Old 07-09-12, 19:28   #1176
Nachtlied
Ocieracz

Miasto: gdzieś na północy

Cytat:
Napisał kojack69 Zobacz post
Ten Pan powyżej mnie chyba rozumie
Swój swojego zrozumie. Piona.
Nachtlied jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-12, 21:08   #1177
Gogol
Seksualnie Niewyżyty

Cytat:
Zdaję sobie sprawę, że pierwszy raz rzadko wychodzi.
Kojak, mam inne doświadczenia:
http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6453&page=29
mój post nr 724.
A pierwszego razu z Maryją Dziewicą to nie polecałbym bo jak wynika z mojego przypadku dziewica na pierwszy raz to przedsięwzięcie ryzykowne
Old 07-09-12, 21:11   #1178
Maryja_dziewica
Perwers

Miasto: Nazaret Mazowiecki

Spadaj!
Old 07-09-12, 21:12   #1179
elKoj69
Perwers

Kwestia indywidualna w takim razie co do 1 razu.
Co do 1 razu ja nie sugeruje w żadnym wypadku z nikim konkretnym, a tym bardziej z Maryja Dziewicą. Nie wiem czy to ryzykowne ogólnie, ale pierwszy raz mimo wszystko chyba lepiej z dziewicą. Jak to się mówi: oboje na tym samym wózku...
Nachtlied-Piona
elKoj69 jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-12, 13:39   #1180
bywam_fajna
Świętoszek

Nagietka a moze popytaj swoich kumpli,jednego,drugiego..co jest w Tobie,w Twoim zachowaniu takiego,ze traktuja Cie tylko jako kumpele. Moze to by cos pomoglo,zmienic cos w sobie itd,by wiecej nie byc postrzegana jako kumpela.
Old 08-09-12, 14:19   #1181
Gogol
Seksualnie Niewyżyty

Nagietko, słowa "ryzykowne przedsięwzięcie" użyłem trochę ironicznie, bo to dziewictwo Maryji w jej nicku też, jak mi się wydaje - ma posmak odrobinę ironiczny.
A w moim przypadku, na kompromitującą klapę zapewne złożyły się mój stres, jej stres, mój i jej brak doświadczenia, za ciasna cipka, źle wybrane okoliczności zewnętrzne itd. Ale pierwsze niepowodzenia generowały narastający dalszy stres w kolejnych podejściach tylko pogarszając sytuację.
Takich prawiczków ze zrujnowanym ego po niepowodzeniu pierwszego razu jest tu na BT sporo.
I to, że trafiłem niedługo potem w ręce kobiety doświadczonej, ciepłej traktuję jako uśmiech losu. Odbudowała mi nadwątlone poczucie własnej wartości i pewnie to ona sprawiła, że potem już raczej nie zdarzały mi się takie sytuacje jak ta za pierwszym razem.
Mnie wychowywano w przekonaniu, że kobieta oddając się mężczyźnie ofiarowuje mu jakiś bezcenny dar. Stąd pewnie ten stres o jakim piszę wyżej: ona mi daje coś najcenniejszego i ja muszę to docenić i sprostać wyzwaniu. I choć nie powiem, by w zachowaniu tej mojej dziewczyny były takie elementy, ale wpojone mi "prawdy" działały.
A ta druga, kobieta doświadczona, o dużej kulturze - wyprowadziła mnie z błędu przekonując, że ona po prostu ma na mnie ochotę, że bzyka się bo lubi i jest jej pięknie, że chce wspólnie przeżywać coś fajnego.
I dlatego wyciągając wnioski z mojej historii uważam, że dobrze jest ten pierwszy raz odbyć z osobą doświadczoną.
Ale oczywiście nie znaczy to, ze dla innych taki scenariusz akurat musi być dobry.
Old 08-09-12, 14:41   #1182
elKoj69
Perwers

