W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Opalenizna i solarium

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marcin_18
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 35

    Opalenizna i solarium

    Witam!!
    Niedawno wróciłem z nad morza gdzie się ładnie opaliłem, ale nie zabardzo. I teraz moje pytanie:
    1. Czy mogę udać się do solarium w celu polepszenia mojej opalenizny??
    2. Co zrobić aby opalenizna utrzymała się bardzo długo??

    Pozdrawiam
  • cabah1
    Świntuszek
    • May 2005
    • 87

    #2
    Siemka. Nawiązujac do tematy ja mam jasną skóre i myśle że solar by mi sie przydal i w związku z tym pytanie do pań(nie koniecznie do pan) na ile min mam sie udac do solarium i czy llubicie opalone meskie cialka?

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #3
      Ja sama nie chodzę na solarium, nie opalam się i nie lubię opalonych facetów.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5252

        #4
        Zima opalenizna i tak schodzi. Pozostaja Ci weekendowe wypady ma Majorke ;>

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #5
          Nie chce mi sie wklejac... Ale pogooglac bylo. Znalezione przy pomocy nastepujacych keywords: "sloarium"; "porady solarium"; "jak korzystać z solarium"
          Dobrze jest umiec obslugiwac wyszkuiwarki.... Linki:

          Idea solarium polegała na tym, by zredukować promieniowanie UVB, powodujące poparzenia słoneczne...



          sorry ze zrzadze ale kac giant
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • Sama słodycZ
            Erotoman
            • Jun 2005
            • 482

            #6
            nie wiem ale nie podoba mi sie jak chlopak chodzi na solarium
            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

            Skomentuj

            • tabula rasa
              Erotoman
              • Jul 2005
              • 640

              #7
              metroseksualni?
              Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

              Skomentuj

              • Sama słodycZ
                Erotoman
                • Jun 2005
                • 482

                #8
                tez ale nienawidze facetow i dziewczyn wychodzacych z solarium wygladajacych jak skwary bleh no piesci mi sie zaciskaja wszystko jest dla ludzi ale z umiarem...
                Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                Skomentuj

                • Bender
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 3026

                  #9
                  Ja bynajmniej nie jestem - niedawno mailem rozmowe z jedna dziewczyna i mowila ze nie lubi w facetach wszystkiego co nie meskie - depilacja, solarka etc. Mnie tez faceci odrzucacja do kontaktu z nimi...
                  A do solarium kiedys chcialem pojsc z czystej ciekawosci ale narazie jakos nie wyszlo
                  Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                  Billy Crystal

                  Skomentuj

                  • Sama słodycZ
                    Erotoman
                    • Jun 2005
                    • 482

                    #10
                    Bender > nie idz tam wcale nie jest fajnie pozniej po kilki godzinach zanim zrobisz sie brazowy to jestes czerwony niczym buraczino
                    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                    Skomentuj

                    • Bender
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 3026

                      #11
                      kwestia cery - niektorzy opalaja sie na ciemno odrazu - czyt ja
                      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                      Billy Crystal

                      Skomentuj

                      • Włóczykij
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jun 2005
                        • 301

                        #12
                        ja do solarium na pewno nigdy nie pójdę. Ludzie... czy wam się w głowach poprzewracało? A jak już faceci chcą iść do solarium to już koniec świata musi być blisko

                        Skomentuj

                        • Bender
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 3026

                          #13
                          ale ja nie chce sie opalic tylko zobaczyc jak to jest - uwielbiam nowe doswiadczenia Pojde na 1 minute - to nie o to chodzi zebym tam siezial nie wiadomo ile
                          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                          Billy Crystal

                          Skomentuj

                          • Sama słodycZ
                            Erotoman
                            • Jun 2005
                            • 482

                            #14
                            Bender skarbie na solarium wiekszosc opala sie na brazowo ale zanim opalenizna stanie sie taka jak chcesz to jestes czerwoniutki przez jeden dzien gdzies tak nie ma wyjatkow
                            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                            Skomentuj

                            • Bender
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 3026

                              #15
                              nawet jak juz jestem ciemny od naturalnego slonca? :
                              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                              Billy Crystal

                              Skomentuj

                              Working...