W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

3 godziny pozniej wzieta tabletka

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kasztanek17
    Świętoszek
    • Aug 2009
    • 3

    Yaz 3 godziny pozniej wzieta tabletka

    Witam wszystkich. Mam do Was takie pytanie otóż biore tabletki YAZ juz od ponad pol roku zawsze o godzinie 20 lecz wczoraj zapomnialam i wzielam tabletke o 23 (nie wymiotowalam itd.). Byla to 17 tabletka (zostalo mi 6 rozowych i 4 placebo). Czy moge uprawiac seks bez dodatkowego zabezpieczenia?
  • skromna133
    Świntuszek
    • May 2010
    • 69

    #2
    pewnie że możesz,na inssrukcij pisze że do 12 godzin trzeba wziąśc koleją 3godz to nie dużo mi sie czasem zdarzyło więcej i nie zaszłam,spokojna głowabzykaj sie ile wlezie

    Skomentuj

    • gagatka
      Banned
      • Mar 2010
      • 329

      #3
      Spoko, bierz dalej normalnie, bzykaj się, nic Ci nie będzie.

      Skomentuj

      • drevni_kocur
        Ocieracz
        • Aug 2009
        • 124

        #4
        polecam czytanie ulotki ze zrozumieniem. nie potrzeba Ci dodatkowego zabezpieczenia
        "Serce niewiasty to labirynt subtelności stanowiący wyzwanie dla szulerskiego umysłu prostackiego samca."

        Skomentuj

        • Sajana
          Perwers
          • Mar 2009
          • 852

          #5
          takie tabletki należy brać o stałej porze a nie o stałej godzinie, tak więc nie musisz się dodatkowo zabezpieczać, 3 godz w jedną czy w druga stronę nie robi różnicy.
          Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

          Skomentuj

          • julianna
            Banned
            • Dec 2006
            • 1036

            #6
            nic się nie stola, jesteś nadal zabezpieczona...

            Skomentuj

            Working...