W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przekraczanie granicy - gangbang

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • men_anonim
    Erotoman
    • Oct 2014
    • 426

    #16
    Wychowanie narzuca na nas jakieś granice i podziały, od nas zależy jak bardzo będziemy je przesuwać, tak naprawdę wszystko zależy czy będzie Ci to sprawiało przyjemność, jeśli sama myśl jest dla Ciebie podniecająca, to czemu tego nie spróbować, jeśli się nie spodoba, to będziesz wiedziała że nie jest to zabawa dla Ciebie.
    Druga sprawa to jakie masz zaufanie do tych facetów, jeśli sprawa zostaje w czterech ścianach i ich zachowanie Ci odpowiada, to jest wszystko oki.

    Skomentuj

    • dzolero26
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jan 2011
      • 265

      #17
      GB to swietna zabawa. Jesli masz ochote sprobowac i kreca cie takie zabawy to nie ma sie co zastanawiac tylko trzeba brac byka za rogi.

      Skomentuj

      • w tyłeczek
        Świętoszek
        • Mar 2015
        • 47

        #18
        Z trzema facetami mi się dwa razy w życiu zdarzyło kochać. Było bosko, ale prawdę mówiąc wystarcza mi dwóch, bo ten "trzeci" (wymiennie) trochę się kręcił i sam sobie walił. Sorry, że będą tak bezpośrednia, ale pomimo, że mam trzy "użyteczne" dziurki, ciężko nam było znaleźć pozycję do włożenia penisów we wszystkie naraz. A masturbowanie go przeze mnie ręką było tylko namiastką przyjemności. Przyznam też, że prawie równoczesny wytrysk dwóch facetów we mnie i jednego na moje piersi - mnie sprawił mi ogromną przyjemność

        Skomentuj

        • brunecia

          #19
          Również wychodzę z założenia, że lepiej spróbować i żałować, niż żałować że się nie spróbowało. Jeśli dobrze Ci z dwoma facetami, z czterema może być równie miło

          Skomentuj

          • Gabrielos

            #20
            Napisał w tyłeczek
            Z trzema facetami mi się dwa razy w życiu zdarzyło kochać. Było bosko, ale prawdę mówiąc wystarcza mi dwóch, bo ten "trzeci" (wymiennie) trochę się kręcił i sam sobie walił. Sorry, że będą tak bezpośrednia, ale pomimo, że mam trzy "użyteczne" dziurki, ciężko nam było znaleźć pozycję do włożenia penisów we wszystkie naraz. A masturbowanie go przeze mnie ręką było tylko namiastką przyjemności. Przyznam też, że prawie równoczesny wytrysk dwóch facetów we mnie i jednego na moje piersi - mnie sprawił mi ogromną przyjemność
            Mega podniecające co piszesz

            Skomentuj

            • Johny90
              Świntuszek
              • Nov 2015
              • 71

              #21
              Czy Panowie nie mają problemu z tym, że ich kobieta oddaje się innym facetom? z Jednej strony to zwierzęce pożądanie jest zapewne niesamowite ale Panowie nie boicie się, że w trakcie nie dacie rady psychicznie i że może to być koniec waszego związku?

              Skomentuj

              • Dopefiend
                Seksualnie Niewyżyty
                • Aug 2012
                • 188

                #22
                Napisał Johny90
                Czy Panowie nie mają problemu z tym, że ich kobieta oddaje się innym facetom? z Jednej strony to zwierzęce pożądanie jest zapewne niesamowite ale Panowie nie boicie się, że w trakcie nie dacie rady psychicznie i że może to być koniec waszego związku?
                Wałkowane już wiele razy na BT

                Skomentuj

                • Johny90
                  Świntuszek
                  • Nov 2015
                  • 71

                  #23
                  Z jednej strony bardzo podniecające ostry sex bez hamulców z kochaną ale także strach przed tym, że psychicznie się nie da rady, że będzie rywalizacja a nie dawania sobie przyjemności oraz, że kobieta może stwierdzić, że ja jej nie wystarczam. Trudna sytuacja dla panów chyba jak to dotyczy ich kobiet.

                  Skomentuj

                  • Jack1791
                    Świntuszek
                    • Aug 2011
                    • 56

                    #24
                    Napisał Johny90
                    Z jednej strony bardzo podniecające ostry sex bez hamulców z kochaną ale także strach przed tym, że psychicznie się nie da rady, że będzie rywalizacja a nie dawania sobie przyjemności oraz, że kobieta może stwierdzić, że ja jej nie wystarczam. Trudna sytuacja dla panów chyba jak to dotyczy ich kobiet.
                    Dlatego za tego typu zabawy powinni się brać ludzie, którzy mają do siebie pełne zaufanie, a nie ktoś, kto na dobrą sprawę jest dopiero na początku tej drogi.

                    Skomentuj

                    Working...