W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Otyłość + długość

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Niczkusia
    Świętoszek
    • Oct 2006
    • 26

    #16
    KOŚĆ

    Mam wrażenie, że robisz sobie zwałę, no ale...najprościej będzie tutaj zacytować wikipedię...

    Erekcja (łac. erectio) lub wzwód jest to usztywnienie i powiększenie się narządu zbudowanego z tkanek jamistych w wyniku zwiększonego dopływu i zmniejszonego odpływu krwi z organu.

    Skomentuj

    • yuby51
      Świętoszek
      • Aug 2011
      • 12

      #17
      Wikipedia podobno czasami kłamie;p A tak serio, to tak, robię sobie zwałę. Ale kilku użytkowników udało mi się chyba rozbawić

      Skomentuj

      • Wiedźmin
        Seksualnie Niewyżyty
        • Oct 2010
        • 302

        #18
        Napisał trotylo
        cześć. od razu mówię, że chodzi o długość mojego penisa, i wiem, że było setki takich tematów, ale ja mam chyba inne pytanie : ). Mam 17 lat, i mój penis we wzwodzie wynosi ok. 12cm. i mam pytanie, czy to może być przez otyłość? Czy jak zrzucę odpowiednią ilość kilogramów, to mały będzie rosnąć ?
        Nie będzie rosnąć, ale wizualnie będzie większy. Ewentualnie "powiększy" Ci się o cm czy dwa ze względu na utratę tkantki tłuszczowej z podbrzusza i okolic penisa (tam w końcu tłuszcz też się odkłada ). W każdym razie to jest niezły powód by zacząć odchudzanie, c'nie
        Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
        Rémy de Gourmont

        Skomentuj

        • Bobi25
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jul 2009
          • 395

          #19
          każdym razie to jest niezły powód by zacząć odchudzanie, c'nie
          Nie jet wiele innych ciekawszcych powodów by zacząć odchudzanie niż "powiększenie" kuśki o 1-2 cm. To jest powód dla jakiś frustratów, co to jeszcze w wieku 20 lat i więcej mierzą sobie penisy

          Skomentuj

          • ja_pytam
            Ocieracz
            • Feb 2009
            • 102

            #20
            Nie powiększy się od odchudzania.

            Skomentuj

            • STD1238
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 17

              #21
              Muszę powiedzieć, że coś w tym jest. Schudłem 15 kg i podczas erekcji mój penis mierzy teraz 14cm a nie tak jak wcześniej (2 miesiące) 12cm. Na pewno nie urósł ale zrzucone kg uwidoczniły to co mam.

              Skomentuj

              • illuminati92
                Świętoszek
                • Nov 2010
                • 13

                #22
                na polskich stronach nie spotkałem się z takim określeniem, bo może w Polsce otyłość to jeszcze nie choroba cywilizacyjna, ale w Stanach Zjednoczonych(po "jerry Springer Show" widać) jest ono powszechne - ukryty penis, czyli niewidoczna część penisa na wskutek nadmiaru tkanki tłuszczowej.

                tak więc to logiczne, że po zniknięciu tkanki tłuszczowej "dorga na powierzchnię" się skróci.

                Skomentuj

                • Neverminder
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2007
                  • 229

                  #23
                  Taaak tylko amerykańska otyłość, to nie jest to co u nas... w USA osobniki ważące po 160-200kg są na porządku dziennym... także przy takiej wadze, to rzeczywiście dzyndzel może być mało co widoczny.

                  Skomentuj

                  Working...