W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

DDA i problemy w związku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SweetChocolatte
    Erotoman
    • Jan 2014
    • 392

    #31
    holly

    Nie każdy ma tak silny charakter jak Ty. Niekiedy terapia jest jedynym wyjściem, zwłaszcza, gdy w dzieciństwie brało się wszystko na siebie bądź było się ofiarą.

    Fakt, nie można wszystkiego zrzucać na drugą osobę w związku. Ale nie można myśleć, że przejdzie samo lub ktoś inny załatwi sprawę za tego, kto ma problem, a do tego prowadzi brak przyznania przed samym sobą, że ma się problem i nie podejmowanie kroków, by go rozwiązać.
    Nie oglądaj si za siebie, bo Ci z przodu ktoś przy****e

    Skomentuj

    • malinowamamba
      Ocieracz
      • May 2012
      • 179

      #32
      Napisał SweetChocolatte
      Wiem, że terapia DDA przyda mi się, żeby uporać się z tym wszystkim definitywnie i dlatego na nią czekam.
      Grupowa, czy indywidualna?

      Napisał theend
      Miałem rok temu dziewczynę z tym syndromem i to co przeszedłem (jako osoba która miała udane dzieciństwo i jako osoba która nie miała nigdy styczności z DDA) to było istne piekło. Wytrzymałem z nią miesiąc. Taki poziom spięć, nieporozumień, niedopowiedzeń, katastrofa. Ja nastawiony na przyszłość i inwestowanie w siebie, a ona rozdrapująca przeszłość, emocjonalne wracanie do poprzednich związków. Po roku od rozstaniu nadal nikogo nie mam, bo jeszcze nie wyleczyłem się tak do końca z tego chorego toksycznego pseudo związku, w którym ona najchętniej chciała załatwiać wszystko przez fejsa. Szkoda życia
      Sorry, do dnia dzisiejszego leczysz się z miesięcznego związku? DOBRE! A taki nastawiony na przyszłość jesteś, a jak widać ona niejedna rozdrapuje przeszłość
      0statnio edytowany przez malinowamamba; 27-02-14, 18:22.
      But I'm a supergirl and supergirls don't cry.

      Skomentuj

      • SweetChocolatte
        Erotoman
        • Jan 2014
        • 392

        #33
        Sama to już w większości przetrawiłam. Czekam więc na terapię grupową.
        Nie oglądaj si za siebie, bo Ci z przodu ktoś przy****e

        Skomentuj

        Working...