W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Striptiz dla swojej dziewczyny?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • firejohn
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 18

    Striptiz dla swojej dziewczyny?

    Witam. Sprawa wyglada nastepujaco... Dziewczyna ostatnio zrobila mi super niespodzianke i zafundowala striptis. Wyszlo jej to naprawde profesionalnie, do tego zalozyla fajnym kostiumik ...po prostu odlot
    Teraz wypadaloby sie jakos zrewanzowac i tu zaczynaja sie schody.
    Czy ma ktos jakies materialy z poradami jak nauczyc sie wywijania tylkiem? Usilowalem cos wygooglowac ale nic nie znalazlem
  • bi.girl
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2009
    • 380

    #2
    2 dni temu odpisywałam na taki sam temat, a propos męskich striptizów... poszukaj.
    but if you gimme your love, you won't regret it.
    now gimme your touch, you won't forget it.

    Skomentuj

    • Więcemił
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 24

      #3
      Był tu kiedyś taki temat, chyba przed czystką, bo sam nie znalazłem. W każdym razie na YouTube się tamten koleś naoglądał i napisał, że się udało - tam szukaj, bo jest tego sporo, a potem przed lustro.

      Skomentuj

      • firejohn
        Świętoszek
        • Apr 2009
        • 18

        #4
        Napisał bi.girl
        2 dni temu odpisywałam na taki sam temat, a propos męskich striptizów... poszukaj.
        temat podobny ale mi chodzi bardziej o to skad sie tej sztuki nauczyc

        Skomentuj

        • _mike
          Banned
          • Aug 2007
          • 820

          #5
          O ****A

          Wyobraziłem sobie siebie w takiej sytuacji. Jakoś dziwnie się poczułem. Stary, nie rób tego - błagam Cię!

          Zafunduj jej może w odwecie porządnego orala, hm?

          Skomentuj

          • zonk666
            Świętoszek
            • Apr 2009
            • 10

            #6
            szkoła tańca nowoczesnego, siłka, solarium i za pół roku będziesz gotowy

            a tak na poważnie to kup wino/piwo/czy co tam innego, fajne gatki, przygotuj muzykę, przygaś oświetlenie i dalej to sponton. Jak jej się spodoba to OK a jak nie to będzie powód do śmiechu

            Skomentuj

            • firejohn
              Świętoszek
              • Apr 2009
              • 18

              #7
              nie, ma byc profesionalnie tak samo jak ona zrobila, bez fuszerki... a na bank musiala sie wczesniej do tego przygotowywac bo wystep byl genialny . No chyba ze kiedys taniczyla w go-go ale o niczym takim mi nie wiadomo, a sadzac po mojej tesciowej to z mlekiem matki tego tez nie wyssala wiec musiala wczesniej po cichaczu cwiczyc.

              Co do silowni to nie musze akurat sie o to martwic, gorzej z wczesniej wspomniana choreografia.... znacie moze jakies strony, filmy skad moglbym cos zgapic? (poza youtube)

              Skomentuj

              • katerinka

                #8
                najlepiej poogladaj sobie filmiki na internecie bo dziewczyny chyba we krwi maja ruchy takie seksowne wybaczcie faceci ;P

                Skomentuj

                • firejohn
                  Świętoszek
                  • Apr 2009
                  • 18

                  #9
                  Napisał katerinka
                  najlepiej poogladaj sobie filmiki na internecie bo dziewczyny chyba we krwi maja ruchy takie seksowne wybaczcie faceci ;P
                  jak znasz to podaj jakies fajne linki?

                  Skomentuj

                  • Kropla Seksu

                    #10
                    witam ja Ci moge podac dasz rade poogladaj,podpytaj co ja kreci i fajnie sie ubierz albo przebierz np za policjanta ;P? na mnie to dziala :]

                    Skomentuj

                    Working...