W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Niesmialosc...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • niesmialyy
    Świętoszek
    • Sep 2011
    • 15

    #16
    Dzieki wszytskim za odpowiedzi

    Skomentuj

    • 1kokos
      Świętoszek
      • Jun 2011
      • 11

      #17
      Badź przygotowany na wszystko, może wam się udać lub nie- pamiętaj o tym. Nie masz co jej idealizować i układać w głowie romansu bo to Ci tylko zaszkodzi. Masz dobrą sytuacje- masz z nią jakiś kontakt nawiązany, nic tylko zaprosić na kawę/piwo czy nawet "małe chipsy" i patrzeć jak się rozwija sytuacja.

      Co do nieśmiałości też z tym mam problemy, im więcej będziesz próbował tym lepiej dla Ciebie, wiem to z własnego doświadczenia. Poprawią się Twoje relacje z dziewczynami... same plusy. Nie ta to inna Ważne, że spróbowałeś i sam wykazałeś inicjatywę !

      Skomentuj

      • kam1l

        #18
        Sorry, we couldn’t find that page


        Zobacz, mega motywujące

        Skomentuj

        • niesmialyy
          Świętoszek
          • Sep 2011
          • 15

          #19
          Te 2 sytuacje juz sobie wyobrazalem w glowie miliony razy

          0statnio edytowany przez sister_lu; 13-09-11, 22:29.

          Skomentuj

          • inwcmizda
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 19

            #20
            Nic dodać nic ująć. Smutne to, ale prawdziwe. Swoją drogą przełamałeś się?

            Skomentuj

            • niesmialyy
              Świętoszek
              • Sep 2011
              • 15

              #21
              niestety nie, bardzo chce ale ta blokada caly czas jest silniejsza choc juz nie tak silna jak chociazby 2 tyg temu wiec jestem dobrej mysli
              a tak poza tym to dzisiaj akurat jadac rowerem mijalem ja jak szla z kolezanka, jedno glupie czesc i usmiech a caly dzien od razu duzo milszy nigdy bym nie przypuszczal ze tak mnie wezmie, sa teoretycznie piekniejsze ale nawet na inne uwagi nie zwracam
              trzymac kciuki!

              Edit:
              W szkole chwile pogadalismy, juz mialem jutro sie przelamac, ale niestety, ma powazne problemy w rodzinie obecnie, wiec watpie zeby jej sie chcialo isc na spacer, trzeba czekac. Alez to zycie skomplikowane!

              Czy moze wlasnie mam teraz sie spotkac zeby czula, ze ma kogos w kim ma oparcie? W koncu o wszytskim mi napisala, wiec to znaczy, ze jakies tam zaufanie do mnie ma, tyle ze to bardzo delikatna sprawa
              0statnio edytowany przez niesmialyy; 14-09-11, 00:37.

              Skomentuj

              • Neverminder
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2007
                • 229

                #22
                Uważaj, bo od momentu w którym jesteś, blisko do stania się kolegą do wypłakania. Ty jej wysłuchasz i dasz się wypłakać, a jak jej się sytuacja ustabilizuje to se znajdzie innego, ciekawszego. Kobiety takie są, bądź ostrożny.

                Skomentuj

                • Atme
                  Ocieracz
                  • Jul 2011
                  • 105

                  #23
                  Jesli ma ciezko sytuacje w domu to moze chciec miec cos, co ja rozproszy, ale fakt, nie chcesz zostac tylko i wylacznie jej przyjacielem do wyplakiwania sie. O wiele lepiej by bylo, gdyby mogla wspominac cos bardziej konkretnego, typu 'ukradziony' pocalunek, czy cos wyszeptanego jej na ucho, chociazby komplement, ktory ja ucieszy, tylko z takim rozwiazaniem trzebaby ostroznie.
                  "Some cause happiness wherever they go, some whenever they go."

                  Skomentuj

                  • inwcmizda
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 19

                    #24
                    Wg mnie zostanie takim przyjacielem do wypłakania nie jest takie złe. Od tego jest bardzo niewielki krok od czegoś więcej. Nie bądź na razie nachalny, wspomagaj ją i najważniejsze bądź cały czas blisko niej, widuj ja jak najczęściej.
                    Pozdrawiam.

                    Skomentuj

                    • janko_muzykant
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Sep 2010
                      • 314

                      #25
                      z jednej strony fajnie byłoby ją wyciągnąć od problemów i sprawić żeby nie musiała się martwić o nic tylko bawić, ale z drugiej uważaj żebyś nie stał się właśnie dobrym kolegą który ją pocieszy. Neverminder dobrze prawi. ;]
                      Może zaplanuj tak ciekawe spotkanie, żeby się uśmiechała, bawiła, nie martwiła itd. ;]

                      Skomentuj

                      • niesmialyy
                        Świętoszek
                        • Sep 2011
                        • 15

                        #26
                        Zbytnio atrakcji w tej naszej miescinie nie ma... za to obiecalem jej cos kiedys, ze jej kupie i tak mysle, ze na poczatek spotkania by jej to wreczyc, chyba by sie ucieszyla Od razu zaznaczam ze to nic drogiego, zeby nie bylo

                        Nie wiem, moze sie dzis przelamie, jak bedzie na gadu tak wieczorkiem to zaproponuje taki polgodzinny spacer przed snem, ciemno bedzie i napewno mi latwiej, tylko czy dam rade sie przelamac...


                        Tak ajk psialem strasznie boje sie odrzucenia bo mam zero pewnosci siebie, to jest moj glowny problem, ale skoro w szkole macha mi kilka razy dziennie i usmiecha, to chyba jednak troche mnie lubi, czy nie?

                        Skomentuj

                        • janko_muzykant
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Sep 2010
                          • 314

                          #27
                          stary. Nie zaprosisz na spacer - nie dowiesz się czy Cię lubi no ale wszystko na to wskazuje jak na razie
                          Nie licz że już dzisiaj po tym spacerku zostaniecie parą, myśl o tym jak o spotkaniu z koleżanką, podejdź bardziej na luzie, nie spinaj się bo może nie wyjść.
                          Nie chodzi też o atrakcje w mieście ;] Można wymyślić tyle różnych atrakcji, raczej chodzi o pomysłowość.

                          Skomentuj

                          • niesmialyy
                            Świętoszek
                            • Sep 2011
                            • 15

                            #28
                            Mysle ze to 1 spotkanie to powinien byc spacer, bo co innego?

                            Atrakcje...hmmm. nie mam pojecia czym bym ja mogl zaskoczyc. Moze zaproponuje bieganie? Oczywiscie zartuje, no ale nie wiem

                            Skomentuj

                            • nieuchwytna
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Aug 2011
                              • 251

                              #29
                              Ja też uważam, że spacer na pierwsze spotkanie to dobry pomysł
                              Trzy czwarte z miłości.

                              Skomentuj

                              • Wujek

                                #30
                                Skoro juz sie ludzie uparli przy spacerze, to możesz ją przytulić, możesz sie powygłupiać, Usiąść po drodze gdziesz na ławce i okazać troszke czułości.

                                Skomentuj

                                Working...