W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy warto wiedzieć...?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ziomek6789
    Ocieracz
    • Apr 2006
    • 156

    #16
    wypytałem sie o wszystko i powiedziala mi ze juz mi wszystko powiedziala na temat swoich bylych ale co jakis czas dowiaduje sie jakis newsów z Jej przeszlosci strasznie mnie to denerwuje

    "KKC"
    Kto Jest Za Legalizacja Niech Podniesie W Góre Ręce

    Skomentuj

    • master7
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jul 2005
      • 273

      #17
      Napisał kuglarz
      Osobiście też sądzę, że nie należy wszystkiego wiedzieć na ten temat. Nie interesują mnie takie sprawy, bo raz się na takich wiadomościach sparzyłem. Porównywany nie byłem do nikogo, ale czy Wy porównujecie/porównywaliście partnera/kę do byłych?

      Nie było żadnych byłych. Ona jest jedyną jak do tej pory kobietą, którą kocham. Jest też jedyną, z którą jestem tak długo. Mam nadzieję, że ostatnią.

      Po prostu nigdy wcześniej nie kochałem żadnej kobiety i nigdy tego nie ukrywałem.

      Mógłbym próbować porównywać wrażenia seksualne ale nie wiem po co. To nie miałoby sensu ani celu. Każda kobieta jest inna.
      Ani lepsza ani gorsza, tylko różna


      A czy ja byłem porównywany?? Na pewno. Mój Kociak był w kilkuletnim związku. Nie osądzam jego jakości. Wydaje mi się, że on się toczył siła inercji. Siłą rzeczy musiałem być w jakimś stopniu porównywany żeby nie doszło do sytuacji "zamienił stryjek siekierke na kijek. Skoro jesteśmy razem to widocznie przeszedłem test
      Chociaż jej poprzedni partner ustawił poprzeczkę niezbyt wysoko jak dla mnie...
      ...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...

      Skomentuj

      • Szlajfka
        Perwers
        • Oct 2005
        • 1057

        #18
        Wolałabym wiedizeć. To by rzuciło o wiele jaśniejsze światło na osobe z którą bym była. A ja zawsze chcę wiedzieć WSZYSTKO o kimś kogo kocham, nieważne czego to dotyczy.
        Nadzieja umiera ostatnia....

        Skomentuj

        • czarnykot
          Świętoszek
          • Nov 2006
          • 30

          #19
          Czy interesuje Cie ilu partnerów/ek miał Twój obecny partner?
          Tak

          Pytasz się o to sam/a czy może czekasz aż Twoja druga połówka zacznie ten temat?
          Zawsze jakoś samo wychodziło, nikt nie robił specjalnych podchodów, żeby temat wynikł. W niektórych sytuacjach ja pytałem, w niektórych byłem pytany.

          Lubisz się chwalić swoimi doświadczeniami seksualnymi względem partnera/ki?
          Chwalić? Nie. Czasem coś opowiedzieć? A czemu by nie.

          Jesteś porównywany/a do swoich poprzedników?
          Tak

          Warto wiedzieć takie rzeczy, czy może lepiej żyć w nieświadomości?
          Oczywiście, że warto wiedzieć, jeśli wiążemy się z kimś na stałe. Dlaczego przeszłość partnerów miałaby być tajemnicą.

          Skomentuj

          • sugarbabe
            Świętoszek
            • Nov 2006
            • 18

            #20
            Czsem lepiej nie wiedzieć
            "tyle chciałam ci dać..."

            Skomentuj

            • Margerita
              Ocieracz
              • Aug 2006
              • 174

              #21
              Oczywiście, że warto wiedzieć, jeśli wiążemy się z kimś na stałe. Dlaczego przeszłość partnerów miałaby być tajemnicą.
              Bo być może nie była 'zaciekawa' i czasami lepiej nie znać większej ilości szczegółów.
              rób co uważasz i uważaj jak robisz

              Skomentuj

              • glizdziarz
                Banned
                • Sep 2005
                • 1981

                #22
                Do wszystkich postowiczczów: nieświadomi są szczęśliwsi!!!! Nie próbujcie na siłę grzebać w przeszłości drugiej połówki bo mogą z tego być kłopoty. Jako lokalny Matuzalem na BT wiem coś o tym i uwierzcie mi na słowo.

                Skomentuj

                Working...