Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 01-12-16, 00:58   #26
on82
Erotoman

Dawno temu, jak mieszkalem jeszcze z rodzicami, chcialem poszalec z owczesna dziewczyna. Problem, ze zarowno u mnie jak i u niej byli goscie, ktos sie szlajal po domu i latwo bylo o wpadke. Wsiedlismy do samochodu i zaczeslismy akcje na pierwszym odludziu po drodze. Po jakichs 20 minutach ktos zaswiecil nam latarka przez szybe. Policja zainteresowala sie autem kilkanascie metrow od drogi Glupio mi bylo, ale pan policjant pokazal tylko uniesiony kciuk i z usmiechem na twarzy wrocil do radiowozu
on82 jest offline   Reply With Quote
Old 01-12-16, 15:48   #27
wiarus
SeksMistrz

Miasto: Mazowsze

Las, luty, śnieg po kolana. Nie dało się wjechać głębiej w przesiekę i dobrze że nie po zmroku.
W pewnym momencie podjeżdża z tyłu uaz i stoi skubany; zamiast widząc zaparowane szyby, wycofać się jak kulturalny człowiek. Założyłem spodnie, buty /koszula była na miejscu/ i lezę do niego przez zaspy, na skróty.
Siedzący w nim ubrany na zielono facet, od razu zaczyna mnie opierdzielać i straszyć mandatem
Po ripoście, że musi się wylegitymować i pytaniu z jakiego paragrafu /pożar zimą, czy kradzież choinek dwa miesiące po sezonie/ - odpuścił.
Podglądacz w mundurze gajowego, psia mać.

Ostatnio edytowany przez wiarus; 01-12-16 at 15:52.
wiarus jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania