W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

WOŚP - co Wy na to?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • greggis
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 40

    #61
    Bo dużo ludzi uważa że to tylko Owsiak, co nie jest prawdą, i to że robi to za darmo.
    taak? Ja nie znam takich ludzi? Szukasz już na siłę...
    napisałem o ludziach których widziałem na zdj. , bo jak nazwać kogoś u****nego błotem ? Owsiak sam nie, ale ludzie którzy go tak uwielbiają, nie jest to dziwne. Jakoś "o złamię prawo, ale będę za******y i na luzie" mnie nie bawi, wręcz sprawia wrażenie otępienia ludzi, działania w amoku. Ave "róbta co chceta" Owsiak.
    Od kiedy kąpiel w błocie jest łamaniem prawa?
    Co Ci przeszkadza że ktoś potrafi sie dobrze bawić, pobabrac w blocie i isc pod prysznic?
    to jeśli organizatorzy sobie nie radzą, to nie trzeba czegoś w tym kierunku poprawy zrobić ? Chyba logiczne jest to aby coś co nie działa właściwie poprawić naprawić.
    Organizatorzy są na terenie koncertów, nie jeżdzą z ludzmi pociągami... jak ktoś sie rozje... samochodem w drodze na jakakolwiek inną impreze to bedzie to wina organizatora?
    tylko dyskotek nie sponsoruje akcja charytatywna.., jeśli te dwie rzeczy zostałby oddzielone dobro niesienia pomocy innym było by moim zdaniem na pewno znacznie większe.
    to czep sie w takim razie lednicy bo tam też sie chleje ile wlezie a sponsoruje to kosciół
    Zreszta Ty i tak bedziesz wiedzial swoje bo njważniejsze dla Ciebie to pluć... Chyba że masz w domu teczkę dowodów na oszustwa o których piszesz. A co do woodstocku ti jak znam zycie przeszkadza ci tylko to że to impreza rockowa a rocka sluchają jak ty to mówisz "brudy" ot cała twoja filozofia z klatki schodowej.
    Przykre jest to że w kraju w którym jest szaro i smutno, w którym ciagle mówi sie tylko o aferach, komunistach i postkomunistach itd. znajdują sie ludzie tobie podobni chcacy opluc tak nieliczne, pozytywne rzeczy kjak finał WOSP. Sorki ale pomijając zbieraną kase za******e jest to że ludzie potrafia sie dobrze bawic, dac cos od siebie dla innych, jest spontan, serdeczność, jakas akcja mobilizująca miliony ludzi... dlaczego Cie to boli?

    Skomentuj

    • przemo90
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2006
      • 223

      #62
      sorry ale nie potrafisz czytać ze zrozumieniem

      Napisałem o ludziach, których widziałem na zdjęciach, nie o wszystkich!
      Z resztą poczytaj sobie wypowiedzi mieszkańców, którzy mają ich serdeczne dość.
      To co powiesz mi o chuliganach ? kto jest za nich odpowiedzialny jak nie drużyna! kto płaci za ich kary. Piszesz to tak jakby ludzie którzy tam umarli( bo było już tam trochę takich przypadków) nic nie znaczyli.

      Moim zdaniem trzeba rozdzielić dwie rzeczy, jedną która przynosi dobro, a drugą która powoduje same szkody i jeszcze kosztuje.

      Nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło!, zło jest zawsze złem.

      A jeśli chodzi o Lednice to nie wiem ale na pewno, bo to taką chyba większa oaza. Nie ma nic idealnego, ale po lednicy nie słyszałem przypadków śmiertelnych.

      I Nie opluwam ludzi! przecież nie nazwałem Cię s****ysynem .
      Pisze co mi się nie podoba, a moim zdaniem mogłoby być lepsze, każdy ma prawo wyrazić opinie, nikogo nie obrażając.

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #63
        Zwłaszcza że krytykowanie WOŚP i Owsiaka nie jest chyba jeszcze przestępstwem.
        Jak juz kiedyś wspomniałam, nigdy nie dałam na ten cel ani złotówki i nie mam zamiaru. Owszem, wspieram finansowo pewne inicjatywy medyczne- ale inne niż ta. Wolę wspomóc leczenie dorosłych, nie dzieci.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • gucio5tys
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1075

          #64
          Napisał Rojza Genendel
          Zwłaszcza że krytykowanie WOŚP i Owsiaka nie jest chyba jeszcze przestępstwem.
          Jak juz kiedyś wspomniałam, nigdy nie dałam na ten cel ani złotówki i nie mam zamiaru. Owszem, wspieram finansowo pewne inicjatywy medyczne- ale inne niż ta. Wolę wspomóc leczenie dorosłych, nie dzieci.
          Wróg dobroczynności i dzieci.

          A kysz, kysz!

          Napisał Aśka
          Wspieram zawsze. Nie dla serduszka i pokazywania innym : "ja tez wspieram WOŚP" . Robię to dla siebie . Jesli moge pomóc , pomagam. Po prostu.

          Podobnie jest z wysylaniem sms'ów na inne fundacje .
          Pomóc można zawsze i każdemu. Ja na przełomie 2008-2009 pomagałem bezdomnym. Tak od siebie, a nie w ramach jakiejkolwiek organizacji. Nikt nic nie widział. A rzucanie na WOŚP to często oczyszczane własnego wizerunku i usprawiedliwianie całorocznej obojętności i lenistwa.
          Alkohol - typowy rozluźniacz języka
          "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
          Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

          Skomentuj

          • greggis
            Świętoszek
            • Aug 2006
            • 40

            #65
            Napisałem o ludziach, których widziałem na zdjęciach, nie o wszystkich!
            Wiem! Ja nic do nich nie mam... troche zabawy i rozlużnienia nikomu jeszcze nie zaszkodziło Sam bym chetnie sie z wiarą w błocie poskakał
            To co powiesz mi o chuliganach ? kto jest za nich odpowiedzialny jak nie drużyna! kto płaci za ich kary. Piszesz to tak jakby ludzie którzy tam umarli( bo było już tam trochę takich przypadków) nic nie znaczyli.
            Chuligani to idioci...płaci za nich klub a nie powinno tak być. Powinni być wylapywani i samemu odpowiadać za to co robią!
            Ludzie umierają chlopcze wszedzie, w domu, w pracy, na ulicy... sami są sob ie winni jesli jest to efektem przepicia badz przedawkowania. Myslisz że ludzie piją tylko na festiwalu a jak by go nie było to byliby cnotliwi? jak jestes taki zmartwiony to pozamykaj wszystkie dyskoteki, puby, akademiki, itd... bo tam też ludzie piją i biorą i czasem też ktos z tego powodu wyciagnie nogi.
            Wspieram zawsze. Nie dla serduszka i pokazywania innym : "ja tez wspieram WOŚP" . Robię to dla siebie . Jesli moge pomóc , pomagam. Po prostu.
            Jak i ja. I jakos nie zbiedniałem
            Klikam też codzinnie pajacyka itp.

            Koncze temat a wszystkim "antybrudasom" HWD i kotwica w plecy!

            Skomentuj

            • Nolaan

              #66
              A rzucanie na WOŚP to często oczyszczane własnego wizerunku i usprawiedliwianie całorocznej obojętności i lenistwa.
              To już jest kwestia indywidualna. Wiadomo, że część takich osób jest, ale według mnie to margines. Sporo osób daje tylko wtedy bo np. nie ufają innym akcjom tego typu, albo podoba im się cała ta zwariowana otoczka wokół. O ile mnie moja przepita i przepalona pamięć nie myli to żadna z wymienionych przez protagonistów WOŚP-u organizacji nie wpadła na pomysł, żeby robić zbiórkę w takiej atmosferze.
              Po drugie, często związane z pierwszym - ludzie zawaleni własnym życiem i problemami często nie pamiętają o biedniejszych od siebie. Nie dlatego, że im się nie chce. Po prostu mają swoje kłopoty na głowie. Ja jestem świetnym na to przykładem. Nie mam do tego nigdy głowy, ale jak mnie zaczepi ktoś z ankietą, czy z prośbą o wpłatę to daję.

