Powiadomienia

Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Antykoncepcja
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 15-03-17, 18:37   #1
trophy250
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
Możliwość zapłodnienia po odstawieniu
Witam serdecznie, wraz z moja narzeczoną mamy po 25lat razem ze sobą jesteśmy 5lat i przez 4 lat moja narzeczona brała tabletki anty "naraya", w tamtym mieś odstawiła te tabletki. (brała tabletki bo jej okres sam z siebie zanikał i nie miała a przy braniu okres był regularny i prawidłowy). W ten weekend uprawialiśmy sex parę razy ale nie było końca w środku, wczoraj dostała jakieś plamienia, dziś bolały ją jajniki i dostała normalnego okresu, Czy jest prawdopodobieństwo, że mogła zajść? niby 3-4 dni przed okresem ale ciężko mi określić czy były to dni płodne czy też nie, ona tez nie wie. Proszę bardzo o odpowiedź. Pozdrawiam.
trophy250 jest offline   Reply With Quote
Old 15-03-17, 18:53   #2
gata
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Poznań
Postów: 189

Płeć: Kobieta
Jeśli po odstawieniu będzie regularnie miesiaczkowac (a to pewnie okaże się za kilka m-cy) to moim zdaniem na 80-90% nie jest w ciąży . Może zaszaleliscie za mocno albo ma tak po odstawieniu tabsow.
Ja po pierwszych kilku latach brania tabletek zaszlam w ciążę po 4 m-cach. Staraliśmy się, nie było to przypadkiem. Miałam też trochę bardziej dokuczliwe miesiączki, ale przed tabletkami byly idealnie regularne. Skoro to 3-4 dni przed to nie powinny być dni płodne jeśli bierzecie pod uwagę wczesniejszy cykl 28-dniowy wywolywany przez tabletki. Teoretycznie najbardziej plodna bedzie w polowie cyklu.
__________________
Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

Woody Allen
gata jest offline   Reply With Quote
Old 15-03-17, 18:58   #3
iceberg
PornoGraf
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Kraków
Postów: 5 318

Płeć: Mezczyzna
Jeśli brała przez 4 lata pigułki to ma na tyle cienką śluzówkę w macicy, że ciąża jest mało prawdopodobna, drugim czynnikiem jest "uśpienie" jajników na skutek długotrwałego hamowania hormonami. Owszem, ryzyko istnieje ale jest naprawdę minimalne. Do tego, jeśli przed pigułkami miesiączkowała nieregularnie to po odstawieniu okres może wracać parę miesięcy do regularności.
__________________
Żyj tak żeby tobie było dobrze, bo innym k....a nie dogodzisz.

iceberg jest offline   Reply With Quote
Old 15-03-17, 19:00   #4
trophy250
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
Ona twierdzi, że to normalny okres ale wczoraj miała jakieś brązowe plamienie lekkie.

Dodam tutaj, że 2 lata temu odstawiła na miesiąc tez i nie dostała okresu i znów zaczęła brać, dopiero teraz po odstawieniu dostała normalnie. Co może być tego przyczyną? może mieć problemy z zajściem w ogóle?

Ostatnio edytowany przez iceberg; 15-03-17 at 19:17.
trophy250 jest offline   Reply With Quote
Old 15-03-17, 19:24   #5
gata
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Poznań
Postów: 189

Płeć: Kobieta
Po odstawieniu tabletek albo nawet w trakcie brania kiedy robi przerwę na wymuszony "okres" może zaistnieć zmiana koloru krwi. Problemy z zajściem mogą być ale o sprawdzaniu tego może być mowa za 2-4 m-ce. Jak się okaże czy i jakie miesiączki będzie miała. Ciężko teraz mówić coś więcej. Od razu nie otrzymacie wszystkich odpowiedzi. Jedyna w miarę pewna to brak zapłodnienia.
__________________
Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

Woody Allen

Ostatnio edytowany przez gata; 15-03-17 at 19:25. Powód: Literówki
gata jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Antykoncepcja

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:27.
   Archiwum