W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Fani CFNM

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mk_CFnm
    Świętoszek
    • Dec 2023
    • 1

    Fani CFNM

    Zostawie tu tylko jedno szybkie pytanie - jak sugeruje temat posta, ciekaw jestem, czy są tu fani czegoś co w skrócie zwie się CFNM - zarówno jeśli chodzi o konsumowanie "contentu" z tym związanego jak i własne doświadczenia. Chodzi mi po głowie pomysł napisania paru opowiadań w tym temacie - trochę już próbowałem swoich sił w wolnym czasie i zastanawiam się czy znajdzie się tu ktoś chętny na ich przeczytanie
    thx
  • Mati_004
    Świętoszek
    • Oct 2018
    • 8

    #2
    Jestem za - Chętnie zapoznam się z treścią. Rzuć coś na "Test" - nie widząc pomysłu i stylu "pisania" trudno na teraz powiedzieć coś więcej.

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5252

      #3
      Dziwne pytanie, masz tyle przestrzeni na swoje prace i jeszcze się, Panie, pytasz czy znajdziesz czytelników. Gdzie niby, jeśli nie na forum o erotyce?. :-)

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • Haster
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2009
        • 245

        #4
        Uwielbiam! W szczególności, kiedy mam dzień, kiedy mam ochotę być uległy wobec kobiety. Bycie nagim kelnerem, sługą podczas babskiego wieczoru to moja fantazja. Jako nudysta również bardzo lubię, kiedy przez plażę spacerują ubrane kobiety, które po prostu chcą przejść jakiś odcinek, a akurat plaża N jest na ich trasie. Jako uległy też mam to poczucie, że zawsze powinienem być wobec Pań rozebrany, że nie przystoi mi być ubranym, że tak nie należy. Chciałbym jak najwięcej czasu spędzać w towarzystwie kobiet właśnie rozebrany.

        Skomentuj

        • Wednesday
          Świętoszek
          • Apr 2024
          • 5

          #5
          Chyba zalicza się do CFNM gdy koleś wyciągnął mnie z koleżanką na plażę nudystów. My tylko topless on całkiem nago?

          Skomentuj

          Working...