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #67
                Napisał gucio5tys
                Wróg dobroczynności i dzieci.

                A kysz, kysz!
                Nic nowego, ze jestem wstrętna i cyniczna.
                Moim zdaniem większość ludzi wspiera Orkiestrę dlatego że "wszyscy to robią". W tym przypadku jest to akurat korzystne, bo generuje większy dochód.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • jacocha
                  Świętoszek
                  • Feb 2009
                  • 30

                  #68
                  W sąsiedniej wiosce ksiądz podczas nabożeństwa wyświetlił film, na którym było tarzanie w błocie uczestników Przystanek Woodstock, podobno tarzał się sam Owsiak (filmu nie widziałem). Autor tego filmu przegrał proces cywilny z Owsiakiem, ponieważ udowodniono, że był to fotomontaż.

                  Nie bonię imprezy Przystanek Woodstock - po prostu zwisa mi. Na pewno dzieją się tam rzeczy niegodne obywatela Najjaśniejszej. Tym nie mniej pielgrzymki do miejsc świętych tez nie należą do "spokojnych", bo gdy tylko na pielgrzymce zapada zmrok słychać westchnienia, sapania i pojękiwania (tak się na tych pielgrzymkach kochają), a nad ranem nie trudno natknąć się na zużytą prezerwatywę, stosowania której Kościół zabrania.

                  W kwestii rozliczania się Owsiaka z pieniędzy WOŚP-u, rzetelnego rozliczania, to czy słyszał ktoś, by Caritas i podobne instytucje kościelne rozliczyły się z czegokolwiek - bo ja nie!

                  Reasumując, gdyby stały przede mną dwie puszki: jedna Caritasu a druga WOŚP-u to bez wahania datek wrzuciłbym do puszki WOŚP-u. Gdyby stała tylko puszka Caritasu wówczas pieniądze wolałbym przepić. Byłby z tego większy pożytek.

                  Skomentuj

                  • przemo90
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Apr 2006
                    • 223

                    #69
                    Caritas zarabia więcej i niesie więcej pomocy ludziom, nie tylko Polakom . Coś oparte na chrześcijaństwie zawsze jest lepsze niż świeckie fundacje, gdyż fundamentem jest moralność i miłosierdzie.

                    A każda fundacją zarabia na siebie, płaci również podatki.

                    A co do organizacji, powinny iść starania, o bezpieczeństwo i porządek.
                    Porównałem to do chuliganów, bo podam taki przykład : czy na meczu piłkarskim są sami chuligani ? no raczej nie, są też ludzie którzy rzeczywiście chcą się bawić, a niedopilnowanie o bezpieczeństwo organizatorów może doprowadzić do nieszczęścia, nie ma tak, że nikt za tragedie nie jest odpowiedzialny!.

                    Skomentuj

                    • Gurgun
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 707

                      #70
                      Napisał przemo90
                      Coś oparte na chrześcijaństwie zawsze jest lepsze niż świeckie fundacje, gdyż fundamentem jest moralność i miłosierdzie.
                      Tu trochę przesadziłeś kolego. Hiszpańska inkwizycja, bądź krucjaty (coś oparte na chrześcijaństwie) wcale nie były lepsze niż świeckie fundacje.

                      A byłbym bardziej skłonny twierdzić, że nie ma koralacji między wyznaniem a dobrem niesionym przez daną fundację. Każda za założenie ma miłosierdzie i chęć niesienia pomocy.
                      Gurgun - jaki jest każdy widzi

                      Skomentuj

                      • gucio5tys
                        Perwers
                        • Dec 2005
                        • 1075

                        #71
                        Napisał Rojza Genendel
                        Nic nowego, ze jestem wstrętna i cyniczna.
                        Moim zdaniem większość ludzi wspiera Orkiestrę dlatego że "wszyscy to robią". W tym przypadku jest to akurat korzystne, bo generuje większy dochód.
                        Rojze, a wyobrażasz sobie co się stanie za kilka lat, gdy bańka hurra-optymizmu pęknie i nie zostanie pobity następny rekord finansowy? Zjedzą Owsiaka, czy go nie zjedzą?

                        Napisał jacocha
                        Nie bonię imprezy Przystanek Woodstock - po prostu zwisa mi. Na pewno dzieją się tam rzeczy niegodne obywatela Najjaśniejszej. Tym nie mniej pielgrzymki do miejsc świętych tez nie należą do "spokojnych", bo gdy tylko na pielgrzymce zapada zmrok słychać westchnienia, sapania i pojękiwania (tak się na tych pielgrzymkach kochają), a nad ranem nie trudno natknąć się na zużytą prezerwatywę, stosowania której Kościół zabrania.

                        W kwestii rozliczania się Owsiaka z pieniędzy WOŚP-u, rzetelnego rozliczania, to czy słyszał ktoś, by Caritas i podobne instytucje kościelne rozliczyły się z czegokolwiek - bo ja nie!

                        Reasumując, gdyby stały przede mną dwie puszki: jedna Caritasu a druga WOŚP-u to bez wahania datek wrzuciłbym do puszki WOŚP-u. Gdyby stała tylko puszka Caritasu wówczas pieniądze wolałbym przepić. Byłby z tego większy pożytek.
                        Po pierwsze, weź do ręki Biblie, a przekonasz się, że Bóg wręcz nakazał uprawiać miłość i się rozmnażać. Jeśli oceniasz Katolików i Katoliczki na podstawie spreparowanych wyobrażeń to sam musisz być nieźle głupi, zupełnie jak ci durnie, którzy przedłużają istnienie tego archaicznego i żydowskiego "prawa".

                        Zresztą, oni są tylko ludźmi i mają prawo do rzekomego grzechu (bo seks grzechem de facto nie jest), ale ty jako osoba neutralna wykazujesz się niebywałą hipokryzja. Katolikiem pewnie nie jesteś, więc mógłbyś zachowywać się chociaż etycznie i nie powielać mitów.

                        Druga sprawa. Caritas publikuje sprawozdania finansowe.

                        Gdybyś był mądry, sprawdziłbyś czy nie wystawiasz się na śmieszność, publikując takie bzdury.

                        Jak na razie raportu za rok 2009 nie ma, ale jest za rok 2008, 2007, 2006... Ostatni dostępny (rok 200, strona nr 50.



                        I już wiesz, że Caritas (w przeciwieństwie do WOŚP) działa nie przez kilka dni, nie opiera się na ciągłym szantażu emocjonalnym, a pomaga na całym świecie. Nie lokalnie, nie narodowo, nie w kontynentalne, ale na całym świecie. Znasz sumę przyznanych pieniędzy z różnych programów, akcji partnerskich, dotacji oraz ogólne wydatki.


                        Mógłbym też zapytać co ma rozliczanie się Caritasu do WOŚP, ale po co, skoro i tak każdy już wie, że jesteś bezmyślnym antyklerykałem? Caritas ci puszki nie podstawił, więc idź i przepij pieniądze. Ponajeżdżaj na Kościół, wypowiedź mnóstwo kłamstw i podreperuj swoje ego.
                        Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                        "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                        Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                        Skomentuj

                        • ASAMITA27
                          Banned
                          • Sep 2009
                          • 94

                          #72
                          Napisał jacocha

                          Nie bonię imprezy Przystanek Woodstock - po prostu zwisa mi. Na pewno dzieją się tam rzeczy niegodne obywatela Najjaśniejszej.
                          co ty k.... pier... itp byles chociaz raz na przystanku ja zaliczyłem 3 jesli nie byleś proszę o nie wypowiadanie sie.... a co do owsiaka to spujrzmy co on robi (ratuje zycie) a katolicy starsza wiara kościoła katolickiego z ks. przewodniczącym Rydzykiem na czele któremu stoi za plecami calu chŁam telewizji trwam z beretami z mocheru i bracia bękarty oskarżają go o branie kasy nawet jesli weźmie jedna dziesiątą to według mnie mu sie to należny bo kilka milionów zl trafi i tak do potrzebujących....

