W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Penis żyje własnym życiem, zachowuje się odwrotnie niż trzeba.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • odGdoZ
    Banned
    • Mar 2012
    • 6

    Penis żyje własnym życiem, zachowuje się odwrotnie niż trzeba.

    Witam,

    problem przysyła mnie tu następujący. Było okej, częsty i gorący seks z dziewczyną, wytrzymywałem różnie, 5 minut, raz 10, drugi raz 20, nie wiem od czego to zależy. Może jakieś pomysły? To tak na boku, bo nie o to mi chodzi. Nastąpiła między nami przerwa, jakoś oboje nie mieliśmy ochoty na jakieś 2-3 tygodnie. Po tamtym mój mały zwariował. Jak się macamy, szepczemy sobie coś niegrzecznego, czy nawet piszemy sprośne smsy - chce ktoś powiesić kurtkę i zakupy? Cały dzień przed naszym spotkaniem mi stoi, aż czasem wstyd jak siedzę na zajęciach i sobie o czymś pomyślę a tu już wyłazi. Wieczór, widzimy się, teraz następują trzy możliwości:

    1. Rzadko: jest tak jak było, gra wstępna, wacek na baczność i do roboty. Czas działania jak wyżej.
    2. Często: rozbieramy się, podziwiam piękny pokaz kręcącego się tyłeczka, pełny wzwód, twardy jak skała. Dziewczyna mnie dosiada, trochę mięknie. Poprawiam ręką, stoi. Wejdę i czas działania w środku to góra minuta, choćbym wyjmował co 3 ruchy na chwilę to i tak szybko kończę.
    3. Czasem się zdarza: sytuacja jak wyżej, do momentu gdy pomagam sobie ręką. Miękki, miękki, miękki, stanąć nie chce... dochodzę! Miękkim!

    Co to ma w ogóle znaczyć? Ja jestem głupi po prostu, przecież było dobrze przez cały ten czas aż do przerwy. Wcześniej nie zaliczałem falstartu, nawet pierwszy raz trwał tyle ile powinien. Ostatnio żeby temu zapobiec próbowaliśmy obejść się kilka razy bez lodzika, niestety rezultatu to nie przyniosło. Moja reakcja na to co się dzieje to http://synapticnulship.com/blog/wp-c...958233396.jpeg Brak mi sił już na tego buntownika.
    0statnio edytowany przez odGdoZ; 06-12-12, 21:42.
  • Niebieskii
    Świętoszek
    • Jun 2009
    • 20

    #2
    Nie piszesz czy podczas przerwy jedziesz na ręcznym? A po drugie może masz jakiegoś stresa poza związkiem, różnie to bywa z ludzką podświadomością.

    Skomentuj

    • odGdoZ
      Banned
      • Mar 2012
      • 6

      #3
      Podczas tej przerwy dwa razy sobie zwaliłem. Ogólnie to trochę stresu jest. Szkoła, jestem chory i biorę leki, poza tym te częste humorki dziewczyny. Jednego dnia chce, później przez tydzień unika tematu jak ognia, może jej się znudziłem?

      Skomentuj

      • CKiss
        Świętoszek
        • Nov 2012
        • 14

        #4
        Mówią ze faceci umieją rozdzielić uczucie od seksu, no tak, ale nie z kobietą do której coś czują
        To co chcę napisać: macie nadal jakieś nierozwiązane problemy w relacji o których tu nie piszesz. może ten powód z jakiego zrobiliście przerwę jest nadal aktualny. gdzieś z tyłu głowy siedzi i nie pozwala cieszyć się seksem.
        spokojnie, bez stresu, na pewne rzeczy potrzeba więcej niż 2 - 3 tyg. co nie znaczy ze potem seks może być jeszcze lepszy.

        Skomentuj

        • Tizio
          Erotoman
          • Aug 2006
          • 555

          #5
          Po pierwsze ogol gada - niech skubany za kare na miękkim nie leży
          Po drugie za dużo myślisz, nie koncentruj się na tym ile wytrzymasz bo podświadomość zrobi swoje
          Po trzecie jeśli już musisz myśleć to skoncentruj się na czymś aseksualnym nie wiem np na Paris Hilton
          Po czwarte ćwicz samokontrole

          Jeśli nie pomoże zmień kobietę
          Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
          Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

          Skomentuj

          • dmp
            Świntuszek
            • Apr 2009
            • 71

            #6
            Napisał Tizio
            Po pierwsze ogol gada - niech skubany za kare na miękkim nie leży
            Powiem tyle, hahahhahaha

            Skomentuj

            • analityk
              Ocieracz
              • Jul 2011
              • 188

              #7
              ile robisz "numerków" podczas takiego 1 spotkania?
              Jeżeli zawsze kończycie zabawę po 1, to przed spotkaniem z dziewczyną ulżyj sobie ręcznie,
              Jeżeli jest więcej niż 1 numerek i każdy kończysz po 1 minucie to umów się z nią na całą noc i rób tyle tych minutowych strzałów, aż się kutasowi odechce tak szybko kończyć

              Skomentuj

              Working...