W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Cięzki temat - ukrywanie biseksualizmu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lucas7911
    Świętoszek
    • Jun 2016
    • 29

    Cięzki temat - ukrywanie biseksualizmu

    Jakie jest wasze zdanie, u mnie ta świadomość że pociągają mnie również mężczyźni przyszła dosyć późno - miałem już 35 lat a 12 lat byłem po ślubie, wiem na 100% że nie mógł bym się przyznać w domu żonie do tego - to równało by się z końcem związku, rodziny itd: Więc muszę się z tym ukrywać , a ewentualne spotkania/kontakty mieć w głowie jako zdradę - jak to jest u was
  • prezes 1984
    Świętoszek
    • Aug 2012
    • 18

    #2
    Witam, rozumiem cie, ja trochę inaczej bo w młodości miałem kontakt mm już, później na długie lata spokój z tematem, między czasie ślub, dziecko itd, ale od tego nie da się uciec i jakieś 5 lat temu, temat powrócił. Zaczęło się od filmów, później czat, następnie profil na portalach i jakieś 2 lata temu wróciłem do spotkan mm, na początku oral i tak poszło, oczywiście pełna dyskrecja aby się nie wydało i tak trwam w tym, ale co raz ciężej to ukryć

    Skomentuj

    • switcher
      Świętoszek
      • Jun 2023
      • 10

      #3
      Witam, jestem w podobnej sytuacji lecz o krok dalej. Moja partnerka wie ze lubie zabawki analne w swoim kierunku itp. Kiedys zartobliwie cos wspominala czy nie wolalbym zywego itp ale olewalem to. Dzis jakos temat sie nawinal i sie zapytala czy jestem bi. Powiedzialem jej ze w trakcie podniecenie czasami o tym mysle, ale wiem ze bym sie nie odwazył. Powiedziala mi ze raz w dupe to nie ***** i ze moge sprobowac. Mialem miekke nogi, mega zawstydzony, a ona ze wiedziala juz od jakiegos czasu ze mam takie ciagaty przez te zabawki itp i ze dobrze ze w koncu na szczerosc sie wzialem. Temat sie zakonczyl przez inne zajecia... Nie wiem co teraz zrobic, czy dac jej czas, czy krecic srube dalej i gadac na ten temat, czy odpuscic... Kto mial taka sytuacje prosze o wymiane doswiadczen

      Skomentuj

      • lucas7911
        Świętoszek
        • Jun 2016
        • 29

        #4
        Napisał prezes 1984
        Witam, rozumiem cie, ja trochę inaczej bo w młodości miałem kontakt mm już, później na długie lata spokój z tematem, między czasie ślub, dziecko itd, ale od tego nie da się uciec i jakieś 5 lat temu, temat powrócił. Zaczęło się od filmów, później czat, następnie profil na portalach i jakieś 2 lata temu wróciłem do spotkan mm, na początku oral i tak poszło, oczywiście pełna dyskrecja aby się nie wydało i tak trwam w tym, ale co raz ciężej to ukryć
        Ja w młodości niczego nie podejrzewałem, może jakieś zabawy jak sobie przypomnę to gdzieś z daleko obok tego tematu byly, ale nigdy ze świadomością że mógłbym mieć inną orientację

        Skomentuj

        Working...