W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Chłopak nie kończy

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • red_painterka
    Perwers
    • Sep 2009
    • 997

    #16
    Napisał holly
    33 letni facet twierdzi, że nie potrzebuje zabezpieczenia, bo potrafi "się kontrolować"... mhm. Mi to wygląda na efekty uprawiania stosunku przerywanego przez kilkanaście lat - przyzwyczaił się do kończenia dłonią poza ciałem partnerki. No ale tylko gdybam.
    Też o tym pomyślałam. Powodzenia życzę wszystkim panom, którzy twierdzą, że "zawsze zdążą".
    Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

    Ignorance is bliss.

    Skomentuj

    • elKoj69
      Perwers
      • Sep 2012
      • 1195

      #17
      Napisał red_painterka
      Też o tym pomyślałam. Powodzenia życzę wszystkim panom, którzy twierdzą, że "zawsze zdążą".
      Zgodzę się A ja powodzienia życzę paniom, które wierzą naiwnie, że facet "będzie uważał". To nie na temat do końca i broń Boże nie skierowana do nikogo konkretnego, ale taka dygresja mnie naszła
      Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

      Skomentuj

      • lexpar
        Świętoszek
        • Jun 2012
        • 1

        #18
        Wile osób wypowiadających się w tym temacie ma rację. Przyczyn może być wiele, ale musisz z nim porozmawiać, co czuje w trakcie penetracji.
        Jeżeli nie jesteś jego pierwszą partnerką to zapytaj czy taka sama sytuacja miała wcześniej miejsce. Jeżeli jesteś luźna, to może trzeba zmienić pozycję.

        Skomentuj

        • mikel84

          #19
          Może przyzwyczaił się do bodźców, które dostarcza mu ręka. Może za często się onanizuje i nie umie dojść. Być może to jakaś blokada psychiczna, np. przed niechcianą ciążą, czy uczuciami związanymi z partnerką/em. Niewykluczone, że przyczyną może być coś ze zdrowiem, może jakaś nieinwazyjna infekcja prostaty, albo, oby nie, coś gorszego.

          Skomentuj

          • kokain666
            Banned
            • Aug 2006
            • 179

            #20
            prezerwatywa jeszcze bardziej osłabia doznania u faceta i oprócz braku wytrysku dodatkowo będzie miał jeszcze zwiotczenie narzędzia pracy i koniec imprezy... zdecydowanie lepszą opcją są pigułki i/lub stosunek przerywany - ale tu już trzeba umieć się kontrolować (nie każdy to potrafi!!) i zrezygnować zupełnie podczas dni płodnych.

            a w dochodzeniu poza pochwą nie ma nic złego i tyle.
            uważam, że to dużo lepsze, bo facet jest w stanie zaspokoić partnerkę, a nie dochodzi po minucie...

            Skomentuj

            • galiciama
              Świętoszek
              • Nov 2012
              • 8

              #21
              Dziewczyny mają trudniej dojść, aby się udało trzeba je najpierw ostro popieścić... Może to zastosuj ze swoim facetem... Może trzeba pójść krok dalej?

              Skomentuj

              Working...