Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 06-12-12, 13:14   #1
Sebastian1975
Świętoszek

Nagle pojawiające się pożądanie
Witajcie,

czy, a może jak często, zdarzyło Wam się zapragnąć osoby, o której początkowo myśleliście, że jest totalnie nie w Waszym typie i w ogóle Wam się nie podobała. Nawet do tego stopnia, że myśleliście, że palcem nie możecie jej dotknąć... A jednak, z czasem wszystko się zmieniło... Jestem ciekaw na skutek czego...

Ja niedawno byłem w relacji (miał być związek... nie wyszło) z dziewczyną, która była w ogóle nie w moim typie, ja myślałem, że bym jej nigdy nie zaczepił, nie poderwał, palcem nie dotknął. Ona zrobiła to pierwsza, a ponieważ tłumy lasek się za mną nie uganiały (czego żałuję ), była miła, dzwoniła, to jakoś się to potoczyło i z czasem się zakochałem i czułem silne pożądanie... Zmiana była taka, że o ile, że przy pierwszych dwóch razach nawet mi kiepsko stawał na jej widok, a później... gdy tylko zaczynałem się z nią całować, to stawał mi natychmiast i chciałem się kochać prawie, że bez przerwy, i to z czasem więcej... i więcej inna rzecz, że dla niej raz lub max 2 razy dziennie to i tak było dużo... bo miała raczej mały temperament. I nie wiem, kiedy jak i dlaczego zacząłem coś do niej czuć... buzia była bardzo nie w moim typie, włosy krótkie, a jednak... wbrew moim przekonaniom zdarzył się romans...

pozdrawiam
Sebastian
Sebastian1975 jest offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 13:50   #2
znowuzapilem
Banned

Ja tak miałem po alkoholu
znowuzapilem jest offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 13:56   #3
Sebastian1975
Świętoszek

Rzecz w tym, że ja bylem
trzeźwy i w stanie czuwania (czyli nie hipnozy, a przynajmniej nic o tym nie wiem...)
Sebastian1975 jest offline   Reply With Quote
Old 12-12-12, 17:06   #4
pixieee88
Banned

Wypowiem się jako kobieta: ja tak chyba nie miałam, natomiast jeden kolega mojego chłopaka niby mu podpowiada, że po co on jest ze mną, że on woli szczuplejsze laseczki i opalone, a jak tylko do nas przychodzi, widzę, że na mnie leci.
pixieee88 jest offline   Reply With Quote
Old 13-12-12, 11:27   #5
arbder
Ocieracz

Tak to już życiu bywa. Bardzo często nasze partnerki są zupełnym przeciwieństwem wymarzonego ideału, a i tak nie zamienilibyśmy ich na żadną inną. Wychodzi na to, że jednak faceci nie tylko na wygląd zwracają uwagę.
arbder jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS

Tags
pożądanie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania