W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak długo trwają Wasze "sesje" oralne :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rose
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 15

    #16
    Generalnie dosyć krótko ze względu na chęć przejścia dalej...
    "Seks jest korzeniem, erotyzm łodygą, a miłość kwiatem. Co jest owocem? Owoce miłości są nieuchwytne i to jest właśnie jedna z jej zagadek."
    O. Paz

    Skomentuj

    • Night Stalker
      Świntuszek
      • May 2006
      • 69

      #17
      ja mogę pieścić dziewczynę całkiem długo... sam nie wytrzymuję zbyt długich pieszczot, jest mi za dobrze, czasem kończę po 2, czasem po 10 minutkach, zależy od dnia...

      Skomentuj

      • e-rotmantic
        Perwers
        • Jun 2005
        • 1556

        #18
        Mój rekord w minetce to jakieś dwie godziny. Ech, i tak pewnie nie uwierzycie...

        Skomentuj

        • Asiaczek
          Seksualnie Niewyżyty
          • Apr 2006
          • 218

          #19
          Tak na prawde to jeszcze żadnego dlugodystansowego orala nie odbyliśmy ...zazwyczaj to 10 - 15 minutek...ale z chcia chcialabym pobic rekord poprzednika i przezyc 3 godzinna minetke
          "Jestem pułapką w pułapce, zamieszkiwanym mieszkańcem, obejmowanym objęciem, pytaniem na odpowiedz na pytanie".
          W. Szymborska

          Skomentuj

          • Korndravin
            Świętoszek
            • Oct 2005
            • 29

            #20
            A ja tego z zegarkiem w reku nie robie wiec wam nie powiem

            Skomentuj

            • malinkaa7
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2006
              • 242

              #21
              e-rotmantic podziwiam za wytrwałość ! Hmm ciekawy pomysł..dwie godziny pieścić ustami swojego partnera mogłobybyć superaśnie! Napewno spróbuję, ale czy on dałby rade tyle czasu, trzeba by sie nieźle wczuć kiedy przestać na chwilke by za szybko nie trysnął itp.. ale 2h to naprawdę mega długo

              Skomentuj

              • e-rotmantic
                Perwers
                • Jun 2005
                • 1556

                #22
                Napisał malinkaa7
                e-rotmantic podziwiam za wytrwałość ! Hmm ciekawy pomysł..dwie godziny pieścić ustami swojego partnera mogłobybyć superaśnie! Napewno spróbuję, ale czy on dałby rade tyle czasu, trzeba by sie nieźle wczuć kiedy przestać na chwilke by za szybko nie trysnął itp.. ale 2h to naprawdę mega długo
                Gdy pierwszy raz doświadczyłem seksu oralnego, byłem bardzo zaskoczony tym, że o ile kobieta pieści mnie w spokojnym tempie, to nie ma najmniejszego problemu, żeby wytrzymać. Czytałem gdzieś również, że dotyczy to większości facetów. Jest nam o wiele łatwiej wytrzymać bez wytrysku seks oralny niż stosunek.
                Inna sprawa to dyskomfort osoby czynnej w seksie oralnym. Po dłuższym czasie, zarówno w przypadku minetki jak i loda, naprawdę zaczyna boleć szczęka, tudzież język. Jednak trening czyni mistrza. Poza tym, obie strony muszą to naprawdę lubić, żeby tyle czasu wytrwać i żeby ów akt się nie znudził.

                Skomentuj

                • Ola
                  Świętoszek
                  • Jul 2006
                  • 9

                  #23
                  Lubimy bawić się sobą dość długo od 30 min czasem do 3 godz aż

                  Skomentuj

                  • padme
                    Erotoman
                    • Mar 2006
                    • 666

                    #24
                    około 30 minut
                    "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

                    Skomentuj

                    • L!L!
                      Świętoszek
                      • Jul 2006
                      • 6

                      #25
                      Jesli chodzi o lodzika to zalezy czy najdluzej to chyba bawiłam sie jakieś 30-40min bo nie wytrzymywał;]ale to różnie bywa.Za to moje kochanie zawsze obdarowuje mnie baaardzio długimi pieszczotamiKCM:*

                      Skomentuj

                      • arbder
                        Ocieracz
                        • Aug 2006
                        • 108

                        #26
                        Jako wielki wielbiciel minetki, mógłbym to robić całą noc. Na szczęście/nieszczęście, moja kobieta po pewnym czasie jest z reguły tak rozpalona, że siłą nadziewa się na mnie. Czasami jednak potrafimy wytrzymać nawet ponad godzinę, szczególnie jeśli do języka dołączę palce.

                        Skomentuj

                        • filips
                          Świętoszek
                          • Sep 2006
                          • 5

                          #27
                          Moja Niunia po 15 minutach już nie wytrzymuję i błaga żebym przestał

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #28
                            Trwają zwykle długo, bo jest to coś co bardzo lubię i robić i mieć robione.
                            Bywało- sentymentalna łza się w oku kręci- że całą noc.
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • mati24
                              Świętoszek
                              • Oct 2006
                              • 9

                              #29
                              Moje sesje oralne zalezą od wymagan partnerki tzn. zalezy czy partnerka potrzebuje duzo pieszczot czy mało.Zdarzały się takie dziewczyny które po 5min dostawała juz Orgazm a zdarzało się takie które trzeba było zaspakajac po 25-40min.Przeciętnie 25min.

                              Skomentuj

                              • hefalumpka
                                Ocieracz
                                • Jan 2006
                                • 146

                                #30
                                narazie 30 minut bo dopiero mnie do tego przekonal a wiadomo -pierwsze razy trwaja krotko. Ale ja go potrafie oralnie piescic nawet godzine Przerywajac i droczac sie (hehe - biedaczysko)
                                Pokój bez ksiazek jest niczym ciało bez duszy...

                                Skomentuj

                                Working...