W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Opalanie całkiem nago

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • blick
    Świętoszek
    • Jun 2010
    • 16

    Osobiście uważam, że nie ma nic strasznego w tym jak komuś się zdarzy erekcja podczas opalania nago - tak jak zostało to już wyżej wspomniane - jest to zwyczajnie reakcja fizjologiczna. Na plaży ludzie się odprężają, zostawiają stresy za sobą, to też i czasem taka reakcja organizmu zdrowemu mężczyźnie się przytrafi.

    Też mi się zdarzało stwardnieć będąc kilkanaście razy w swoim życiu na plaży, na której można się opalać nago. Początkowo, rzeczywiście był lekki dyskomfort, ale później już miałem na to wywalone. Każdy facet i prawdopodobnie kobiety też się takie znajdą, które widziały pewnie w swoim życiu stojącego penisa, jak nie na żywo to na filmie. Postoi i później przestanie. Gdyby komuś koło mnie się takie coś przytrafiło to jestem przekonany że bym tego nie zauważył, ponieważ nie rozglądam się po innych plażowiczach jak się opalają.

    Gorzej jest jak ktoś celowo majstruje przy swoich skarbach. Raz widziałem jednego jegomościa, który kręcił swoim śmigłem oglądając coś na komórce i mając słuchawki w uszach. Bleee.
    Uważam, że takie zachowanie jest mega słabe, bo pokazuje tylko brak resztek szacunku dla innych osób, z którymi współdzieli plaże. Podobnie jak podglądacze w krzakach, kręcący filmik na komórce, żeby sobie później emocje przypomnieć.

    Odkąd po raz pierwszy opalałem się całkowicie nago, to na wakacjach zawsze staramy się z żoną znaleźć takie miejsce, w którym na legalu można się w ten sposób poopalać . W pozostałych przypadkach zakładam tylko skąpe stringi, żeby tylko zakryć przednią część ciała w celu ochrony innych przed zgorszeniem i siebie przed mandatem.

    Skoro już opowiadamy sobie o wpadkach podczas opalania nago to miałem kiedyś taką sytuację. Byliśmy z żoną na Fuercie, ona sobie leżała, a ja poszedłem popływać. Na skutek totalnego relaksu doznałem takiej erekcji, jakbym znów miał 14-15 lat - silna, niemalże bolesna i nie chciała odpuścić Pomyślałem - przeczekam w wodzie, nigdzie się nie śpieszę. Pech chciał, że akurat w tym samym miejscu i czasie pojawiła się para naszych znajomych, która również się wybrała na Kanary pośmigać na desce windsurfingowej. Wylookali mnie, rozpoznali i podpłynęli, a ja w wodzie cały nago, ze sterczącym drągiem - nie ma siły żeby się nie zorientowali jak wyglądam pod wodą. Podaliśmy chwilę, ustawiliśmy się na jakieś jedzenie po plaży i opłynąłem tyłkiem do góry z jaśniejszym śladem po stringach. Żona miała turbo-ubaw.

    Skomentuj

    • anyway90
      Erotoman
      • Mar 2019
      • 524

      Napisał tomekk99
      były już tematy o opalaniu ale chyba nie nago. Co o tym myślicie jakieś doświadczenia?
      Nie mam tu na myśli wybieranie się na plażę naturystów lecz w " domowym zaciszu" czy może wolicie w przeznaczonym do tego miejscu.?
      W tym roku miałam okazje doświadczyć tego pierwszy raz.

      Extra sprawa! Na początku się trochę wahałam. Mój Facet to uwielbia, więc sukcesywnie mnie przekonywał. Szczególnie przemówił do mnie koronny argument, że mój zacny, boski zad marnuje się schowany za jakimś kawałkiem szmaty Ostatecznie w te wakacje nie sięgnęłam po kostium ani razu.

      A tak serio... bardzo przyjemny relaks, szczególnie z bliską osobą obok. Czuję się wtedy wolna, wyzwolona. Czuje się świetnie w swoim ciele.

      My wybieramy plaże dedykowane naturystom, ale zwykle szukamy miejsc mniej zatłoczonych.

      Napisał blick
      Osobiście uważam, że nie ma nic strasznego w tym jak komuś się zdarzy erekcja podczas opalania nago - tak jak zostało to już wyżej wspomniane - jest to zwyczajnie reakcja fizjologiczna. Na plaży ludzie się odprężają, zostawiają stresy za sobą, to też i czasem taka reakcja organizmu zdrowemu mężczyźnie się przytrafi.

      Dokładnie, nic co ludzkie nie jest nam obce. Ważne, żeby jegomość ze wspomnianą erekcją nie narzucał jej wyeksponowanego widoku tym, którzy sobie tego nie życzą. O nachalnych, ewentualnych zabawach z samym sobą nie wspominam.


      Napisał blick

      Gorzej jest jak ktoś celowo majstruje przy swoich skarbach. Raz widziałem jednego jegomościa, który kręcił swoim śmigłem oglądając coś na komórce i mając słuchawki w uszach. Bleee.

