Old 02-02-21, 23:49   #1576
blick
Świętoszek

Dawno nic nie pisałem na forum, ale jest teraz okazja, aby dopisać się do tego wątku i może kogoś zachęcić do śmielszego realizowania swoich fantazji erotycznych (oczywiście za zgodą wszystkich stron ), gdyż jest to w moim odczuciu coś co powoduje, że żyje się troche lepiej.

Pare dni temu udało mi się zrealizować dwie fantazje i to jednego wieczoru, jedna bardzo stara, a druga bardziej „świeża” chodziła mi po głowie od jakiegoś czasu.

Pierwsza z nich - ta starsza - teraz wydaje sie taka prosta w realizacji, wcześniej bardzo trudna ze względu na mniejszą dojrzałość seksualną, wynikającą zapewne z wieku i innego podejścia do seksu. Był to równoległy seks z inną parą.
Razem z żoną spotkaliśmy się z naszymi dobrymi przyjaciółmi i umówiliśmy się, że zostaniemy na noc, aby nie mieć niepotrzebnej presji czasu, że trzeba wracać, itp itd.
Gdy miesliśmy się zbierać do spania, bo zrobiło się już sennie, ale wina jeszcze troche było, zrobiliśmy sobie odświeżający pit- stop (prysznice, przebranie bla bla bla) i odświeżeni wróciliśmy, aby dokończyć napoczęte butelki. A. (moja piękniejsza połowa) i O. (narzeczona mojego serdecznego przyjaciela) wróciły przebrane w nocne, delikatnie prześwitujące suknie. Ja byłem w bardzo krótkich spodenkach (nie posiadam nieskromnej bielizny). Uwagę O. zwróciły moje wydepilowane nogi. Regularnie je woskuje, ogólnie nie akceptuje u siebie owłosienia poza rękami i głową/brodą - reszta regularnie usuwana. A. szybko musiała dodać, że „K. to wszystko ma wydepilowane”. O. zaczeła pobieżnie sprawdzać gładkość ud, a ja już czułem jak krew mi napływa i twardnieje. O. zauważyła i mówi do T. „Widzisz? Wystarczy dotknąć i gotowy” T. odpowiedział „Jak mnie dotkniesz to pokaże, że też tak potrafie” O. się odwróciła i odsunęła spodenki i wyciągnęła jego penisa i wzięła go przy nas do ust. Zaczeliśmy się nawzajem rozbierać, niezapominając o uzupełnianiu wina Nie mając już nic na sobie, zajęcia odbywały się w parach. I nagle do głowy przyszedł mi pomysł, aby może spróbować zrealizować tą drugą fantazję - chciałem poczuć penisa w ustach i obciągnąć. Myślałem sobie, że pewnie skoro połowa ludzkości bierze penisy do ust to nie może to być nic trującego, a dreszcz emocji i adrenalina jak przy pierwszym razie. Dziewczyny mogą sobie robić minetki i jest to traktowane jako coś normalnego, to czemu facet facetowi nie może obciągnąć.

Przybliżyliśmy się z A do naszych przyjaciół i powoli wyciągając rękę złapałem T za worek i zacząłem miętosić jego jądra odciągając w dół. O. wyjęła jego penisa z ust, spojrzała na mnie i „Chcesz spróbować?” Nic nie odpowiadając sciągnąłem jego napletek odsłaniając całe berło, położyłem sobie jego kutasa na języku i zacząłem przesuwać i dociskać sobie do gardła. Serce mi waliło, podnieciłem się bardzo, nie spodziewałem, że coś takiego bedzie sie działo. Wsadziłem sobie jego członka kilka razy za głęboko, prawie się dławiąc. T z kolei po takich głębszych połknięciach wyjmował pytę i klepał mnie nią po twarzy, co okazało się mnie jeszcze bardziej nakręcać. Czułem jak mnie rucha w usta. Oprzytomniałem, gdy dostałem klapsa w tyłek, z informacją, że to robienia laski jest kolejka. Na koniec swojego pierwszego loda possałem mu jeszcze jajka.
Tak wyglądał mój pierwszy blowjob jako strona dająca.

W dalszej części spektaklu zajmowaliśmy się swoimi partnerkami, nie śpiesząc się, przeżywając maksymalnie każde pchnięcie.

Mam jeszcze jedną fantazję, która po tym wieczorze niespodziewanie może się zrealizować, opisze jak sie uda zrealizować.

Ale sie rozpisałem....
blick jest offline   Reply With Quote
Old 16-02-21, 13:16   #1577
MarcinWrzesien
Świętoszek

Trójkąt k+m+m i taka sama konfiguracja bi.
MarcinWrzesien jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fantazje erotyczne

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania