W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Orgazm a wiek i doświadczenie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ewamaj
    Świętoszek
    • May 2007
    • 1

    #16
    hmm nie lubie sie udzielac na forum ale musze poniewaz jestem kobieta osiagajaca orgazmy sutkowe czesciej nawet niz pochwowe wiec starajcie sie faceci bo kobieta jak widac moze wkazdy sposob dojsc, masturbacja tez mi nie daje nic lechtaczke mam niewrazliwa(moze na zasadzie kompensacji dostalam ten orgazm sutkowy od natury?i tez nie cierpie jak facet dopytuje sie wczasie stosunku czy juz doszlam sex jest mily i tak z orgazmem czy bez

    Skomentuj

    • nieznajoma90
      Świętoszek
      • Jul 2007
      • 12

      #17
      to zależy od kobiety, ale mnie mój chłopak nigdy nie doprowadził do orgazmu poprzez pieszczenie piersi. Takie życie
      Nie mów mi jak mam życ, bo nie będziesz za mnie umierał...

      Skomentuj

      • DjZyxxyz
        Świętoszek
        • Apr 2007
        • 10

        #18
        Oczwiśccie: Trudno jest dobrowadzic dziewczynę do orgazmu przez piesczoty piersi szyi i pocałunek

        Skomentuj

        • Poli
          Ocieracz
          • Jan 2007
          • 167

          #19
          Akurat jesli chodzi o kobiety to doswiadczenie i wiek ma bardzo duze znaczenie !
          Zauwazam sama na sobie,ze wraz z wiekiem czuje coraz bardziej silniejszy pociag seksualny. Na pewno dochodze o wile czesciej niz za mlodu.

          Co do orgazmu sutkowego nigdy takiego nie przezylam chociaz pieszczenie brodawek sprawia mi ogromna przyjemnosc i zawsze wtedy szybciej dochodze.

          Skomentuj

          • man_in_black
            Świntuszek
            • Feb 2007
            • 88

            #20
            to jest temat rzeka ile kobiet tyle sposobów na orgazm. moja nie lubi pieszczenia piersi, ale ma orgazm łechtaczkowy i co zrobić. sama ruchawka ją nie rusza.

            Skomentuj

            • ktos69
              Erotoman
              • May 2007
              • 757

              #21
              nie będę zakładał oddzielnego tematu tylko napiszę tu:
              od niedawna pieszczę się 'tak zaawansowanie' z moją dziewczyną... zajmuję się jej łechtaczką palcem i dopiero po bodajże 4 takiej zabawie miała orgazm... Powiem tylko że był to jej pierwszy w życiu. Czy to znaczy, że teraz podczas seksu będzie osiągać pełną satysfakcję czy na początku jeszcze niekoniecznie? (zaznaczę tylko że jest dziewicą ale niebawem planujemy zacząć się kochać)

              Skomentuj

              • man_in_black
                Świntuszek
                • Feb 2007
                • 88

                #22
                Ktos69
                Może mieć od razu, ale nie na 100% przerwaniu błony nieraz może towarzyszyć ból i przyjemności nie będzie, na pewno strach przed tym pierwszym razem też nie pomoże. Musisz bracie przeczytać trochę na temat pierwszego razu w literaturze, ja tak zrobiłem. Nie rozpisuje się, bo to długi temat. Pamiętaj, że kobieta nie będzie pamiętać, jakie, z kim miała stosunki, ale zawsze będzie pamiętać pierwszy. Można to zepsuć i może to wpłynąć na jej życie sexualne. A jak się jeszcze nie bzykaliście, to skąd, kto ma wiedzieć, w jaki sposób będzie mieć orgazm?? Z kart to wywróżyć? Niektóre kobiety przez całe życie nie mają orgazmu inne w specyficznych pozycjach, okolicznościach itd. Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Np. moja żona mało prawdopodobne by miała kiedykolwiek orgazm pochwowy, zawsze musi się sama, lub przeze mnie być pieszczona podczas stosunku w łechtaczkę. Są oczywiście pozycje, podczas których jest ona stymulowana przez członka lub jądra - ale kochaj się człowieku zawsze tak samo
                Więc nie panikuj
                0statnio edytowany przez man_in_black; 09-07-07, 23:48.

                Skomentuj

                • ktos69
                  Erotoman
                  • May 2007
                  • 757

                  #23
                  spoko myślę, że nie zepsujemy tego, bo naprawdę się kochamy, ona ma prawie 17 lat i jest ze mną już 8 miesięcy, jeszcze nigdy nie była tyle z chłopakiem (z resztą ja z żadną dziewczyną też nie) i to ja ją "wprowadziłem" do tego świata miłości, pieszczot i erotyki. Jestem pierwszym chłopakiem, z którym się całowała z jęzorkiem, pierwszym, który pieścił jej piersi i muszelkę i pierwszym, który doprowadził ją do orgazmu. Myślę, że sytuacja się świetnie rozwija, bo na początku naszego związku nawet nie chciała się całować tak namiętniej (nie mówiąc o pieszczotach) a z czasem bez żadnego nacisku wszystko przychodziło jakoś tak spontanicznie, samo. Teraz jest bardzo chętna jeśli chodzi o pieszczoty, a z racji że są wakacje myślę że nasz pierwszy raz się zbliża dużymi krokami... Z resztą często o tym rozmawiamy i wiem że oboje tego chcemy. Będę bardzo ostrożny i delikatny i mam nadzieję, że będzie to wspaniałe przeżycie i zapamięta to do końca życia

                  uhh rozpisałem sie troszke sorka hehe
                  pzdr

                  Skomentuj

                  • man_in_black
                    Świntuszek
                    • Feb 2007
                    • 88

                    #24
                    Pamiętaj nic na siłę (muszę to zrobić) to musi być chwila, atmosfera, itd.. Zobaczysz to będzie COŚ. Ja za pierwszym razem skończyłem zanim moja zrobiła się mokra, ale co z tego? Robicie to z miłości a tu działają inne reguły

                    Skomentuj

                    Working...