W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Zdarzyło wam się dostać okres dużo za szybko?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Karookarolina
    Perwers
    • May 2009
    • 1050

    #31
    Napisał heroinka
    tez chciałabym móc sobie tak zaprogramowac
    'okres, ok od dzis masz byc co dwa miesiace'
    u mnie samo się zaprogramowało zbyt czesto wyjezdzam, bo nawet do swojego mezczyzny muszę przebyc sporą droge, a jeszcze i On czesto mnie wyciaga. Teraz juz nawet nie potrafie ustalic kiedy bede miala
    Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

    Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

    Skomentuj

    • heroinka

      #32
      witam ponownie
      wspominalam juz w ot ze bylam dzis wreszcie na wizycie kontrolnej u gina
      ale trafilam do innego lekarza niz na poprzedniej wizycie i to chyba bardzo dobrze
      badanie usg pokazało ze mam jakas torbiel nieduza na jajniku, poza tym jakies beznadziejne zapalenie i grzybicę [wiem ze to jakis stereotyp ale grzybica kojazy mi sie z brakiem higieny dlatego strasznie gupio mi o tym pisac] i wogole lekarz powiedział ze ewidentnie swiruja mi hormony, dostalam 2 rodzaje tabletek i jakies globulki, ale w mojej aptece nie dostalam dzis wszytskiego
      a tym razem okres mi sie spoznia juz kilka dni
      mam isc na kontrole gdy skoncza mi sie jedne z tabletek

      za****scie mi sie wszytsko pieprzy od jakiegos czasu

      edit:
      tabletki jakie dostałam to provag [to takie wspomagajace chyba]
      oc-35 [hormony /antykoncepcja przy okazji] - tylko jak mam je zaczac brac jak nie mam okresu nadal
      i gyno-femidazol [ale to juz nie do lykania]
      brałyscie ktores z tych dwoch ostatnich?
      0statnio edytowany przez Gość; 04-08-09, 11:37.

      Skomentuj

      Working...