W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak urozmaicić seks???!!!!

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Blondyneczka2
    Świętoszek
    • Mar 2006
    • 2

    Jak urozmaicić seks???!!!!

    witam! mój mąż chce spuszczac mi się do buzi-ja tego nie chce ! czy muszę to robić? cały czas sie o to kłucimy. jak można inaczej urozmaićić monotonie sexu?
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    Sorry, ale nie mam czasu na pisanie dzis. Przeszukaj forum, bylo sporo pomysłow. Szczególnie dział z fantazjami
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • romek-90-ols
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2005
      • 198

      #3
      po pierwsze jak tego niechcesz to chyba oczywiste ze nie musisz tego robić
      po drugie nie "spuszczać" ale kończyć finiszować dochodzić tudzierz milion innych słów określających to samo a brzmiących ładniej
      po trzecie twój nick mówi sam za siebie:p
      po czwarte jak już wujek Bender powiedział jest milion innych tematów w których możesz znaleść porady jak urozmaicić stosunek... po co zaśmiecać forum jak wystarczy poszukać?
      po piąte proponuje zamknąć temat:]
      pzdr. romek
      niech kaczyński urośnie
      WITAM PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE

      Skomentuj

      • Blondyneczka2
        Świętoszek
        • Mar 2006
        • 2

        #4
        Widze ze ladnie tu witanie nowych jak chcecie to go zamknijcie a slowo spuszczac sie jest slowem powszechnym wiec nie widze tu zadnego problemu napewno wiekszosc uzywa tego slowa i jeszcze jedno przeszukiwalam forum i jak bym cos znalazla nowego postu bym nie zakladala pozatym jest tu duzo postow a ja zbytnio nie mam czasu pozdrawiam

        Skomentuj

        • Luk
          Erotoman
          • Feb 2006
          • 427

          #5
          brzydzisz sie go?

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5252

            #6
            Proponuję zajrzeć do działu " Kamasutra " i troszkę się porozglądać

            A co do finału w ustach - cóż, nie każda kobieta to lubi. Może spróbuj troszkę urozmaicić petting, pieszczoty manualne itp? Mnie np. bardzo kręci, kiedy kobieta pieści mnie na zmianę dłonią i ustami.

            Niegdyś na stronie durex.pl była cała masa fajnych porad, ale od czasu gdy zmienili design - kompletne dno się z tego zrobiło

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            • OMFG
              Erotoman
              • Mar 2006
              • 613

              #7
              Napisał Blondyneczka2
              spuszczac sie jest slowem powszechnym wiec nie widze tu zadnego problemu napewno wiekszosc uzywa tego slowa
              Skoro spuszczanie jest tak powszechne i ogolnie stosowane to nie wiem dlaczego tak sie przed tym wzbraniasz, przecierz to tylko sperma sam czasami lubie jej sprobowac

              Skomentuj

              • Księciunio
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2005
                • 348

                #8
                a moze powinnas uzyc jakic gadżetów ?? moze to poprawi wasze wspolzycie
                Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

                Skomentuj

                Working...