Old 03-11-09, 20:34   #1
bay
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Postów: 45

Płeć: Mezczyzna
Pierwsza masturbacja
Pierwsza Masturbacja

Gdy miałam czternaście lat moją najlepszą przyjaciółką była Agata. Była o rok ode mnie młodsza, ale znacznie bardziej rozwinięta ode mnie.Miała krótkie ciemne włosy i długie silne nogi. Szczególnie zazdrościłam jej wspaniałych i dużych piersi. Niektóre szesnastolatki miały mniejszy biust od jej. Znałyśmy się od czterech lat i byłyśmy jak papużki nierozłączki. Pewnego razu Agata opowiedziała mi co stało się u niej w domu w czasie weekendu. Otóż Agata miała brata, który miał 17lat i był całkiem przystojnym gościem. Już od jakiegoś czasu Agata opowiadała mi o tym że jej brat co wieczór zamyka się w swoim pokoju na pół godziny, po czym idzie pod prysznic. Raz Agacie udało się podejrzeć jak jej brat poruszał ręką między nogami, po czym usłyszała głośny jęki za chwilę jej brat wychodził z pokoju. Dopiero po jakimś czasie Agata usłyszała o masturbacji, dowiedziała się że chłopcy ruszając ręką po swoim członku sprawiają sobie tym wiele przyjemności. Same od jakiegoś czasu zaczęłyśmy poznawać swoje ciała. Agata opowiadała mi o tym, że dotykanie jej cipki sprawia jej dużą przyjemność. Sama próbowałam, ale zwykle byłam zbyt przestraszona. W czasie wspomnianego weekendu Agata postanowiła podejrzeć co dokładnie w pokoju robi jej brat. W piątek na wieczór rodzice Agaty wyszli do kina, a jej brat musiał zostać z nią w domu. Agata wiedziała, że za chwilę jej brat wyślę ją do pokoju, a sam zamknie się w pokoju. Agata wyprzedziła swojego brata i sama poszła do pokoju zostawiając go przed telewizorem. Jednak Agata nie poszła do swojego pokoju, ale weszła do pokoju Marka, i schowała się w jego szafie. Minęło około dziesięciu minut, gdy w pokoju pojawił się Marek.Drzwi w szafie miały dużą dziurkę od klucza, która znajdowała się na wprost fotelu, na który zwykle siadywał Marek. Od razu po wejściu do pokoju, drzwi zostały zamknięte na klucz. Marek najpierw podszedł do łóżka i wyciągnął kilka gazet. Na okładce jednej z nich Agata zauważyła nagą kobietę. Marek wybrał dwie gazety i usiadł na fotelu na wprost szafy. Marek rozpiął spodnie i ściągnął slipki, po chwili oczom Agaty ukazał się pierwszy członek, jaki widziała w życiu. Po raz pierwszy miała okazję przyjrzeć się członkowi w wzwodzie. Kilka razy zdarzyło nam się podejrzeć chłopców z młodszych klas, i zauważyłyśmy, że nie mają szparki pomiędzy nogami jak my, ale jakieś dyndające coś. Jedna kto coś Marka nie było dyndające, ale wielkie i długie, po drugie sterczało. Marek otworzył jedną z gazet i powoli wziął w dłoń swój członek. Powoli zaczął posuwać ręką w dół i w górę. Agata zauważyła, że ze szczytu członka zeszła skórka i ukazała się jakaś zaokrąglona rzecz.Członek Marka zaczął powoli rosnąć, w ciągu kilku minut stał się jeszcze większy. Agata zauważyła, że na główce członka pojawiła się jakaś wilgotna ciecz która powoli zaczęła spływać po rękach Marka.Agata zastanawiała się, jak może sprawiać coś takiego przyjemność.Jednak widok tego wielkiego narządu miał na nią niewiarygodny wpływ,zaczęła odczuwać jakieś ciepło koło swojej cipki. Jej cipka zaczęła wilgotnieć, wsadziła sobie rękę pod majteczki i zaczęła pocierać swoją szparkę. To było naprawdę cudowne, po raz pierwszy czuła niewiarygodne podniecenie. Przez cały czas posuwała dłonią po wargach, jednocześnie poczuła że jej piersi a szczególnie sutki zaczynają twardnieć. Na tyle zapomniała o tym, gdzie jest, że w pewnym momencie głową uderzyła w drzwi szafy. Nagle Agata obudziła się, sytuacja zmroziła ją, nie chciała się ruszać żeby, miała nadzieję że Marek nie zwróci uwagę na odgłos, który doszedł z szafy. Jednak była w błędzie, po chwili drzwi szafy otworzyły się. Nad Agatą stał Marek. Gdy zauważył w szafie swoją młodszą siostrę od razu zapiął spodnie. Początkowo był wściekły, zaczął krzyczeć na Agatę. Ona próbowała się tłumaczyć, jednak on nie chciał słyszeć żadnych tłumaczeń, kazał jej natychmiast opuścić pokój. Jednak Agata stanowczo odpowiedziała, nie. Powiedziała że chcę obejrzeć jego siusiaka. Marek był całkowicie zaskoczony. Początkowo odpowiedział że o czymś takim nie ma mowy, i że ona ma natychmiast opuścić pokój. Jednak po chwili dokładniej przyjrzał się swojej siostrze. Przed nim stała młoda kobieta, ubrana w koszulkę, przez którą widać było sterczące sutki i duże piersi. Do tego jej majteczki były lekko uchylone ukazując jej lekko owłosioną szparkę. Taka sytuacja zaczęła wpływać na niego bardzo podniecająco. Agata powiedziała, że chce zobaczyć jego siusiaka i chce, żeby powiedział jej, jak to jest dokładnie pomiędzy kobietami i mężczyznami. Po kilku namowach i groźbach Marek poddał się. Usiadł z powrotem na krześle i lekko rozstawił nogi, pomiędzy którymi dyndał członek. Agata po raz pierwszy mogła dokładnie przyjrzeć się męskiego członka. Marek opowiedział Agacie o tym, że mężczyźni mają członka po to, żeby wkładać go dziewczynom do ich dziurek między nogami, i dzięki temu dziewczyny zachodzą w ciąże. Marek powiedział, że dziewczyny zachodzą w ciąże dzięki nasieniu, które wypływa z jego członka.Oczywiście Agata chciała wszystko zobaczyć, a konkretnie zainteresowało ją to, co Marek robił przed chwilą. On opowiedział jej o masturbacji,jak mężczyzna nie ma kobiety i nie ma z kim uprawiać seksu to musi sobie radzić sam, i dzięki dotykaniu swojego członka może sprawiać sobie przyjemność. Agata była bardzo ciekawa jak to się robi i poprosiła Marka żeby pokazał jak się masturbuje. Marek wziął powoli członka w dłonią i zaczął posuwać ręką w górę i w dół. Oczywiście Agata natychmiast zauważyła że członek zaczął rosnąć, a po chwili był już całkiem sporych rozmiarów. Widok członka i przyspieszony oddech Marka zaczął dziwnie na nią wpływać, czuła się coraz bardziej podniecona, a pomiędzy nogami czuła coraz większą wilgoć. Marek też zaczynał coraz bardziej odczuwać podniecenie, a widok siostry która przez cały czas przyglądała się jego penisowi wpłynął na niego coraz bardziej. Wreszcie Agata zapytała, czy może dotknąć jego członka. Marek początkowo wahał się, ale był zbyt podniecony, żeby odmówić. Agata powoli chwyciła penisa w dłonie i zaczęła wykonywać takie same ruchy jak Marek. Członek był twardy i duży. Czuła jak po kilku ruchach po jej dłonie spłynęła jakaś ciecz. Marek powiedział jej, że to sperma, która już powoli zaczyna wypływać z jego członka. Agata zapytała, jak długo ma ruszać ręką, Marek odpowiedział, że do momentu gdy się spuści. Ale żeby to zrobić musiała ruszać dłonią coraz szybciej. Oczywiście Agata zabrała się ochoczo do dzieła, była coraz ciekawsza jak wygląda nasienie.Jednocześnie czuła, że jest cała mokra między nogami, to samo zawsze zdarzało się jej gdy czasami dotykała się i masowała pomiędzy udami.Tymczasem powoli zaczęła przyspieszać, jej ruchy były coraz szybsze i pewniejsze. Czuła jak członek Marka stał się jeszcze twardszy, i zaczął wytwarzać coraz więcej spermy która powoli spływała po jej dłoni. Marek czuł się coraz bardziej podniecony i zaczął głośno pojękiwać. Wreszcie nadszedł ten moment. Marek spuścił się. Agata była całkowicie zaskoczona, nagle ze szczytu członka wytrysnęła biała substancja, która wylądowała na jej włosach i twarzy. Agata odsunęła się i oglądała jak członek znowu wyrzucił z siebie nasienie, które tym razem spadło na podłogę i uda Marka. To samo stało się z kolejnymi dwoma spazmami orgazmu. Agata nadal trzymała dłoń na członku Marka. Jednak teraz puściła go i powoli zbliżyła do nosa. Poczuła dziwny zapach, który początkowo ją odrzucił, ale po chwili spowodował, że w jej kroczu znowu