W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierścień na penisa

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • joshi
    Świętoszek
    • Mar 2012
    • 4

    Pierścień na penisa

    Czy różnego rodzaju zaciski na penisa są bezpieczne?
    Zaciski te powodują że krew po napłynięciu do penisa nie może odpłynąć czy długotrwałe stosowanie może prowadzić np do niedokrwienia?
    I co z erekcją? Przy zaciśniętym penisie sperma nie może wydostać się na zewnątrz czy to możne powodować jakieś skutki uboczne?
  • janlis
    Świntuszek
    • Aug 2012
    • 88

    #2
    Napisał joshi
    I co z erekcją? Przy zaciśniętym penisie sperma nie może wydostać się na zewnątrz czy to możne powodować jakieś skutki uboczne?
    Chyba masz na myśli ejakulację, czyli wytrysk? Przyznam, że próbowałem różnych tego typu wynalazków, ale zawsze krócej niż 2 godziny. Po tym czasie można dostać martwicy z powodu niedokrwienia . A wytrysk nie jest przyjemny . Nie są to moje ulubione zabawki...

    janek

    Skomentuj

    • joshi
      Świętoszek
      • Mar 2012
      • 4

      #3
      Napisał janlis
      Chyba masz na myśli ejakulację, czyli wytrysk? Przyznam, że próbowałem różnych tego typu wynalazków, ale zawsze krócej niż 2 godziny. Po tym czasie można dostać martwicy z powodu niedokrwienia . A wytrysk nie jest przyjemny . Nie są to moje ulubione zabawki...

      janek
      Ale tego typu "zabawki" działają?
      Czy np tego typu zacisk:




      Ma mocne zapięcia? Nie poluzuje się na penisie?

      Który zacisk lepszy ten pierwszy czy:

      Skomentuj

      • custodian
        Ocieracz
        • Jun 2012
        • 183

        #4
        Najlepszy pierścień na pytkę to kobiece usta. Kto się nie zgadza z tym stwierdzeniem?
        Kobieta jest jak gorączka - trzeba iść z nią do łóżka.

        Skomentuj

        Working...