W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Tabletki i godzina brania - czy brać o tej co zawsze, gdy się zapomni/spóźni?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • optim
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 14

    Tabletki Tabletki i godzina brania - czy brać o tej co zawsze, gdy się zapomni/spóźni?

    Witam.
    Moja dziewczyna zawsze brała tabletki o tej samej porze każdego dnia (oczywiście przerwy mięszy opakowaniami).
    Teraz zapomniała wziąść pierwszej tabletki nowego opakowania o tej porze co wcześniej brała, wzięła dopiero ok. 6 godzin po tej godzinie co brała zwykle.

    Pytanie: Czy musi brać teraz o tej nowej porze, czy może wziąść drugą o tej porze co jej bardziej pasuje (i kontynuować tak kolejne)?
    Czy wpłynie to jakoś na skuteczność tabletek?
    nie pytajcie mnie o nic
  • martita89
    Świętoszek
    • Jun 2009
    • 7

    #2
    Zawsze ma brać o jednej porze. Bierze ta pominiętą po 6godz. a następną tak jak wszystkie poprzednie.

    Jak już eksperymentowałam z przesuwaniem godzin w połowie brania to co najwyżej o 1-2godzine wcześniej brałam.

    A jak chce przesunąć zupełnie z godzin porannych na wieczór to niech zacznie tak od nowego opakowania najlepiej. Ja najlepiej preferuje 20-21 gdy zazwyczaj jestem w domu.. po 3-4 godz sie wchłania tabletka gdy ja już smacznie śpie a skutki uboczne przesypiam

    Skomentuj

    • Bujda
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 725

      #3
      opóźnienie nie aż tak wielkie, więc niech bierze jak jej bardziej pasuje, tzn. albo tak jak poprzednie opakowanie albo tak jak zaczęła to.
      Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #4
        Czy tak strasznie trudno przeczytać ulotkę?
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        Working...