W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co robicie gdy macie wzwod w nieodpowiednim momencie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paul111
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2005
    • 234

    Co robicie gdy macie wzwod w nieodpowiednim momencie?

    Co robicie gdy nagle Wam staje np. rano przy rodzicach albo w szkole, pracy, u znajomych itp. jeżeli wzwód jest "mimowlony", niechciany i nagły??? Co robicie żeby Wam "oddstał" a może nic nie robicie i się tego nie wstydzicie?? Ja np. myśle wtedy o koszykówce (wiem że dziwne, ale gdy wyobrażam sobie jakieś akcje na kosza to rzeczywiście mi oddstaje) A wy?
    I just wanna live ...
  • gucio5tys
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1075

    #2
    macam pierś koleżanki :>
    Alkohol - typowy rozluźniacz języka
    "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
    Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

    Skomentuj

    • TRS Broskow
      Perwers
      • Dec 2005
      • 961

      #3
      jak mi staje to w spodniach niewidać, mam wzwód bardzo pionowy , tak że nic od ciała nieodstaje, w gatkach też się nieżuca w oczy, no chyba że to sa bokserki, dlatego ich nienoszę

      Skomentuj

      • sexstudent
        Świętoszek
        • Nov 2005
        • 23

        #4
        Mnie to nie przeszkadza. Niech się mury pną do góry...

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5252

          #5
          Nie wiem, nie miewałem raczej podobnej sytuacji. Ale dobrym remedium - w razie czego - jest chyba myślenie o czymś zupełnie niezwiązanym z erotyką - w Twoim wypadku jest to koszykówka, ja zwyczajowo myślałem o meblach...

          Kiedyś nawet bawiliśmy się ze znajomą - ona próbowała mnie stymulować, ja zaś starałem się myśleć o wszystkim tylko nie o seksie. Cóż, nie zawsze się udawało ;]

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          • Tilia
            Erotoman
            • Feb 2005
            • 560

            #6
            "macam pierś koleżanki"

            I od tego Ci opada? Atrakcyjna ta koleżanka musi być.

            __________________________________________________ __

            "ja zwyczajowo myślałem o meblach"

            O tapczanie, łózku, wersalce itp?
            To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

            Kto ma cycki, ten rządzi!

            Skomentuj

            • gucio5tys
              Perwers
              • Dec 2005
              • 1075

              #7
              Napisał Tilia
              "macam pierś koleżanki"

              I od tego Ci opada? Atrakcyjna ta koleżanka musi być.
              Nie napisałem, że przez to opada mi penis. Jest dość atrakcyjna, a że pozwoliła dotknąć mi swoją pierś to czemu miałbym nie skorzystać?
              Odpowiedzi udzieliłem na 50% pytania :>

              Wiele moich koleżanek kiedy na mnie siada (i to dość w dziwnych pozycjach....) bądz kiedy ocierają się o mnie, pytają się już czy mi stoi penis

              Co mam robić? Udawać, że nie stnął? :> Prowokatorki :>
              0statnio edytowany przez gucio5tys; 12-01-06, 22:47.
              Alkohol - typowy rozluźniacz języka
              "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
              Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

              Skomentuj

              • Raine
                Administrator
                • Feb 2005
                • 5252

                #8
                Hm. Powtarzane w myślach (namolny_mode) wyrażenie "mahoniowe meble" potrafi zdziałać cuda... polecane przez najlepszych wzwodowców

                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                Regulamin Forum.

                Skomentuj

                • MailMan
                  Świętoszek
                  • Jan 2006
                  • 22

                  #9
                  Ja powtarzam sobie:
                  Kod:
                  mv /cialo/penis/wzwod /dev/null
                  Pomaga.
                  MailMan --- wróg maili.
                  Nie mam nic wspólnego z strajkiem pocztowców.

                  Skomentuj

                  • DajMiTęNoc
                    Perwers
                    • May 2005
                    • 1153

                    #10
                    No to ja się rozpiszę
                    Ja raczej nie mnie wam takich sytuacji, mimo wolnych, że staje bez przyczyny

                    Ale jak już to

                    - jeśli w miejscu pełnych ludzi (np. restauracja, autobus, pociąg)staram się go wziąść miedzy brzuch a pasek od spodni mniej widać. Wystoi się wystoi i opadnie kiedyś w końcu

                    -Jeśli miejsce gdzie można zapalić to gdy czuję, że zaczynam się podniecać to pale fajka, wtedy się uspokajam i przechodzi

                    To były przykłady mimowolne.


                    A jak kobieta mnie podnieci :

                    Zauważyłem, że jeśli kobiety specjalnie drażnią się i wywołują podniecenie to lubią obserwować gdy staje kilka przykładów

                    Kilka krepujących sytuacji jakie miałem.
                    - jak byłem z moją byłą na spacerze było ciepło Ja w bokserkach i spodenkach w lato wtedy było krępujące gdy w parku pełno ludzi. Bo spodenki szerokie, to nie spodnie i widać. Ale opanowaliśmy to usiadłem na ławce a ona usiadła mi na kolanach i nikt nie widział a ona czuła jak na mnie działa.

                    - Z jedno z moich znajomych(z którymi łąńczy mnie seks koleżeński) gdy byłem u niej w akademiku na imprezie. Kupa jej znajomych Ona siedzi na łóżku a Ja leże i moja głowa na jej nogach, głaskała mnie delikatnie i drapała w ręce strasznie mnie jarało to. I chciałem wyść na fajka żeby przeszło Ona widziała i kazała leżeć jej znajoma to widziała ale się tylko uśmiechnęła. Gdy zauważyła że już przechodzi dopiero wyszliśmy zapalić na korytarz.

                    -Ostatnia moja kobieta lubiła patrzeć gdy mam wzwód. Jak widziała jak na mnie działa luzowała mi pasek od spodni i rozpinała dwa pierwsze guziki. Wsuwała rączkę pod spodnie i go pieściła a ja ją przytulałem nikt nie widział. Najgorzej było na obiedzie u niej domu gdy wszyscy siedzą przy stole a ona mnie dotykała pod stołem nogą. Ja się podnieciłem a Ona zaraz pyta się czy idziemy się przejść. Głupio było wstać od stołu i mówię, że czekaj zapale fajka

                    - A jeszcze na dyskotekach gdy tańczy się zjakoś laską a ona ociera się pupcią o mojego małego to też zdeka krępujące gdy się podniece.



                    Zresztą Jak kuba bogu tak bóg kubie. Ja też lubię wywoływać podniecenie u swych kobiet w miejscu gdzie nie mogą zareagować gdy tylko ja mogę je dotykać.


                    Lubię przy kasie gdzie w kolejce pełno ludzi dotykać kobietę z która jestem. Rozpina się np. kurtkę by wisiała luźno i zasłaniała podchodzi się blisko do swojej kobiety i pieści się jej pupcie albo plecy można dotykać jej wew. strony ud od tyłu, pocierać pussy przez spodnie. Zanim podejdziemy do kasy to ona czerwona cała i nie wie co powiedzieć

                    Ostatnia kobieta z która byłem rozmawiała z moją starszą oparta o futryne moich drzwi ja niby, że zakładam buty u siebie w pokoju (bo zaraz wychodziliśmy)byłem tuż za nią i pieściłem ją z tyłu. Też była nieźle zakłopotana



                    Ogólnie spoko są takie akcje gdy ja drażnię się z kobietą albo ona z mną(wywołujemy u siebie podniecenie w miejscach publicznych robimy apetytu, a później myśli się jak by tu zaraz gdzieś się ukryć i się kochać a nie ma takiej opcji)



                    Znów z szedłem z tematu ale rozpisałem się ogólnie o podnieceniu
                    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                    Skomentuj

                    • gucio5tys
                      Perwers
                      • Dec 2005
                      • 1075

                      #11
                      Napisał MailMan
                      Ja powtarzam sobie:
                      Kod:
                      mv /cialo/penis/wzwod /dev/null
                      Pomaga.
                      do /dev/null? to musi być straszne. nie lepiej do /home/tmp? :>
                      Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                      "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                      Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                      Skomentuj

                      • Tilia
                        Erotoman
                        • Feb 2005
                        • 560

                        #12
                        "Wiele moich koleżanek kiedy na mnie siada (i to dość w dziwnych pozycjach....) bądz kiedy ocierają się o mnie, pytają się już czy mi stoi penis"

                        Wyjaśnij im, że jak chcą być skuteczne, to muszą siadać twarzą do Ciebie.

                        __________________________________________________ _______________

                        "do /dev/null? to musi być straszne. nie lepiej do /home/tmp? "

                        A co jest strasznego w "mv" Straszne to mogłoby byc: rm /cialo/penis
                        To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                        Kto ma cycki, ten rządzi!

                        Skomentuj

                        • Niki
                          Ocieracz
                          • Nov 2005
                          • 109

                          #13
                          Jak mojemu chlopakowi tak samoistnie stał rano po przebudzeniu to mielismy taki sposob ...............
                          sexik na miły poczatek dnia!

                          Skomentuj

                          • sexmachina
                            Świętoszek
                            • Dec 2005
                            • 1

                            #14
                            ja ide do łazienki i się spuszczam

                            Napisał Tilia
                            "Wiele moich koleżanek kiedy na mnie siada (i to dość w dziwnych pozycjach....) bądz kiedy ocierają się o mnie, pytają się już czy mi stoi penis"

                            Wyjaśnij im, że jak chcą być skuteczne, to muszą siadać twarzą do Ciebie.

                            __________________________________________________ _______________

                            "do /dev/null? to musi być straszne. nie lepiej do /home/tmp? "

                            A co jest strasznego w "mv" Straszne to mogłoby byc: rm /cialo/penis
                            Pamiętam, jak jechałem metrem, było tłoczno. I specjalnie byłem w takiej pozycji, żeby się ocierać o jedną dziewczyne, była nawet ładna. Może poczuła że mi stanął. Było fajnie
                            0statnio edytowany przez sister_lu; 14-06-09, 23:21.

                            Skomentuj

                            • gucio5tys
                              Perwers
                              • Dec 2005
                              • 1075

                              #15
                              yyyyyy

                              to chyba nielegalne :>
                              Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                              "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                              Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                              Skomentuj

                              Working...