Powiadomienia

Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Antykoncepcja
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 26-08-17, 12:20   #76
fitschyk
Ocieracz

Jako osoba zainteresowana tym zabiegiem mam kilka pytań do osób po zabiegu:
- są robione jakieś badania przed zabiegiem w sensie ewentualnych przeciwwskazań czy tylko wywiad z pacjentem?
- nie pamiętam jak to szło (jądra produkują tylko plemniki, a nie płyn nasienny, a nie wiem w którym miejscu jest dokładnie podwiązanie/podcięcie robione) ale czy jeśli ktoś ma bardzo intensywne ilościowo wytryski to nie będzie problemem?
- zalegające nasienie w kanalikach nasiennych (całkowicie się chyba nie wchłonie) nie powoduje co jakiś czas zapalenia nasieniowodów etc. etc. ?
- ktoś gdzieś w Krakowie może zarekomendować konkretnego specjalistę czy tylko Wawa ?
- jest jakaś gwarancja i okres karencji na skuteczność zabiegu?

... i trochę offtopic ...
co jakiś czas mam "czułe jądra" na dotyk i ból penisa w pobliżu nasady, czy powinienem iść z tym do ginekologa, urologa?
fitschyk jest offline   Reply With Quote
Old 01-09-17, 05:27   #77
lemur123
Świntuszek

fitschyk, zasadniczo:

Zabieg jest przeprowadzany w mosznie, więc nie ma wpływu na ilośc spermy w czasie wytrysku,
Raczej nie spotkałan się żeby przeprowadzano badania przed zabiegiem - raczej tylko wywyiad i wio
Oczywiście, że jest okres karencji zanim metoda będzie skuteczna. Tutaj zauważyłem, że długość sporo się różni w zależności od lekarza.

Jeżeli myślisz o zabiegu i chcesz pogadać to pisz na priv. Nie będę cię namawiał, ani zniehcęcał. To w końcu twój interes ( całkiem dosłownie ) ale wiem jak ciężko jest dostać od kogoś informacje z pierwszej ręki.
lemur123 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Antykoncepcja

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania