W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

O co tu chodzi ..

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sexmaszyna
    Świętoszek
    • Mar 2009
    • 41

    O co tu chodzi ..

    Na wstępie witam wszystkich użytkowników serdecznie.
    Moj problem wyglada nastepujaco .. otoz pol roku temu rozstalem sie z dziewczyna. bylem z nia dobry rok. ze mna stracila dziewictwo. bylo pieknie itp .. po rozstaniu zerwalismy kontakt. po uplywie pol roku. na swieta. odezwala sie do mnie . ja wyjechalem nie dawno za granice. nie narzekam bo mam tu dobrze. mniejsza. od wrzesnia ona uprawiala seks z 3ma facetami bez zobowiazan . przyznala mi sie choc nie wiem dlaczego .. a teraz pisze mi ze chce sie ze mna przespac i pisze mi jak tu bylo jej ze mna cudownie jak zaluje itp. oraz zadala pytanie czy jak by był chetny .. to czy chcial bym zeby ona do mnie wrocila . ; x Sytuacja jest totalnie pokrecona ... pol roku temu zranila mnie bo mnie po prostu zostawila na lodzie . w jednym dniu rzucila wszystko . nie dla innego. po prostu ... Ktoś potrafi mi jakoś to racjonalnie wytłumaczyć bądź jak mam z nią postępować . Myśleć sercem, czy członkiem ? ps. jeśli zły dział proszę o przeniesienie i liczę na przemyślane odpowiedzi a nie serie docinków ; < Pozdrawiam !
  • hateofdeath
    Świętoszek
    • May 2011
    • 33

    #2
    Mówiła że sypia z trzema facetami, ok. To wcale nie musi być prawda. Całkiem możliwe, że sprawdzała w ten sposób czy dalej Ci zależy, jak na to zareagujesz itp. Chociaż z drugiej strony taka możliwość jednak jest. Sam miałem podobną historię (z wyjątkiem wzmianki o dziewictwie i pobytu za granicą). Krótko mówiąc, olałem temat. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Całość może potoczyć się tak, że zrobi Cię w ch po raz drugi. I znowu smutek.
    Moja rada: skup się na przyszłych, olej byłe.

    Skomentuj

    • Margo82
      Perwers
      • Mar 2013
      • 937

      #3
      Musisz sam sobie odpowiedzieć czy warto. Skoro wyjechałeś i tu Ci dobrze to zastanów się czy opłaca się rzucić wszystko bo ona skinęła palcem. Jak dla mnie dziewczyna z Tobą pogrywa. Może faktycznie zrozumiała swój błąd a może tylko sprawdza czy nadal zrobisz dla niej wszystko. Z Twojego postu wynika, że ona nie ma nic do stracenia a Ty musiałbyś dla niej zmienić dotychczasowe życie. Bardzo ryzykowne. Spróbuj zapytać czy wyjedzie z Tobą zagranicę. Jak faktycznie jej zależy to powinna przynajmniej to rozważyć. Jak od razu odmówi, tonie kocha Cię aż tak mocno jak deklaruje.
      "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

      Skomentuj

      • Sexmaszyna
        Świętoszek
        • Mar 2009
        • 41

        #4
        Na wstepie informuje aby zenska czesc tego forum nie czytala tego posta. .. Wiec bede zimnym draniem . spotkam sie z nia jak bede w pl . bo tego wlasnie bardzo ona chce .. Przespimy sie ale nie bede angazowal sie uczuciowo. zrobie to dla wlasnej przyjemnosci : ) po wszystkim powiem, ze nic z tego nie bedzie. seks z byla po takim czasie .. moze byc ciewie : >>> Dziekuje za pomoc . ! Kocham was <3

        Skomentuj

        • ziger
          Ocieracz
          • Sep 2013
          • 167

          #5
          Takie sa kobiety nie wiedza czego chcą po czasie dopiero rozumieją swój błąd
          ja bym dla na niej szanse ale uważał bym na nią

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5252

            #6
            - Szelmowski plan, Herr Flick.
            - Wiem.

            Problem w tym, że im misterniej uknuty plan, tym większa porażka później wychodzi. Brylanty przeciw orzechom, że okręci Ciebie znowu wokół świńskiego ogonka a Ty będziesz za nią fruwał niczym pies za suką.

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • brkt
              Erotoman
              • Dec 2011
              • 714

              #7
              Napisał Sexmaszyna
              Na wstepie informuje aby zenska czesc tego forum nie czytala tego posta. .. Wiec bede zimnym draniem . spotkam sie z nia jak bede w pl . bo tego wlasnie bardzo ona chce .. Przespimy sie ale nie bede angazowal sie uczuciowo. zrobie to dla wlasnej przyjemnosci : ) po wszystkim powiem, ze nic z tego nie bedzie. seks z byla po takim czasie .. moze byc ciewie : >>> Dziekuje za pomoc . ! Kocham was <3
              Jakby to powiedzieć delikatnie.

              A, już wiem. Zerknij proszę na to http://www.youtube.com/watch?v=9SnhmTKGbsk

              Czekam na wpis o sercu złamanym kolejny raz.
              generator losowych mądrości

              Skomentuj

              • Cicho_sza
                Erotoman
                • Apr 2012
                • 668

                #8
                Napisał Sexmaszyna
                Na wstepie informuje aby zenska czesc tego forum nie czytala tego posta. .. Wiec bede zimnym draniem . spotkam sie z nia jak bede w pl . bo tego wlasnie bardzo ona chce .. Przespimy sie ale nie bede angazowal sie uczuciowo. zrobie to dla wlasnej przyjemnosci : ) po wszystkim powiem, ze nic z tego nie bedzie. seks z byla po takim czasie .. moze byc ciewie : >>> Dziekuje za pomoc . ! Kocham was <3
                I tak Ci się nie uda. Jesteś jeszcze zbyt zaangażowany, nie zakończyłeś jeszcze etapu z nią (wciąż coś czujesz, nawet jeśli to tylko złość na nią za to, że Cię olała). Także obawiam się, że w tej sytuacji to nie ona będzie stroną pokrzywdzoną... Ale rób jak chcesz
                Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
                Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
                Bo jestem sprytna i wybitna
                Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

                Skomentuj

                • elKoj69
                  Perwers
                  • Sep 2012
                  • 1195

                  #9
                  Napisał Cicho_sza
                  I tak Ci się nie uda. Jesteś jeszcze zbyt zaangażowany, nie zakończyłeś jeszcze etapu z nią (wciąż coś czujesz, nawet jeśli to tylko złość na nią za to, że Cię olała). Także obawiam się, że w tej sytuacji to nie ona będzie stroną pokrzywdzoną... Ale rób jak chcesz
                  Up. Zgadzam się w 100 procentach. I odradzam.
                  Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

                  Skomentuj

                  • e-rotmantic
                    Perwers
                    • Jun 2005
                    • 1556

                    #10
                    Napisał Sexmaszyma
                    od wrzesnia ona uprawiala seks z 3ma facetami bez zobowiazan . przyznala mi sie choc nie wiem dlaczego
                    Żeby wzbudzić w Tobie zazdrość. Mogła to być też ściema.

                    A ponieważ podjąłeś już decyzję, to tylko napiszę, że decyzja bardzo dobra.

                    Skomentuj

                    • Sexmaszyna
                      Świętoszek
                      • Mar 2009
                      • 41

                      #11
                      Nic już do niej nie czuje . Nie mam zamiaru się z nią też drugi raz wiązać ani mnie też nie uwiedzie . będę sprawiał pozory by była jeszcze łatwiejsza .. Jak jej się posłodzi, podkreci na spotkaniu to wtedy nawet połknie śmietanke ) Chce zrobic tak jak mi napisała i ja sie na to zgodzilem. pojdziemy na miasto na jakas kawke a potem do mnie na rżnięcie . i to tyle. wracam z powrotem za granice. ona bedzie tylko moim checkpoint-em na urlopie ps. etap rozczarowania, złości, że się rozstaliśmy w takich okolicznościach już dawno przeminal . wystarczyło ostro melanzowac przez 5 miesiecy + zaliczac blaszki na imprezach .. czasem zdazylo sie u takiej tez obudzic. nie pamietajac przy tym calej nocy. przepiło się ścierwo - dla kumatych

                      Skomentuj

                      • Malinka_a
                        Perwers
                        • Feb 2011
                        • 1219

                        #12
                        Napisał Astraja
                        Z własnego doświadczenia wiem, że seks z eks to marna sprawa.
                        ja myślę, że może być za****sta technicznie. tylko uczuciowo różnie. zależy od ludzi, bo mi wyszło na plus.
                        ale bawienie się cudzymi uczuciami to dziecinada i na szczęście często się mści
                        widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                        jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                        bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                        Skomentuj

                        • Sexmaszyna
                          Świętoszek
                          • Mar 2009
                          • 41

                          #13
                          Uczuciowo nie mam zamiaru wracać choć poczuje sie gdy juz dojdzie do takiego incydentu ze sie przespimy. To odczuje mniej wiecej to co bym czul gdy robilem z nia wczesniej .. troche jak milosc, szczescie ... i to moze zgubic : >

                          Skomentuj

                          Working...