W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nie tylko wirtualna ciąża :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #31
    Ok, powiem, że na moje przekonania nakładają się względy zdrowotne. Nie tyle przeciwwskazania, co rzeczy dające do myślenia.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Sama słodycZ
      Erotoman
      • Jun 2005
      • 482

      #32
      hm... no ok nie bede drazyla tego tematu ale nie wyobrazam sobie zeby ktos swiadomi ezrezygnowal z posiadania dzieci...
      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #33
        A dla mnie to normalna w sumie sprawa. W całym świecie zwierzęcym występuje.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • b00m
          Świntuszek
          • Jul 2005
          • 64

          #34
          Napisał rojze
          A dla mnie to normalna w sumie sprawa. W całym świecie zwierzęcym występuje.
          ekhmmmmmmmm nie wiem jak ty ale ja stawiam sie troszke wyzej od zwierząt.
          Seksualny n00b

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #35
            A ja nie mam poglądów antropocentrycznych. I uważam, że mając dzieci- kiedy nie możemy zapewnić im godziwych warunków- postępujemy gorzej niż zwierzęta.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • b00m
              Świntuszek
              • Jul 2005
              • 64

              #36
              Napisał rojze
              A ja nie mam poglądów antropocentrycznych. I uważam, że mając dzieci- kiedy nie możemy zapewnić im godziwych warunków- postępujemy gorzej niż zwierzęta.
              czyli twierdzisz ,ze czlowiek jest tworem natury,nie rozni sie niczym od szczura(bo ma cztery konczyny i np.odbyt)??uwazasz,ze np.mucha moze sie rownac czlowiekowi,ze jest tak samo doskonala jak czlowiek??
              acha zeby nie bylo nieporozumien-mowimy o antropocentryzmie aksjologicznym??
              Seksualny n00b

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #37
                Oczywiście, że człowiek różni się od szczura. Jest inny. Zwierzęta są różne.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • b00m
                  Świntuszek
                  • Jul 2005
                  • 64

                  #38
                  Napisał rojze
                  Oczywiście, że człowiek różni się od szczura. Jest inny. Zwierzęta są różne.
                  ofc ze zwierzeta sa rozne,ale widze ze probojesz odwrocic kota ogonem, bo z tego co tu widze,mozna wywnioskowac,ze stawiasz czlowieka na rowni ze zwierzeciem,ktore dziala instynktownie.czlowiek jest istota myslaca,inteligentna(to samo mozna powiedziec o zwierzetach ale jednak juz pod innym katem-przykład:"ale ten piesek madry i inteligentny, sam mi smycz przyniósł kiedy nadchodziła pora spaceru").O człowieku juz tak chyba nie powiesz.
                  Seksualny n00b

                  Skomentuj

                  • Sama słodycZ
                    Erotoman
                    • Jun 2005
                    • 482

                    #39
                    nie no akurat w jednej kwesti z rojze sie zgodze otorz posiadanie dzieci nie ma zadnego sensu jesli nie mozna zapewnic im bytu...

                    ale ta gadka o zwierzetach... hm... :/
                    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                    Skomentuj

                    • b00m
                      Świntuszek
                      • Jul 2005
                      • 64

                      #40
                      Napisał Sama słodycZ
                      nie no akurat w jednej kwesti z rojze sie zgodze otorz posiadanie dzieci nie ma zadnego sensu jesli nie mozna zapewnic im bytu...
                      w tej kwestii rowniez zgadzam sie z rojzeDDDDDDDDDDDDD
                      Seksualny n00b

                      Skomentuj

                      • Sama słodycZ
                        Erotoman
                        • Jun 2005
                        • 482

                        #41
                        no w tej kwesti to wiele osob by sie zgodzilo ale to porownanie do zwierzat... hm...
                        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                        Skomentuj

                        • Falcon
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Mar 2005
                          • 369

                          #42
                          Sama słodycZ jakbys sie przed tym nie bronila to i tak jestes czescia swiata zwierzat!! a czlowiek bywa gorszy od zwierzat wlasnie dlatego ze mysli kombinuje itd. A dzieci chce miec obowiazkowo wogule kocham dzieci!! tylko tak jak mowi rojze musze umiec im zapewnic godziwy byt!!
                          Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #43
                            Owszem, człowiek posiada inteligencję i wolną wolę, ale jak ją wykorzystuje- to inna sprawa.
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • Sama słodycZ
                              Erotoman
                              • Jun 2005
                              • 482

                              #44
                              no ok Falcon dotarlo do mnie ale i tak zdania nie zmienie ze dzieciaczki to najlepsze co si emozze w zyciu przytrafic
                              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                              Skomentuj

                              • Rojza Genendel

                                Pani od biologii
                                • May 2005
                                • 7704

                                #45
                                Napisał Sama słodycZ
                                no ok Falcon dotarlo do mnie ale i tak zdania nie zmienie ze dzieciaczki to najlepsze co si emozze w zyciu przytrafic
                                Mi absolutnie nic do tego, ale widzę w twoim rozumawaniu sprzeczność. Reprodukcja przebiega u nas jak w całym świecie zwierzęcym, od którego się odżegnujesz. Potomstwo mają owce, szczury i glonojady. Jest to realizacja popędu biologicznego. Dlaczego więc uważasz właśnie to za rzecz najlepszą w życiu, nie natomiast cokolwiek z działalności właściwej człowiekowi?
                                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                                Skomentuj

                                Working...