      Uważam, że takie zachowanie jest mega słabe, bo pokazuje tylko brak resztek szacunku dla innych osób, z którymi współdzieli plaże. Podobnie jak podglądacze w krzakach, kręcący filmik na komórce, żeby sobie później emocje przypomnieć.

      That's the point! Mnie najbardziej denerwują ludzie z telefonami. Nierzadko byłam świadkiem, nad naszym morzem, jak tekstylni spacerujący brzegiem wody zatrzymywali się, oczywiście akurat na plaży naturystycznej, żeby porobić sobie fotki, niby na tle morza itd. Rzecz jasna z różnych perspektyw i w różnych ujęciach. Dramat.


      Napisał blick

      Skoro już opowiadamy sobie o wpadkach podczas opalania nago to miałem kiedyś taką sytuację. Byliśmy z żoną na Fuercie, ona sobie leżała, a ja poszedłem popływać. Na skutek totalnego relaksu doznałem takiej erekcji, jakbym znów miał 14-15 lat - silna, niemalże bolesna i nie chciała odpuścić (...)

      Podaliśmy chwilę, ustawiliśmy się na jakieś jedzenie po plaży i opłynąłem tyłkiem do góry z jaśniejszym śladem po stringach. Żona miała turbo-ubaw.

      Ha! Ha! Ha! Genialne Historia jak z dobrej komedii Po prostu znajomi poznali Cię z innej strony (?)

      BTW – Polecasz Fuertę, pod kątem plaż naturystycznych? My w tym roku zaliczyliśmy Maspalomas i było super odlotowo.


      @Ice, poleciłbyś jakieś fajne miejscówki pod tym kątem w Chorwacji?

      Skomentuj

      • Feniksw
        Seksualnie Niewyżyty
        • Sep 2013
        • 210

        W tym roku, przynajmniej we wrześniu, w porównaniu do tego co pokazują nagrania dostępne w Internecie w rejonie Maspalomas było bardzo mało osób. Najwięcej widziałem w okolicach latarni morskiej. Hiszpanie rzadko opalają się nago, a zagraniczni turyści nie dopisali.

        Skomentuj

        • anyway90
          Erotoman
          • Mar 2019
          • 524

          To prawda. Było mało ludzi w Maspalomas. Z wielu krajów turyści nie dopisali ze względu na wymóg kwarantanny po powrocie z wakacji. Dla mnie mniejszy tłok i ścisk były zaletą. W okolicach latarni pół na pół - golasy i niegolasy kawałek dalej bardziej naturystycznie.

          Skomentuj

          • Feniksw
            Seksualnie Niewyżyty
            • Sep 2013
            • 210

            Ja byłem w Playa de Ingles i tam wyglądało to dosyć kiepsko. Za dużo osób w strojach na części zwyczajowo naturystycznej.

            Skomentuj

            • anyway90
              Erotoman
              • Mar 2019
              • 524

              To w Meloneras znacznie lepiej pod tym wzgledem

              Skomentuj

              • Feniksw
                Seksualnie Niewyżyty
                • Sep 2013
                • 210

                Tam, na wschód od latarni jest największa koncentracja naturystów. Przeszedłem cały odcinek od niej do Playa de Ingles.
                Swoją drogą na mapach Google jest pomieszana numeracja budek plażowych.

                Skomentuj

                • Godefroy_87
                  Ocieracz
                  • Jul 2020
                  • 116

                  Na plaży nudystów byliśmy w sierpniu, pierwszy raz. Właściwie na dwóch - Chałupy i Dębki. Bardzo fajnie. Tak mogę plażować, to zresztą był nasz pierwszy od lat wypad na plaże jako turyści, zwykle jeździmy w innym celu (wolontariat naukowy związany z zawodem).



                  Ja się bałem, że ciągle będę miał wzwód, ale niepotrzebnie. Samo opalanie nago bardzo mi się spodobało. Żonie nawet też (w sumie to wspominała wcześniej, wykorzystałem to i pojechaliśmy bo miałem/mam nadzieje, że zrobi się bardziej otwarta na nowe rzeczy).



                  Ale chyba na plaży poza nielicznymi wyjątkami byliśmy jednymi z młodszych. Trzon to ludzie 50+.

                  Skomentuj

                  • blick
                    Świętoszek
                    • Jun 2010
                    • 16

                    Napisał anyway90

                    BTW – Polecasz Fuertę, pod kątem plaż naturystycznych? My w tym roku zaliczyliśmy Maspalomas i było super odlotowo.

                    Fuerta to Morro Jable i Playa de Jandia
                    Lanza to Playa Mujeres

                    Skomentuj

                    • MarcinWrzesien
                      Świętoszek
                      • Feb 2021
                      • 3

                      Opalanie nago super sprawa, zawsze mnie to ciekawiło aż spróbowałem.
                      W pewnym sensie poczucie wolności

                      Skomentuj

                      Working...