W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks kontra okulary - co z nimi zrobić?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Amorous
    Świętoszek
    • Apr 2011
    • 19

    #16
    Również noszę soczewki, ale gdy uprawiamy seks po przebudzeniu i jeszcze ich nie mam, to... nawet tego nie zauważam. A wadę mam nienajmniejszą, -2,5 dioptrii.

    Skomentuj

    • kakaroto
      Świętoszek
      • May 2012
      • 15

      #17
      Oboje nosimy okulary, z tym, że ja mam małą wadę i nie czuję dużej różnicy bez nich. Natomiast dziewczyna ma już stosunkowo sporą i podczas zabawy i tak zdejmuje ze względu na wygodę. A bez nich i tak coś tam chyba widzi.

      Skomentuj

      • Nolaan

        #18
        Lądują na stoliku przy wyrku i to w miarę szybko coby nie uszkodzić. Przeszkadzają i w diabły niewygodne są, poza tym jak Red nadmieniła, mają tendencję do poślizgu i ciągłe poprawiania mnie wytrąca z równowagi bardzo.

        Skomentuj

        • Kalilah
          Administrator
          • Mar 2012
          • 2723

          #19
          Ogólnie nie noszę okularów, ale czasem zakładam specjalnie do zabaw oralnych, później raczej zdejmuję.
          Wyjątkiem jest szybki seks np w biurze, na stojąco. Wtedy dalej bawię się w sekretarkę
          My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

          Regulamin forum

          Skomentuj

          • słowenka
            Seksualnie Niewyżyty
            • Aug 2011
            • 259

            #20
            On ściąga, ja noszę soczewki.

            Skomentuj

            • Maryja_dziewica
              Perwers
              • Nov 2011
              • 902

              #21
              Jakoś nie widzi mi się niewiele widzieć w trakcie seksu, dlatego muszę jak najszybciej znaleźć soczewki idealne. Bez żadnego wspomagania czułabym duży dyskomfort. Ja też będę chciała sobie popatrzeć.
              "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

              Skomentuj

              • Kalilah
                Administrator
                • Mar 2012
                • 2723

                #22
                Mary - Pobożna kobieta wzrok odwraca i za ojczyznę!
                Jak sobie te soczewki kupisz, to jeszcze być coś zobaczyła przypadkiem, a tak nie przystoi
                Jeśli bez nich jeszcze możesz rozpoznać, które to Twój partner, to jakoś to będzie
                My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                Regulamin forum

                Skomentuj

                • Maryja_dziewica
                  Perwers
                  • Nov 2011
                  • 902

                  #23
                  Żebym chociaż była patriotką Już kupiłam, ale nie spełniają moich dziewiczych wymagań, a co by było po rozdziewiczeniu?

                  KP, takie zwiedzanie byłoby dla mnie traumą
                  "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                  Skomentuj

                  • KP
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Nov 2010
                    • 301

                    #24
                    Maryjo, a myślisz, że dla mnie nie było? Niestety szkła nie dały się naprawić super-ekspresowo domowymi ani hostelowymi sposobami, a na miejscu nowe szkła to spory wydatek był. Ale narobiłem zdjęć i potem sobie obejrzałem. Dało radę
                    Nothing's wrong today.

                    'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

                    Skomentuj

                    • Maryja_dziewica
                      Perwers
                      • Nov 2011
                      • 902

                      #25
                      Myślę, że nie znam twojej wady. Pół biedy, jeśli ma się towarzystwo. Gdybym skończyła tak sama, to bym się załamała. ******* mieć kreci wzrok.
                      "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                      Skomentuj

                      • Attyla
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Apr 2012
                        • 235

                        #26
                        Do seksu okulary są zbędne...instynkt jest ślepy i popycha ludzi ku sobie ....a jak fajnie jest jak para ma zawiązane oczy i nikt nic nie widzi
                        "Człowiek jest tyle wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

                        Skomentuj

                        • Maryja_dziewica
                          Perwers
                          • Nov 2011
                          • 902

                          #27
                          A jesteś krótkowidzem, że się mądrzysz?
                          "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                          Skomentuj

                          • KP
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Nov 2010
                            • 301

                            #28
                            Mam -2,25 w obydwu oczach, wtedy było około po -2,00. Ostro widzę bez okularów na odległość ok. 30 cm.
                            Nothing's wrong today.

                            'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

                            Skomentuj

                            • Attyla
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Apr 2012
                              • 235

                              #29
                              Napisał Maryja_dziewica
                              A jesteś krótkowidzem, że się mądrzysz?
                              A to nie jest temat dla krótkowidzów tylko dla tych co mają okulary i się bzykają...
                              "Człowiek jest tyle wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

                              Skomentuj

                              • Maryja_dziewica
                                Perwers
                                • Nov 2011
                                • 902

                                #30
                                Dla krótkowidzów, którzy się bzykają ty lanserze zerowcu kujonkowcu
                                "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                                Skomentuj

                                Working...