Cóż.. Bardzo ciekawe spostrzeżenia i rozmowa się wywiązała To ja może doświadczonego kolegi popytam trochę. Od razu zaznaczę, że nie oczekuję samouczka, który będzie miał 100 procentową skuteczność. Ale interesuje mnie jak wg kolegi mam tę kobietę doświadczoną znaleźć? Bo ja niestety mam tak, że przyznałbym się do tego, że jestem prawiczkiem PRAWIE na początku. I tu niestety zaczyna się problem, bo większość doświadczonych kobiet się wycofuje(poparte doświadczeniami własnymi). Kłamać niestety nie mam zamiaru, bo bym się jeszcze bardziej stresował. Dziwki tez odpadają.. No więc co byś poradził? Nie pytam dlatego, że jestem małym dzieckiem i trzeba mi powiedzieć krok po kroku, tylko pytam bo większość moich metod zawiodła (choć stosowana była nie bezpośrednio do seksu, a ogólnie do poznania kogoś wartościowego). Może źle szukam?
Old 08-09-12, 15:48   #1183
Lobelia
Guest

Powód: ogólnie powodów jest wiele. a może raczej czynników, które doprowadziły do tego że sytuacja wygląda jak wygląda. Z początku moje wszelkie kontakty były ograniczone przez nadopiekuńczych rodziców. Więc dopiero w liceum tak na prawdę zaczęłam się rozkręcać. A do tego dochodzi moja nieumięjętność rozmowy z facetami. Mówcie co chcecie, ale jak zostawi się mnie z fajnym gościem, to mój zasób słownictwa maleje do poziomu przedszkolaka xD Więc do tej pory żaden związek nawet nie wchodził w grę..
A dodatkowo, chyba jestem też zbyt wybredna jeżeli chodzi i facetów. Niestety xD
Także tak się ma sytuacja. Witam w klubie
  Reply With Quote
Old 08-09-12, 16:54   #1184
neonik
Świętoszek

To i ja dołączę do klubu

Wiek 25
Bez szczególnego powodu. Bo tak wyszło.

Co do dyskusji powyżej. Ja tam zdecydowanie wolałbym na pierwszy raz dziewicę
neonik jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-12, 17:00   #1185
elKoj69
Perwers

My również witamy
Old 08-09-12, 17:08   #1186
Maryja_dziewica
Perwers

Miasto: Nazaret Mazowiecki

Cześć. Nasz obóz rośnie w siłę
Old 08-09-12, 17:09   #1187
Lobelia
Guest

Maryja_dziewica - cóż za subtelny nick xD
neonik - ja chyba też wolałabym na pierwszy raz prawiczka. Wiem, że mogłoby być niezręcznie i inne takie, ale przynajmniej oboje niedoświadczeni

A tak po za tym, to cieszę się, że jest wiele osób w już nie nastoletnim wieku, które jeszcze nie poznały smaku seksu. Myślałam, że jestem ostatnia na świecie xD

Ostatnio edytowany przez Lobelia; 08-09-12 at 17:13.
  Reply With Quote
Old 08-09-12, 17:14   #1188
elKoj69
Perwers

Podzielam Twoje zdanie Lobelia Świadomość tego, że nie tylko ja się stresuję dodawałaby niejako otuchy chyba
Old 08-09-12, 17:18   #1189
Lobelia
Guest

Jednak dobrze, że się tu zarejestrowałam
Ten wątek podnosi mnie na duchu.
Aż teraz głupio będzie się wyłamać z naszego klubu xD
  Reply With Quote
Old 08-09-12, 18:12   #1190
Gogol
Seksualnie Niewyżyty

Cytat:
Napisał Nagietka Zobacz post
... nie chciałabym żeby mi ktoś powiedział "sory, idź sobie, bo masz za ciasną cipkę" czy coś tam innego co ty wymieniłeś.
Ale to ona mnie zostawiła a nie ja ją!! Wprawdzie nie powiedziała "sorry, idź sobie bo ci nie staje" ale na to wyszło. Ja wyjechałem na studencką praktykę wakacyjną a jak wróciłem - było po ptokach, rozprawiczył ją jakiś aktor z Łódzkiego teatru. Powiedziała mi to i to było jak uderzenie obuchem w łeb.
Cytat:
jak wg kolegi mam tę kobietę doświadczoną znaleźć? Bo ja niestety mam tak, że przyznałbym się do tego, że jestem prawiczkiem PRAWIE na początku. I tu niestety zaczyna się problem, bo większość doświadczonych kobiet się wycofuje(poparte doświadczeniami własnymi).
Ja nie zakomunikowałem "uwaga, jestem prawiczkiem!". Ale ona to jakoś wyczaiła i gdy przyparła mnie do muru - przyznałem się. I jej reakcja była bardzo sympatyczna. Tak mnie jakoś serdecznie przytuliła. Odniosłem wrażenie, że ja to dodatkowo nakręciło.
A jak szukać takiej? Ja miałem farta. W ogóle nie specjalnie szukałem bo miałem uraz po tamtym. Koledzy mi nawet stręczyli jakieś "terapeutki". Nawet fajne, ale ja widocznie nie bylem jeszcze gotów.
Poznaliśmy się na jakichś imieninach u znajomych. Było trochę alko. Odprowadzałem ją. Trochę starsza ode mnie. Nawet trudno powiedzieć z czyjej inicjatywy znaleźliśmy się w łóżku. Jej łóżku. Tak jakoś samo wyszło. Potem jeszcze kilka razy były takie łóżkowe schadzki.
Więc Kojak, miej oczy otwarte i czekaj na tego farta. Kiedyś przyjdzie a jak będziesz mu pomagał to może już niedługo.
Old 08-09-12, 19:07   #1191
Gogol
Seksualnie Niewyżyty

