers
                            • May 2005
                            • 1153

                            #14
                            A był kiedyś chyba taki kawałek szwagierko laska. Szwagierka to brata żona?? Nie wiem nie che mi się myśleć teraz, ale jesli tak to nie zaprzyjemnie kochać sie z brata żoną
                            Trzeba miec pewne zasady, nigdy nie myślec o kimś z rodziny, nigdy nie wyrywać kumpli :dziewczyn i żon, poniewąż póxniej są chore sytuacje. A takich najlepiej sie wystrzegać, życie i tak jest skomplikowane po co je komplikować jeszcze samemu?? A co do zon i starszych kobiet to tylko rozwódki, jeślie nie ma rozwodu lepiej nie pakować się w coś ,co jeszcz nie jest sytuacja zakończona z poprzedniego związku.
                            0statnio edytowany przez DajMiTęNoc; 08-09-05, 22:41.
                            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                            Skomentuj

                            • Włóczykij
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jun 2005
                              • 301

                              #15
                              Napisał rojze
                              Jeśli dzieje się to za wolą i zgodą wszystkich zainteresowanych, to chyba ok...
                              ciekawe czy żona się zgodzi.....

                              Skomentuj

                              Working...