pojawiło się znajome mrowienie. Teraz jednak miała inny problem, po jej twarzy płynęła strużka nasienia. Powoli zbliżyła ręką i starła ze swojego policzka lepką substancję. Marek odzyskał siły i spoglądał na ospermioną twarz swojej siostry. Gdy zauważył, jak ta ściera z twarzy nasienie, powiedział, żeby wzięła sobie palce do usta i possała je.Początkowo pomysł Marka wydał się jej odrzucający, ale on powiedział,że niektóre dziewczyny bardzo lubią męskie nasienie. Agata spróbowała,powoli włożyła sobie palce do ust i spróbowała po raz pierwszy smaku nasienia. Nie zawiodła się, nie był to jakiś wyjątkowy smak, ale był po prostu inny. Marek powiedział jej, że niektóre dziewczyny lubią lizać i ssać członka. Zapytał czy chce spróbować. Agata już nie raz widziała jak kobiety ssą męskie członki, i widziała również jak mężczyźni ssą kobiece muszelki, sprawiając im ogromną przyjemność. Postanowiła spróbować. Powoli zbliżyła usta do jego członka i objęła główkę ustami.Członek prawie natychmiast urósł i powoli wszedł do jej ust. Agata była zaskoczona, ale zapach i smak członka ku jej zaskoczeniu bardzo ją podniecił. Jedną dłonią przytrzymywała członka, a druga powędrowała pomiędzy jej już przemoczone majtki. Marek nie był wyjątkowo doświadczonym w oralnych przyjemnościach bo już po chwili jego członek osiągnął pełną erekcję i zbliżał się do szczytu. Agata nie potrafiła wyczuć momentu orgazmu i część spermy wylądowała w jej ustach. Po tym doświadczeniu Agata zasmakowała w smaku i zapachu nasienia. Co najmniej raz dziennie zabawiała się z Markiem. Po kilku tygodniach opowiedziała mi o tym i zapytała, czy chciałabym zobaczyć jak obciąga Markowi. Byłam bardzo podekscytowana i od razu zgodziłam się. Już sama opowieść Agaty spowodowała, że zaczęłam wilgotnieć. Umówiłyśmy się, że przyjdę do Agaty trochę wcześniej i schowam się w szafie w pokoju Marka. Po kilku minutach Marek z Agatą weszli do środka i zamknęli za sobą drzwi. Marek zdjął spodnie, a moim oczom po raz pierwszy ukazał się męski członek.Marek nie miał wyjątkowo pokaźnego penisa, ale jak na jego wiek był całkiem sporych rozmiarów, około dwudziestu centymetrów, a co się później okazało był niezwykle gruby. Marek wziął członka do ręki i zaczął powoli posuwać ręką w górę i dół. Agata początkowo patrzała się na ten pokaz, po czym powoli zaczęła masować główkę. Po chwili Marek zdjął rękę i całą przyjemność pozostawił Agacie, która zaczęła obciągać go coraz mocniej, co chwilę masując główkę. Co chwilę Agata zbliżała rękę do nosa i zaciągała się zapachem spermy, po czym ją zlizywała.Wszystko trwało około pięciu, gdy Marek wystrzelił. Był to dla mnie niewiarygodny widok, po raz pierwszy widziałam szczytującego mężczyznę.Wiedziałam już czym jest nasienie i skąd się bierze, ale nie zdawałam sobie sprawy jak się z niego wydostaje. Część nasienia wylądowała na twarzy Agaty, a część na brzuchu i udach Marka, który powoli wziął swojego członka do ręki i powoli masował. Agata zlizała nasienie ze swojej twarzy i powiedziała Markowi, że jedna z jej przyjaciółek chciałaby zobaczyć jak oni się razem zabawiają. Marek kategorycznie odmówił, już wcześniej powiedział jej, żeby nikomu o tym nie mówiła, a w szczególności rodzicom. Jednak Agata nie dawała za wygraną i wreszcie wyszło na jaw, że schowała mnie w szafie. Marek był kompletnie oszołomiony, uwierzył dopiero, gdy powoli wygramoliłam się w szafie. Agata pozwoliła mi usiąść obok niej. Przez cały czas nie mogłam oderwać wzroku od jego członka. Zauważyłam, że na jądrach i wokół penisa znajdowała się wiele włosów znacznie więcej niż na mojej szparce. Marek był oczywiście wściekły i początkowo chciał nas wyrzucić z pokoju.Jednak Agata powiedziała, że jestem jej najlepszą przyjaciółką i tylko ja będę wiedziała o tym. Po drugie powiedziała, że sama też chciała bym spróbować jego nasienia. Ja nie byłam tego zupełnie pewna. Świadomość dwóch nastolatek zabawiających się z jego członkiem musiała wpłynąć na niego bardzo stymulująco, ponieważ zauważyłam, że członek stał się trochę większy. Agata powiedziała, żebym go dotknęła. Byłam trochę zmieszana i zawstydzona, ale po chwili przełamałam się, i powoli wzięłam go między palce. Zaczęłam powoli ściągać skórkę i moim oczom pokazała się główka. Agata pokazała mi, jak mam go chwycić i jakie ruchy mam wykonywać. Powoli poruszałam dłonią w dół i w górę. Członek przez cały czas stawał się coraz twardszy i większy. Już po kilku sekundach na czubku pojawiła się sperma. Gdy zaczęłam masować jego główkę, moje dłonie zaczęły lepić się od nasienia. Marek był już bardzo podniecony, miał zamknięte oczy i głowę odchyloną do tyłu. Jego oddech był przyspieszony i z każdą chwilą coraz głośniej pojękiwał. Spojrzałam na bok i zobaczyłam Agatę, jej oczy cały czas wpatrywała się w członka.Zauważyłam, że jedną dłonią masuje swoje małe piersi, a druga powędrowała pomiędzy uda. Po chwili Agata powiedziała, żebym zwolniła,bo Marek zaraz wytryśnie. Moje ruchy stały się powolniejsze. Agata wzięła moją dłoń, zdejmując ją z członka. Jej kolejny ruch całkowicie mnie zaskoczył. Powoli zbliżyła moją dłoń do swojego nosa i zaczęła ją wąchać, po czym zlizała z niej nasienie. Powiedziała, żebym sama spróbowała. Byłam trochę zaskoczona tą propozycją i początkowo nie miałam na to ochoty. Jednak po chwili zbliżyłam powoli moją dłoń do nosa i zaciągnęłam się zapachem spermy. Był trochę dziwny, jednocześnie zauważyłam, że moją pracę nad członkiem przejęła Agata. Zaczęła powoli zabawiać się Markiem, jednocześnie brała do ust główkę, z której wypływało coraz więcej nasienia. Marek powoli głaskał Agatę po włosach,przytrzymując jej głowę przy swoim penisie. W czasie, gdy Agata pracowała nad swoim bratem, postanowiłam spróbować nasienia. Powoli zbliżyłam dłoń do ust i zlizałam zasychające nasienie. Smak nie okazał się wstrętny jak mi się na początku wydawało. Agata zauważyła, że zasmakowałam w nasieniu Marka, dalej poruszając dłonią powiedziała żebym spróbowała nasienia z jego źródła. Powoli zbliżyłam usta do napęczniałej główki i językiem dotknęłam jej. Agata zwolniła ruchy i pozwoliła mi delektować się smakiem i zapachem jego członka. Powoli lizałam jego penisa, a mój języczek krążył wokół otworu na czubku główki. Dla Marka było już za wiele. Po kilku ruchach nie wytrzymał i jego nasienie wytrysło. Byłam całkowicie zaskoczona nagłym wytryskiem.Nasienie wystrzeliło w moją twarz, oblepiając moje usta i język.Natychmiast odchyliłam głowę i obserwowałam jak kolejne wytryski przechwyciła Agata. Czułam jak nasienie powoli spływało po moich ustach i brodzie, powoli zasychając. Część nasienia które znalazło się na moim języku zaczęło mieszać się z moją śliną. Po chwili delektowania się tym oryginalnym zapachem i smakiem połknęłam substancję która wypełniała moje usta. Tymczasem Agata bawiła się nasieniem które wytrysnęło z Marka. Ponownie mnie zaskoczyła, powoli zbliżyła się do mnie i zaczęła zlizywać nasienie które trafiło na moją brodę. Czułam jak jej język zaczyna wędrować do góry, aż natrafił na moje usta. Obie byłyśmy podniecone atmosferą i otaczającym nas zapachem, że zaczęłyśmy się całować. Czułam jak jej usta powoli przywarły do moich, przez cały czas lizała mnie swoim językiem. Gdy otworzyłam usta, język Agata wniknął wgłąb moich usta. Ona sama była tym zaskoczona, bo na chwilę zatrzymała się. Jednak gdy koniec mojego języka dotknął jej, znowu zaczęła nim ruszać. Czułam smak jej śliny, nasze języki zaczęły dotykać się i pieścić. Trwało to około minuty, po czym usłyszałyśmy na dole odgłos otwieranych drzwi. Rodzice Agaty i Marka wrócili do domu. Szybko przerwałyśmy nasze zabawy i uciekłyśmy do pokoju Agaty.

ŹRÓDŁO -

http://erotyczneporady.blog.onet.pl/

Ostatnio edytowany przez Jacenty; 04-11-09 at 07:23.
bay jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-09, 21:58   #2
zuzek
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Postów: 119

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał bay Zobacz post
po chwili oczom Agaty ukazał się pierwszy członek, jaki widziała w życiu.(...)Agata już nie raz widziała jak kobiety ssą męskie członki

to widziała czy nie..? trochę jest takich nieścisłości
__________________

zuzek jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-09, 23:02   #3
bay
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Postów: 45

Płeć: Mezczyzna
Moim zdaniem obserwowała pierwszy raz na żywo, a już wcześniej widziała, być może w internecie czy telewizji.
bay jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-09, 20:23   #4
Danci
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 51

Płeć: Mezczyzna
Szczerze? Nie czytałem. Wprowadź jakieś akapity itd., bo przy takiej formie zapisu wzrok się męczy! Mówię Ci nie kopiuj na pałe wszystkiego z neta - dopracuj stronę kosmetyczną tekstu!
Danci jest offline   Reply With Quote
Old 17-11-09, 18:56   #5
bay
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Postów: 45

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Szczerze? Nie czytałem. Wprowadź jakieś akapity itd., bo przy takiej formie zapisu wzrok się męczy! Mówię Ci nie kopiuj na pałe wszystkiego z neta - dopracuj stronę kosmetyczną tekstu!
Akapitów rzeczywiście nie zrobiłem, ale tekst musiałem poddać obróbce, z powodu niektórych znaków oraz odstępów. Także nie tylko kopiuj, wklej.
bay jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Opowiadania erotyczne > Opowiadania znalezione w Internecie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:43.
   Archiwum