                          Skomentuj

                          • greggis
                            Świętoszek
                            • Aug 2006
                            • 40

                            #73
                            I już wiesz, że Caritas (w przeciwieństwie do WOŚP) działa nie przez kilka dni, nie opiera się na ciągłym szantażu emocjonalnym, a pomaga na całym świecie. Nie lokalnie, nie narodowo, nie w kontynentalne, ale na całym świecie. Znasz sumę przyznanych pieniędzy z różnych programów, akcji partnerskich, dotacji oraz ogólne wydatki.
                            WOSP jeden dzien kwestuje a przez pozostały rok działa. Jak żeś taka oczytana to powinnaś wiedzieć choćby o programie szkolenia z zakresu pierwszej pomocy.
                            Pomijając mase niepotrzebnych słów powiem tylko że niezależnie czy Caritas czy PAH czy jajkokolwiek inna fundacja, gdyby tylko była tak głośna jak WOSP, także nazbierała by mase przeciwników. Ot tak sobie. Pamietam że do Ochojskiej i PAH już jakiś czas temu się mocno czepiano że pomaga na swiecie a w Polsce powinni wiecej....

                            Skomentuj

                            • jacocha
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 30

                              #74
                              "Po pierwsze, weź do ręki Biblie, a przekonasz się, że Bóg wręcz nakazał uprawiać miłość i się rozmnażać."

                              Wezmę, wezmę. Może znajdę tam fragment,w którym Bóg zezwala na sex przedmałżeński i stosowanie prezerwatyw. Będę miał niezły argument dla mojego proboszcza, który niebawem przyjdzie do mnie z kolędą i znowu będzie mi truł, że się jeszcze nie ożeniłem i uprawiam sex przedmałżeński.

                              "resztą, oni są tylko ludźmi i mają prawo do rzekomego grzechu (bo seks grzechem de facto nie jest)" Tylko spróbuj przekonać do tego mojego plebana


                              "Mógłbym też zapytać co ma rozliczanie się Caritasu do WOŚP, ale po co, skoro i tak każdy już wie, że jesteś bezmyślnym antyklerykałem?"

                              zgadłeś! Tylko po co ta forma pytająca? Tak jestem antyklerykałem i mam nadzieję, że nie pomylisz tego z ateizmem czy nihilizmem.

                              "Druga sprawa. Caritas publikuje sprawozdania finansowe."

                              Tylko mam nadzieję, że są tak samo rzetelne jak sprawozdania podatkowe Ojca Dyrektora Tadeusza Rydzyka

                              Tak na marginesie, powiedz mi gucio jesteś mężczyzną czy kobietą, bo się pogubiłem I z Panem Bogiem gucio. Trzymaj się ciepło!

                              Skomentuj

                              • carko
                                Świętoszek
                                • Apr 2007
                                • 1

                                #75
                                WOŚP jako akcja jest czymś wspaniałym prawda, Owsiaka jako człowieka lubię średnio (czasem mam wrażenie, że on próbuje być bardziej młodzieżowy niż jest naprawdę.) , jedyne zastrzeżenia jakie mam do niego to fakt,że nie wspomina o tym ile bierze dla siebie i całej ekipy organizującej co roku Orkiestrę.
                                Nie mam nic przeciwko temu, że weźmie coś co de facto mu się należy, bo on i jego współpracownicy robią naprawdę dużo dobrego. Jednak, czy to taki problem przyznać się "Słuchajcie, w tym roku zebraliśmy x złotych , z tego na "wypłaty" dla mnie i reszty ekipy wziąłem y złotych" ?

                                Pozdrawiam

                                Skomentuj

                                Working...