W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wisla

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marcin
    Świętoszek
    • Sep 2005
    • 10

    Wisla

    Zal mi było patrzec jak wizytowka naszego klubowego futbolu dostała wczoraj upokarzające baty od portugalskiego outsidera. Trzeba by powaznie zastanowic sie co dalej. Moze to nieorginalny pomysł, ale wyrzucic Engela.Gosc nie umie ich motywowac, nie mowiac juz o jakies sensownej taktyce..A wasze rady dla Bualej Gwiazdy?
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5252

    #2
    Poszukać trenera o nazwisku "Diabelski" - jedyne remedium, które mi obecnie przychodzi do łba ;D

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • Falcon
      Seksualnie Niewyżyty
      • Mar 2005
      • 369

      #3
      powiesci sie bo na nic wiecej ich nie stac baranow
      Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5252

        #4
        Jak dla mnie, Wisła powinna zatrudnić Wójcika - ten gdyby się za nich zabrał, to popierniczaliby jak pershing na wysokości (...) ;]

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • _Damian_
          Świętoszek
          • Oct 2005
          • 15

          #5
          Coż, od kilku lat w większości polskich klubów zdolnych piłkarzy się promuje tylko po to, żeby ich dobrze sprzedać za granicą. I nie jest to tylko przypadek Wisły Kraków. Dopóki w Polsce będzie jak będzie, to nic sięnie zmieni. Najlepsi będą opychani do klubów zagranicznych i tam zależnie - się wybiją lub będą grzać ławę.
          Kocham moje dziewczyny

          Skomentuj

          Working...