Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Kamasutra
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 13-01-21, 00:59   #226
anyway90
Seksualnie Niewyżyty

Cytat:
Napisał wiarus Zobacz post
(...)
Zawsze "w". Poza jedynie wtedy, gdy sprawia to frajdę partnerce.
Esencja seksualnej dojrzałości. Tak rzadko to dziś spotykane, wśród lasu nudnego "ja", "ja", "ja".

Cytat:
Napisał wiarus Zobacz post
Dlaczego nie? Wszakże mowa o finale, tyle że ktoś skupił się tylko na elemencie końcowym
Skupiać się na wyrazie KONIEC, skoro najbardziej ekscytujący jest sam spacer i wszystkie jego zakręty?
Wczoraj miałam przemyślenia w tym względzie

Zgadzam się. W seksie w ogóle chodzi o drogę na szczyt. Sam finał jest genialną wisienką na torcie. Jednak czymże byłaby ta wisienka bez wspomnianego ciacha?

Fiksowanie się na finale, orgazmie (szczególnie partnerki w wykonaniu partnera) to błąd często popełniany, zwykle wynikający z braku dojrzałości.

Po różnych doświadczeniach doszłam do wniosku, że anala trzeba się nauczyć i moim zdaniem ta forma seksu smakuje najlepiej, gdy oparta jest o dobry fundament w postaci solidnej relacji w wymiarze mentalnym, zmysłowym. Anal analowi nie jest równy. Samo "rypanie" drugiej dziurki, bez fajnego kontekstu, jednak mało wnosi. Anal smakuje najlepiej, gdy w przeważającej mierze jest, wbrew pozorom, przeżywany na poziomie pozacielesnym. Ale to wyższa szkoła jazdy.
anyway90 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Kamasutra

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania