W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nie wyszło:/

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brovar
    Świętoszek
    • Nov 2005
    • 15

    #16
    Napisał Kwiat lotosu
    Przede wszystkim musicie być spontaniczni i zapomnieć o stresie. Takich rzeczy lepiej nie planować!!! Powinny wyjsc same z siebie
    Swieta prawda. Nam (tzn. mi i mojej ukochanej) tez ostatnio nie wyszlo - w wiekszosci wlasnie przez zbytnie planowanie: to co zaplanowane, wyszlo zgola inaczej, a przez stres (tak mi sie przynajmniej wydaje) i ja zawiodlem...

    Skomentuj

    • rachel168
      Świętoszek
      • Nov 2005
      • 25

      #17
      Ja wiem, że cierpliwych się wynagradza czy jakoś tak, ale ja biorę tabsy i w sumie nie wiem po co, skoro i tak między nami nie doszło do seksu!!! On mówi, że w razie czego będę zabezpieczona, a bez sensu jest przerywać branie tabletek, skoro za jakiś czas i tak będę ja brała z powrotem Poza tym wydaję mi się, że jemu jest wygodnie kiedy tylko uprawiamy seks oralny! Raz mi powiedział, że oprócz moje bólu boi się także swojego! No i oczywiście co jakiś czas mi mówi, że na mnie nie zasługuje, że mnie zawodzi i nie może mnie zadowolić! Aż żal słuchac tych bzdur Nie wiem co robić(
      * Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez posługiwania się rękami *

      << Być spadającą gwiazdą w czyichś marzeniach i spełniać każde życzenie! >>

      ..:: Naucz się słuchać - szczęście puka czasami bardzo cicho! ::..

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #18
        Napisał rachel168
        No i oczywiście co jakiś czas mi mówi, że na mnie nie zasługuje, że mnie zawodzi i nie może mnie zadowolić! Aż żal słuchac tych bzdur Nie wiem co robić(
        Może go trzeba dowartościować, i to tak porządnie?
        Jeśli mówisz mu często komplementy, takie ze szczerego serca- prawdopodobnie ci się to uda.
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Ms.Madzia
          Erotoman
          • Jan 2006
          • 459

          #19
          No więc tak... w sumie nasz pierwszy raz sie też nie udał.. za duże nerwy.. nie szło nam zakłądanie gumki i w ogóle nie było ok.. za bardzo się zestresowaliśmy. zużyliśmy wszystki 3 gumki i się nie kochaliśmy bo nie umieliśmy trafic... wiesz doszłam wtedy do wniosku, że trzeba poczekać na właściwy i ten jedyny moment no i dwa dni po tym.. kiedy w życiu bym nie powiedziałą, że będziemy się kochać.. kochaliśmy się i wszystko wyszło dobrtze mówie ci po prostu czekajcie na dobry moment a wszystko się ułoży... pamiętaj, zę facet też sie stresuje.. najlepiej zrobi wam szczera odpowiedz.. i na pierwszy raz polecam też gumki... mniej się panikuje pozdrawiam 3majcie się
          Zdrowy grzech jest zawsze lepszy od niezdrowej cnoty..

          Skomentuj

          • snake9
            Świntuszek
            • Sep 2005
            • 54

            #20
            mniej stresu,wezcie to na spokojnie, poprostu musi sie udac i bedzie dobrze ;]
            Powodzenia!!

            Skomentuj

            Working...