W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czemu moja Niuńka strac***e sie spermy?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • KapitanItalia
    Świętoszek
    • Mar 2006
    • 12

    Czemu moja Niuńka strac***e sie spermy?

    Bo gdy trafi do wnetrza kobiety moze spowodować ciążę. I to chyba ją badzo przestrasza. Ale nie tylko może nie lubi smaku, jeżeli połyka, Nie chciałbyś?, żeby Twoja dziewczyna była taka gorąca jak moja nie dawaj jej do łykania psiora
    p.s ale tak serio jak zmienic jak namowic, przekonac do białej cieczy.?
    Na Ziemi Świętej opór trwa od prawie 50 ciu lat .Walcząc w obronie swoich ziem wciąż Palestyny płynie krew. Intifada, Intifada
    aż do zwycięstwa.
  • muminek007
    Świętoszek
    • Jan 2006
    • 35

    #2
    stary najpierw naucz sie dobrze składac wyrazy, zeby tworzyły jakies logiczne zdanie....taka jest moja rada

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5252

      #3
      Jak namówić?
      Trudna sprawa - wszystko leży w psychice Jeśli sama nie ma na to chęci, to nagabywanie wywoła reakcję zupełnie odwrotną - zniechęci się jeszcze bardziej.
      Pierwsze co mi przychodzi do głowy to zmiana diety - wcinaj owoce, pij soki, przestań palić jeśli palisz - nawet robiąc Ci francuza na pewno czuje smak - więc jego zmianę (na lepsze, oczywiście ) odczuje tym bardziej.
      No i tak później ... wiesz, kobiety są ciekawskimi stworzeniami; niewykluczone, że sama się zainteresuje

      Tylko - nic na siłę.

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • tabula rasa
        Erotoman
        • Jul 2005
        • 640

        #4
        Nie będzie się "strachować" jak dasz dobry przykład i najpierw sam wypijesz,wjedziesz jej na ambicję i będzie bez wyjścia.
        Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

        Skomentuj

        • blood_17
          Ocieracz
          • Jan 2006
          • 96

          #5
          daj jej trochę czasu ;D sama do wszystkiego dojdzie =)
          huh ;-)

          Moja Maleńka Asienkaaa ;****

          Skomentuj

          • black_rider
            Ocieracz
            • Nov 2005
            • 129

            #6
            jedzenie owocow nic ci nie pomoze bo tym laksi nie przekonasz..
            trzeba pogodzic sie z tym ze nie wszystkie dziewczyny lubia spijać spermę , tak jak neiw szystkie lubia anal oral itd ,.. trafil ci sie taki okaZ TRUDNO

            Skomentuj

            Working...