W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dlaczego mi się dziewczyna nie trafia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • analityk
    Ocieracz
    • Jul 2011
    • 188

    #46
    Napisał Sturmtiger
    Ja przecież wychodzę z domu. Tylko te laski co je mijam wówczas coś nie bardzo zorientowane na mnie.
    że nie chcą Cię poderwać i zrobić loda ?

    Skomentuj

    • Omnipotent
      Świntuszek
      • Sep 2012
      • 61

      #47
      Chłopie, wyjdź do ludzi. Nie mówię o stricte kobiecym towarzystwie, ale odwiedź jakąś imprezę, poznaj kogoś nowego, przełam się, zacznij zagajać. Z tego, co piszesz, straszny z Ciebie odludek. W dodatku o specyficznie "roszczeniowym" podejściu.

      Już to pisali, ale uproszczę - nie, w drodze po bułki do sklepu nie zatrzaśnie się z Tobą w windzie cycata blondyna po pigułce gwałtu.

      Zacznij też czytać. Jeśli rozmawiając z kobietami budujesz zdania niczym mistrz Yoda - będzie słabo.
      "Z tym lodem to jakaś ściema" - powiedział Kaj wychodząc z sypialni Królowej Śniegu

      Skomentuj

      • onneton
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2009
        • 311

        #48
        Napisał Omnipotent
        odwiedź jakąś imprezę, poznaj kogoś nowego
        Jeśli ktoś idzie do klubu lub dyskoteki w pojedynkę, to jaką szansę ma na poderwanie kobiety?
        Jaki procent kobiet chodzi do klubu lub dyskoteki w pojedynkę?

        Skomentuj

        • Omnipotent
          Świntuszek
          • Sep 2012
          • 61

          #49
          Niekoniecznie. Urodziny kolegi, wyjście z ludźmi z pracy/znajomymi ze studiów, cokolwiek dającego szanse na choćby minimalne powiększenie grona znajomych.

          Zamienienie kilku zdań z dziewczyną na imprezie nie jest wyzwaniem ponad siły, prawda? Szczególnie po kilku głębszych. Zapytanie gospodarza o jej namiary, choćby na FB (jeśli nie ma się odwagi zapytać jej, klasycznie, o numer podczas rozmowy w cztery oczy), zaczepienie, przypomnienie o sobie, dialog, sprawdzenie, czy nadaje się na podobnych falach, wyciągnięcie na herbatę. To jakieś rocket science?
          "Z tym lodem to jakaś ściema" - powiedział Kaj wychodząc z sypialni Królowej Śniegu

          Skomentuj

          • Sturmtiger
            Świętoszek
            • Nov 2015
            • 12

            #50
            Ale ja jestem persona non grata wszędzie. Skąd ja ci jakieś wyjścia wytrzasnę.

            Skomentuj

            • joedoe
              Perwers
              • Aug 2014
              • 1272

              #51
              Napisał onneton
              Jeśli ktoś idzie do klubu lub dyskoteki w pojedynkę, to jaką szansę ma na poderwanie kobiety?
              Jaki procent kobiet chodzi do klubu lub dyskoteki w pojedynkę?
              Nie chce mi sie szukac tego artykulu ale potwierdzal ze pojscie w pojedynke, pozniej zaczepienie samemu grupy dziewczyn to swiadectwo ze ma sie jaja a takich dziewczyny lubia.
              Ilu facetow odwazy sie podejsc samemu do grupy dziewczyn?

              Poza tym:
              Dziewczyny ZAWSZE sa w grupach, po to wymyslono techniki "izolacji" zeby jedną oddzielic od stada.
              Czy nie tak robią napastniki, lwy, wilki..?

              Skomentuj

              • Sturmtiger
                Świętoszek
                • Nov 2015
                • 12

                #52
                nie, w drodze po bułki do sklepu nie zatrzaśnie się z Tobą w windzie cycata blondyna po pigułce gwałtu.
                A dlaczego niby nie w czasie wyjścia po bułki do sklepu?? Skoro mi tak pasuje najbardziej. Jakaś normalna laska nie naćpana blondyna.

                Skomentuj

                Working...