Cytat:
Napisał Nagietka Zobacz post
A tak z ciekawości spytam - ona ci sama oznajmiła o tym aktorze?
Tak, gdy wróciłem z praktyki - umówiliśmy się, jechałem na to spotkanie taki pełen radości. Ale już od początku coś mi się nie podobało, gdy chciałem ją przytulić - odsunęła się. A po chwili powiedziała, ze to już koniec i że aktor. Chwilę jeszcze rozmawialiśmy i pożegnałem się. Byłem tak, obolały, że nie pamiętałem jak dotarłem do domu. Zajęli się mną kumple, w wyniku czego schlałem się w trupa...
Z perspektywy czasu uważam, że chyba dobrze się stało. Nie żeby "...to zła kobieta była" ale dlatego, ze potem miałem (i mam) bardzo udane życie, także seksualne a z nią to różnie mogło by być. Kto to wie?
Old 09-09-12, 12:09   #1192
elKoj69
Perwers

Cóż, jeśli to Was pocieszy to ja dowiedziałem się jeszcze gorzej.. Moja dziewczyna zdradzając mnie rozmawiała ze mną przez telefon.. I też dlatego, że podczas ostatniego spotkania nie zaspokoiłem jej (nie było problemu z erekcją, ale inne problemy).

Cytat:
Więc Kojak, miej oczy otwarte i czekaj na tego farta. Kiedyś przyjdzie a jak będziesz mu pomagał to może już niedługo.
Cóż, będę czekał w takim razie na tego farta, choć podobno nie każdy ma go w życiu, ale chyba nic innego nie zostaje
Old 09-09-12, 12:17   #1193
Lobelia
Guest

Cytat:
Cóż, jeśli to Was pocieszy to ja dowiedziałem się jeszcze gorzej.. Moja dziewczyna zdradzając mnie rozmawiała ze mną przez telefon.. I też dlatego, że podczas ostatniego spotkania nie zaspokoiłem jej (nie było problemu z erekcją, ale inne problemy).
Te baby to jednak są głupie xD
  Reply With Quote
Old 09-09-12, 12:29   #1194
Nolaan
Guest

Fakt. coponiektóre są zadziwiającymi debilkami.
  Reply With Quote
Old 09-09-12, 14:52   #1195
elKoj69
Perwers

cóż, widocznie takie też muszą być..
Old 09-09-12, 14:59   #1196
Lobelia
Guest

Równowaga w przyrodzie xD
  Reply With Quote
Old 09-09-12, 16:07   #1197
elKoj69
Perwers

Do d..iabła z taką równowagą
Old 09-09-12, 19:00   #1198
milling
Świętoszek

Witam, widzę, że wątek ostatnio nabrał obrotów, więc przy okazji się ujawnię i ja

W lipcu stuknęło mi 19 lat. Powodu (tego stanu) jakiegoś szczególnego nie znajduję. Po prostu. Oczywiście zdarzają mi się chwile, gdy mam większe parcie, ale większej potrzeby nie odczuwam Jedyny problem jaki przychodzi mi do głowy to to, że mam kłopoty z zaczęciem relacji. Potem jest już lepiej.
milling jest offline   Reply With Quote
Old 09-09-12, 19:31   #1199
elKoj69
Perwers

Witamy w elitarnym klubie
Z tym rozpoczęciem relacji rozumiem stary całkowicie. Mam podobnie
Old 09-09-12, 19:46   #1200
Lobelia
Guest

Cytat: