W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Koszty operacji ????

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #16
    Jak się ma problem ze zdrowiem, to się idzie do lekarza.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • paul111
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2005
      • 234

      #17
      No dobrze ale jabym chciał wiedzieć co mnie czeka zanim się do niego wybiorę
      I just wanna live ...

      Skomentuj

      • Jakub
        Perwers
        • Jun 2005
        • 702

        #18
        Napisał paul111
        No dobrze ale jabym chciał wiedzieć co mnie czeka zanim się do niego wybiorę
        Ja staram się być wyrozumiały i cierpliwy, ale to ma pewne granice.

        Co lekarz może Ci zrobić możesz iść jak Ci sie podoba do kobiety lub mezczyzny więc nie ma problemu młody czy stary też możesz wybrać, bo urologów troche jest (sprawdzałem specialnie).

        A co do tego co cie czeka to co sobie myślisz że tylko ty masz jądra i penisa i masz z tym problem. Na litość przychodzisz mówisz lekarz robi wywaiad tak zęby dowiedzieć sie dokłdanie, w raze czego ogląda, zad pare pytań i powie co dalej. Przecież Cie nie zabije nie zgwałci nie wyśmieje, nie wyjdzie na korytaż i nie zacznie krzyczeć że coś Ci dolega. No przecież nic nie może złego sie stać. Jak chcesz to idz z kolegą koleżanką dziewczyną mamą czy kimkolwiek chcesz niech poczeka w poczekalni żeby dodać Ci otuchy

        Skomentuj

        • paul111
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2005
          • 234

          #19
          Po części rozumiem Twoje oburzenie ale nie chodzi mi o to że lekarz zrobi ze mną wywiad itp. chodzi mi o to ile taki zabieg bedzie trwał ile będę musiał później siedzieć w szpitalu, jak długo bzie boleć i czy zostaną jakieś blizny a nie czy lekarz mnie okrzyczy czy wyśmieje!
          I just wanna live ...

          Skomentuj

          • Jakub
            Perwers
            • Jun 2005
            • 702

            #20
            No to w takim wypadku odpowiedz na twoje pytania jest prosta. Różnie to bywa u różnych ludzi. Już dostałeś link w którymś z topicków do stron gdzie jest to opisane miejwięcej. A lekarz też Ci powie dokłdanie i wyczerpująco jak to wygląda, ile trzeba leżeć w szpitalu itd. Wystarczy zapytać

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5252

              #21
              Blizne bedziesz mial, ale zapewniam (po sobie, operowano mnie w wieku 10 lat, ale slad pozostal ) ze mezczyzne blizna moze czynic bardziej atrakcyjnym

              Im predzej dokonasz tego zabiegu, tym lepiej. I naprawde goraco polecam wizyte tutaj. - ufam, ze znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              Working...