W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks bez zobowiązań

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jeefo
    Świętoszek
    • Aug 2005
    • 31

    #46
    Tak teraz ja sie z Tiba zgadam Hefalumpko ,nigdy w zyciu nie zrobiłabym tego z jakims nieznajomym :/ mam do tego wstręt :/

    Skomentuj

    • Bystry
      Ocieracz
      • Jan 2006
      • 142

      #47
      ja teraz bym sie na to nie pisal ... bo to jest sex=milość przynajmniej ja to tak rozumiem majac 15 lat czyli ze to sie robi z milosci a nie z przyjemnosci ale i to tez

      Skomentuj

      • romoo
        Wspomógł BT
        • Mar 2006
        • 205

        #48
        Hey hey e yeh. Sex bez miłości. Jeżeli lubicie szybką jazdę byle czym to ok, adrenalina zawsze jest na topie. Mam jednak pytanie co dokładnie lubicie w tym. Bo mi się to kojarzy ze stratą paru godzinek, orgazmem, nową znajomością. Jednak czas dla mnie to pieniądz a jak chcę stracić czas to wolę coś wciągnąć rurką. Bo nie chciał bym się pewnego dnia dowiedzieć ża dziewczyna mnie czymś obdarowała a one mogą dużo dać za free, a jakoś za****ście mi fajnie z tym co mam. seks bez zobowiązań można tylko w odległej okolicy w innym przypadku nie wyobrażam sobie tego, no bo niby jak?
        After Forever

        Skomentuj

        • Hagnos
          Świntuszek
          • Apr 2006
          • 98

          #49
          Napisał rojze
          Ja tam uważam, że każdy robi to co lubi... na własną odpowiedzialność.
          Ładnie powiedział Woody Allen: "Seks bez miłości to puste doświadczenie. Ale wśród pustych doświadczeń to jedno z najlepszych."

          i pod tym postem podpisze sie z ogromna przyjemnoscia. mysle dokladnie to samo.

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #50
            Napisał romoo
            Mam jednak pytanie co dokładnie lubicie w tym.
            Co w tym lubię? To w sumie łatwe do wyjaśnienia: jeśli chcę się czasem napić piwa, to nie muszę od razu kupować całego browaru.
            Nie będąc w związku ma się po prostu czasem ochotę na seks. Jeśli na przeszkodzie nie stoją żadne względy moralne, to czemu tego nie zrobić?
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • darkbeast
              Świętoszek
              • Apr 2006
              • 20

              #51
              zdarzylo mi sie kilkakrotnie
              pytacie co w tym najbardziej kreci?
              jako chlopek moze dziwnie to okresle ale to szczera prawda:
              zawsze zdarzylo mi sie to kiedy czulem sie bardzo niekochany i zostawiony. nie zachowywalem sie jak sierota bo jedna dziewczyne poderwalem zaczepiajac ot tak, a inna kiedys poprostu zabralem na stopa. lata temu. i jakos tak samo wyszlo.... (wiec wykluczam ze zalapalem je na uczucia maciezynskie).

              porostu zaistniala sytuacja w ktorej kobieta mnie zaaprobowala tak jak jest w danym momencie - nie interesowala jej moja sytuacja, kasa, tylko to co jest miedzy nami.
              nie wazne czemu dalej nie wyszly z tego dluzsze zwiazki (przynajmniej z jednego moglo cos byc) - ale w danej chwili bylo to poczucie potrzebnosci, ciepla i wzajemnego oddania.
              i to bylow tym najwspanialsze.
              oczywiscie obie sytuacje nie byly szybkim numerem na dysko - o takich sytuacja sie nie wypowiadam.

              Skomentuj

              • Sasanka
                Ocieracz
                • Apr 2006
                • 132

                #52
                sex bez zobowiazan pozwalal mi zapomniec choc na chwile, jak bardzo jest samotne zycie we dwoje...

                Skomentuj

                • Stopa
                  Wspomógł BT
                  • Aug 2005
                  • 42

                  #53
                  Napisał rojze
                  Co w tym lubię? To w sumie łatwe do wyjaśnienia: jeśli chcę się czasem napić piwa, to nie muszę od razu kupować całego browaru.
                  Prawidlowo dobre podejscie ja doszedlem nawet dalej nie poznaje imienia laski z ktora mam przyjemnosc i nie podaje jej swojego mowie tylko ksywe ale prawie zawsze kazda traktoje jak ta jedyna i wybrana nigdy jak jakas k... ktora oszla do wyra bo czasam i mi sie zdaza ze i mnie jakas laska wyrwie na 1 noc ...
                  There are more things in Heaven and Earth,
                  Than are dreamt of in your philosophy.

                  Shakespeare

                  Skomentuj

                  • Bender
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 3026

                    #54
                    Odpowiem do tematu: bardzo przyjemna sprawa Wszystkoco trzeba, a nie mja koniecznosci zastanawiania sie o wiernosc, partnerstwo. Poprostu seks jak najdzie ochota. Ot taki wyzsyz poziom masturbacji

                    Update:
                    Moze zle sie wyrazilem... Dzis rozmyslalem troskze akurat na ten temat. I doszedlem do wnoisku ze seks bez zobowiazan nie jest duzo gorsyz od tego dla wzwiazku, z milosci. To cos takiego jak torcik bez wisienki lub i bez kropki.
                    Za to pocalunku, zwane potocznie slimakami, traca bardzo duzo... to juz nie jest to.
                    0statnio edytowany przez Bender; 22-04-06, 22:23.
                    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                    Billy Crystal

                    Skomentuj

                    • Bystry
                      Ocieracz
                      • Jan 2006
                      • 142

                      #55
                      dla mnie to troche nie tak .... bo nie mozna tego traktowac jak przyjemnosc ( to swoja droga ) ale to chyba sie robi z milosci czyz nie ? jezeli sie myle to mnie poprowcie

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #56
                        To sa inne rodzaje seksu troszke tzn z miloscia i bez. ALe oba sa przyjemne. Zanim nie sprobowalem tez mowilem ze trzeba uczucia. Nie trzeba
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        • nick
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Apr 2006
                          • 225

                          #57
                          ja akurat mam okazje na sex bez zobowizań, i niewiem czy pojsc na to, bedzie wtedy to moj pierwszy raz

                          Skomentuj

                          • Bystry
                            Ocieracz
                            • Jan 2006
                            • 142

                            #58
                            moze i fajne ale sex to milosc a nie zabawa przynajmniej dla mnie ...

                            Skomentuj

                            • piotrek820
                              Świętoszek
                              • Jul 2007
                              • 4

                              #59
                              Seks bez zobowiązań- dla przyjemności

                              Nie wiem jak to ujac, ale chodzi mi o to ze seks to tez potrzeba fizjologiczna. Marze zeby poznac dziewczyne, napic sie, pogadac a potem pojsc do lozka. Mam dziewczyne ale bardzo podnieca mnie wizja seksu z inna kobieta. Rowniez uwielbiam tzw:cyberki. Tyle ze ciezko poznac dziewczyne ktore wlaczy skype i kamerke i pojdzie ze mna na calosc. Jakies propozycje???

                              Skomentuj

                              • licealista89
                                Świętoszek
                                • Jul 2007
                                • 23

                                #60
                                trzeba mieć dobre koleżanki... znam takich kumpli co takie mają ... osobiście mi tego nie potrzeba ;]

                                Skomentuj

                                Working...