W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

"Nadchodzi kontrRewolucja seksualna" (ozon)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5252

    #16
    Xena - ja *******ę, to takie egzemplarze jeszcze się rodzą? Serio-serio? :9
    To jakiś błąd genetyczny chyba... :7

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • nemroth
      Ocieracz
      • Dec 2005
      • 112

      #17
      takich ludzi jak napisala Xena powinni imo na stosie palic xD kekeke
      a wszyscy teraz pisza ze to "Araby" sa po****ne hihi ;D
      zycie < all

      Skomentuj

      • MyszkaZ
        Erotoman
        • Dec 2005
        • 535

        #18
        Hej, troche wyrozumialosci...Oni juz i tak maja ciezko w zyciu, po co jeszcze nabijac
        Dla mnie jest to tylko jeden z przykladow na to, jakie skutki moze niesc ze soba taka decyzja. Ale coz, religia, sztucznie wykreowane ideologie, fantazje, telewizja rowniez - ile pieknych filmow o milosci i tym wspanialym pierwszym razie obejrzalam.....zachecaja niektorych. I niestety, potam przewaznie wielki zawod, pytanie "czemu?".... Ale od kazdej reguly jest wyjatek, wiec gratulacje dla tych, ktorzy odkryli szczescie w seksie po slubie.

        I tak szczerze mowiac, gdy sie nad tym zastanowic, to nie moge chyba jednak powiedziec, ze podziwiam taka decyzje. Jest mi to obojetne, a co najwyzej stawiam to pod znakiem zapytania.
        Even though she seems so high
        He knows that she can't fly
        and when she falls out of the sky
        He'll be standing by

        Skomentuj

        • Koloblicin
          Ocieracz
          • Feb 2006
          • 136

          #19
          Znam księży, którzy (nie wiem czy to jakaś procedura z tym jest czy ciekawość jedynie) pytają przed ślubem, czy kobieta jest "czysta". Zdarzają się wtedy przypadki, że nie-dziewice nie są dopuszczane do ślubu i muszą ratować się aktem małżeństwa w innej parafii. Jak dla mnie to jest to chore.
          A dlaczego wstrzemięźliwość do ślubu? Jeśli partnerzy są tego pewni, nawzajem się kochają i chcą przenieść związek na wyższy poziom (jak to ciekawie brzmi ) - to jestem za.
          "Mój mózg, to mój drugi ulubiony organ" (Woody Allen)

          Skomentuj

          Working...